Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Mokrá pedikúra s masážou a gél lakom alebo gél lak manikúra

4,4 / 5 NAJ Pedikúra Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Hanka

dobry den,kupon za 11,9 plati prosim vas na manikuru gel lak na rukach?
ked mam stary gel lak, vy mi ho date dole v cene 11.9 eur za kupon,alebo doplacam nieco?
dakujem

NAJ Pedikúra

Dobrý deň,
Doplatok za odstránenie gél laku je 5€, bližšie info telefonicky.0905914969­. Keď nedvihnem tel. práve pracujem, ozvem sa späť. S pozdravom

Jana

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či je možné prísť ku Vám na pedikúru, aj keď mám pod prstami niečo ako otlaky, alebo kurie oká. Chodila som aj na zmrazovanie tekutým dusíkom, ale akosi mi to nepomohlo. Na pedikúre som ešte nebola, doteraz som zvládala starostlivosť o chodidlá sama. Prípadne uvítam osobnú konzultáciu s Vami. Ďakujem

NAJ Pedikúra

Dobrý deň,
treba si dohodnúť stretnutie na prevádzke a je to na posúdení, či Vám pomôže pedikerka alebo je to na lekársky zákrok. Zavolajte si na t. č. 0902 640 073 a dohodnite si stretnutie. V prípade že Vám pedikérka nezdvihne, práve pracuje a bude Vám volať čo najskôr späť.
S pozdravom Cálik Ivan

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore