Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

3v1 – Ultrazvuková liposukcia, rádiofrekvencia a lymfodrenáž

4,7 / 5 Medica Esthetic Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Mária

mohla by som prosím dostať odpoveď?

Medica Esthetic

Dobrý deň lymfodrenaž je pristrojova celotelova podrobnejšie informacie poprosim na t.č.0917298702

mária

Dobrý deň môžete mi prosím bližšie popísať lymfodrenáž? Ako prebieha, akým prístrojom sa robí? Ďakujem

Eva

Dobrý deň, som 6 týždňov po operácii varixov môžem absolvovať procedúru?

Sasa

Dobrý deň, zaplatila som to už minulý týždeň, len som dala zle koncové číslo účtu, čakám na vrátenie peňazí. Môžem to pani zaplatiť aj na mieste celú sumu voucheru a ona sa s vami spoji, alebo môžem ešte počkať, alebo sa dohodnúť s pani. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

žiaľ platba za voucher na mieste nie je možná. Je potrebné, aby ste objednávku zaplatili vopred prostredníctvom platby kartou online alebo bankovým prevodom . Až po zakúpení voucheru sa môžete objednať a absolvovať procedúru.

Prajem Vám pekný deň

Bronislava

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či je vhodné využiť danú službu aj osobe 76 ročnej), ktorá má vysoký tlak (užíva lieky) a cukrovku.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

bližšie informácie o vhodnosti procedúry môžete získať emailom medica.esthetic@gmail.com alebo na telefónnom čísle +421 917 298 702, kde Vám radi zodpovedajú Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

katarina

dobry den, kolko procedur by bolo vhodne si zakupit?

Medica Esthetic

Dobrý deň,počet sedení záleží vždy od jednotlivca ,odporúčam zavolať na t.č. 0917298702 a dohodneme sa ako to bude vo Vašom prípade najlepšie ,prajeme pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore