Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Obrovský výber setov 3 kufrov na kolieskach za skvelé ceny

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Peter

Dobrý deň! Ako je to so skladovaním? Vojdú sa tie menšie do tých väčších? Ďakujem.

AGA24 s.r.o.

Dobrý den, ano kufry se dají vložit jeden do druhého. Hezký den.

Jana

Dobrý deň,
mala by som záujem o súpravu kufrov v PP prevedení Travel Lex – Premium, avšak doručenie mi ukazuje až niekedy po 20tom apríli, je to naozaj tak, alebo kufre môžu prísť ešte do Veľkej noci? Ďakujem za odpoveď.

AGA24 s.r.o.

Dobrý den, kufry jsou skladem, tzn. jsou připraveny k expedici ihned po přijetí a uhrazení objednávky. Přejeme hezký den.

Martin

Dobrý deň,

akej značky sú kufre v prevedení „ABS – travel lex“, resp. kto je ich výrobca?

AGA24 s.r.o.

Dobrý den, výrobcem je Linder Exclusiv (Německo). Hezký den přejeme.

Daniela

Dobrý deň
Ako mám uplatniť darčekovú kartu v hodnote 50 €?
Ďakujem
Daniela

AGA24 s.r.o.

Dobrý den, my jako prodejci toto nevíme, je to otázka přímo na podporu Zlavomatu, zkuste prosím tento dotaz napsat na vip.podpora@zlavomat.sk. Hezký den přejeme.

Lucia

Príjemný dobrý večer, mám záujem o kufre z kolekcie Eva, videla som ich už aj v modrej farbe. Vy ponúkate vo fialovej, orandžovej a zelenej. Modrá sa prosím nenájde? Ďakujem Lucia

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v rámci tejto ponuky je možné si vybrať len z uvedených farieb v ponuke.

Prajem Vám pekný deň

Marianna berkesova

Dobry den prosim viete dorucit kufre do 15.3 na SR?Nakolko potom odchadzame na dovolenku. Dakujem

AGA24 s.r.o.

Dobrý den, většinu sad máme připravenu k okamžitému odeslání po přijetí objednávky, takže termín bychom měli stihnout. Přejeme hezký den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore