Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálne kadernícke balíčky v Hoteli Crowne Plaza

4,6 / 5 Jana Knapová Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Michaela

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte voľný termín zajtra, 11.4. Ide o dámsky strih. Ďakujem za odpoveď.

Jana Knapová

Dobrý deň mrzí ma to ale najbližší termín Vám môžem dat 21.4. v prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky,ďakujem za pochopenie

Michaela

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte voľný termín zajtra, 10.4. Ide o dámsky strih, ďakujem.

Jana Knapová

Dobrý deň ,mrzí ma to ale najbližší termín Vám môžem dať 21.4. Ak máte záujem kontaktujte ma prosím telefonicky,ďakujem za pochopenie

Evka

Dobry vecer, mali by ste prosim nejaky termin na stredu 12.4? Jedna sa o strihanie, dakujem

Jana Knapová

Dobrý deň ,mrzí ma to ale najbližší termín Vám môžem dať 21.4. Ak máte záujem kontaktujte ma prosím telefonicky,ďakujem za pochopenie

Lucia

Dobrý deň,môžem sa opýtať ohľadom spoločenského účesu – je v cene aj umytie, prípadne natočenie a nejaké zaplatenie / vypnutie sa počíta ako jednoduchý? Či čo patrí k takým jednoduchým? Ďakujem pekne :) prípadne na 20.5. Termín?

Jana Knapová

Dobrý deň ak máte záujem ,kontaktujte ma prosím telefonicky,ďakujem za pochopenie

Eva

Dobry den,mate prosim volny termin na 20.5. 10hod? Konkretne by som mala zaujem o jednoduchy spolocensky uces.

Dakujem za odpoved

Jana Knapová

Dobrý deň,áno mám voľný termín.

G.Rehackova

Mohla by som prist na farbenie a strih aj zajtra ? 24.3. po 16 hod.Dakujem,ak áno kupim si kupon

Jana Knapová

Mrzí ma to ,ale zajtra už nemám voľný termin

Ludka

chcela som sa opýtať to isté čo p. Zuzana mám jemné krátke vlasy a melír by som chcela len na temeno hlavy a do ofiny, ďakujem

Strnadka salón

Dobrý deň v prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte telefonicky,ďakujem za pochopenie

Zuzana

Dobry den, je prosim mozne zamenit farbenie za melir? Dakujem

Strnadka salón

Dobrý deň prajem v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte telefonicky.Dakujem za pochopenie

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore