Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Cheddar Hot dog alebo Corn ´n´ bacon Hot dog aj s Kofolou

4,5 / 5 Satori Stage Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Jozef Kučera

Pozdravujem,

ak v cenníku daného podniku je hotdog za 3,80, kofola za 1,4 EUR = 5,20 EUR a nie 5,70 EUR, či sa mýlim? :D Ma zaujala aj tá cena 3,99 EUR za hotdog a nápoj tak som to čekol a teda no, ehm…muselo by mi preskočiť aby som za to zaplatil 3,99. (nech sa páči, link na jeden podnik v NY na Manhattane a schválne si pozrite čo za 3,99 môžete mať na MANHATTANE, nie v BA :D :D .D (https://grayspapayanyc.com/menu).
Premyslite si cenotvorbu, nie ste podľa mňa ani dosť hipsta aby ste chytili kopu šiši klientely, ktorá toľko zaplatí…

 Jozef

Satori Stage

Dobry den,
v cenniku mame kofolu za 1,50 EUR, hot dog za 3,80 a coleslaw za 0,40 EUR cize dokopy to je za 5,70 ako uvadzame
Co sa tyka cenotvorby ta vychadza z cien potravin a fixnych nakladov. Vela produktov v obchodoch v SR, mate za vyzsiu cenu ako uz napr v Rakusku, cize uz tam by mohla za istych okolnosti byt cena ina.
Praveze cena hotdogu u nas je este docela nizka na to aka je cena surovin, mame to skor ako taku specialitu podniku.
Pekny den prajeme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore