Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Chia semiačka v 0,5 alebo 1 kg balení

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Daniela Vojčeková

Dobrý deň.Chcela by som sa spýtať, mám alergiu na prach,roztoče, orechy akéhokoľvek druhu mala som pred rokom helicobactera,zvý­šený tlak mierna sin tachykardia, beriem BIisokard teraz má bolí noha,ževraj sa mi robí plochá noha pod prstami.Známa mi odporúčala Chia semienka.Môžem ich užívať?Spomínala mi, že len nie večer pretože by som v noci nespala, čo je na tom pravdy

Peter Borzecky

21.4. som urobila objednavku a nic sa nedeje…ziadny posun, iba „objednavka prijata“ ???

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
ano, objednávka je přijatá a bude dnes expedována. Předpokládaný termín odeslání je 27.4.
Hezký den.

Darka Company s.r.o.

Marta Košnárová

Sú zásielkovne aj na Slovensku? a v ktorom meste? ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zoznam Zásielkovní sa Vám zobrazí pri objednávaní tovaru, kde si následne vyberiete tú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Ak si chcete pozrieť pobočky ešte pred objednávkou, môžete tak urobiť na www.zasielkovna.sk/pobocky.
Prajem Vám pekný deň

Mária Franková

Dobrý deň
Ako informujete zákazníka že jeho zásielka je už na Zasielkovni? smskou cez mobil,alebo cez email? Dakujem

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,

zásilkovna zasílá sms zprávu, když je zásilka připravena k vyzvednutí. Ale informujeme i přes e-mail.

Darka Company s.r.o.

angela kamasova

Už 2× potvrdzuje, a žiadna odpoveď.

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, jestli mluvíte o akci na Chia semínka začala včera dne 1.3.2017. Objed­návku na Vaše jméno v systému nevidíme. Možná jste si tedy objednala u jiné firmy.
Pokud chcete objednat Chia semínak u nás, proveďte prosím objednávku.

Děkujeme
Darka Company s.r.o.

angela kamasova

adresa je správna

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, jestli mluvíte o akci na Chia semínka začala včera dne 1.3.2017. Objed­návku na Vaše jméno v systému nevidíme. Možná jste si tedy objednala u jiné firmy. Pokud chcete objednat Chia semínak u nás, proveďte prosím objednávku.

Děkujeme
Darka Company s.r.o.

angela kamasova

D.deň, prosím Vás ja som si objednala 0,5kg balenie ešte 7.týždni a doposiaľ sme neobdržali tovar.
Žiadam Vás o vyjadrenie.

Ďakujem.

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, jestli mluvíte o akci na Chia semínka začala včera dne 1.3.2017. Objed­návku na Vaše jméno v systému nevidíme. Možná jste si tedy objednala u jiné firmy. Pokud chcete objednat Chia semínak u nás, proveďte prosím objednávku.

Děkujeme
Darka Company s.r.o.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore