Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Speleokaňoning a návšteva Korvínovho hradu v Rumunsku

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Denisa

Dobry den,
som nadchnuta vasou adrenalinovou ponukou! Chcem sa opytat ci je tato jaskyna „zdolatelny“ teren aj opre niekoho kto je v speleokanoingu a pod. adrenalinovych aktivitach neskuseny? Odporuca sa ako prvotny zazitok v tejto sfere?
Dakujem za odpoved!

CK Andromeda

Dobrý deň,
akcia je zvládnuteľná pre každého, kto nie je úplné športové drevo :)
Ja som osobne tiež nemal žiadne skúsenosti s kaňoningom a zvládol som to bez problémov.
Akcia sa neodporúča akurát pre ľudí, ktorí trpia klaustrofobiou.

Strýco Mange

Dakujem krasne za odpoved, peniaze som previedol za 2 vouchery. Tesime sa riadne! Hadam ten termin 12–14.5. vyjde :) Co sa tyka zaznamu foti to niekto alebo nataca na go pro alebo si mam vziat vlastne? Vdaka.

CK Andromeda

Môžete si vziať vlastnú, ale určite sa to bude aj natáčať.

Strýco Mange

Ešte jedna otázka: Záznam sa robí? Foto alebo Go Pro?

Strýco Mange

Zdravím, máme aj s kamošom záujem o termin 12 – 14.5., len mám pár otázok: 

  1. Ubytovanie je penzión či u miestnych, alebo stan?
  2. Raňajky sú v cene?
  3. Ak sa termín 12–14.5 nenaplní, posunú nás na iný? Čo ak nebudem môcť v inom termíne? Vrátite mi plnú sumu?
Vďaka vopred.
CK Andromeda

Dobrý deň, minimálne musia byť 5 ľudia, čo nie je tak veľa, verím že sa to naplní. Ak nie, tak budeme hľadať nejaký konpromis- buď termín ktorý vyhovuje všetkým, alebo vrátime peniaze. Ubytovanie je v penzióne a zahŕňa aj ranajky

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore