Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Turistika a wellness pod Vysokými Tatrami v hoteli Lučivná

4,5 / 5 Hotel Lučivná*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Daniela Lauková

Dobrý den, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 23.6–25.6.2017.
Ďakujem.

Hotel Lučivná***

Dobrý deň, je nam luto ael nieje volny tento termin. Ponuknut Vam mozem este termin 30.6. – 2.7. ak mate zaujem kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepcia@hotellucivna.sk alebo telefonicky +421 907 950 4­64. Prajem Vám pekný deň

Eva

Dobrý večer,
Chcem sa spýtať, uvádzate termín do 30.6.To znamená, že platnosť zakúpeného voucheru je do 30.6 alebo voucher je možné kúpiť do 30.6 a uplatniť napr.cez leto?
Ďakujem

Hotel Lučivná***

Dobry vecer, voucher je mozne zakupit podla casu trvania akcie a vyuzit cize ubytovat sa je nutne do 30/6 – na leto voucher neplati. Ak mate zaujem, poprosim termin preverit priamo hotel emailom na recepcia@hotellucivna.sk alebo telefonicky +421 907 950 4­64. Prajem Vám pekný deň

Adriana

Mame 8mesacne dieta na umelom mlieku. V noci papka aj 3×. Je na izbe konvica, alebo ake su podmienky, aby sme mohli mliecko urobit?
A ako je to s postielkou? Dakujem 😊

Hotel Lučivná***

Dobry den,
konvica je iba v appartmane, detska postielka je za priplatok 10,– eur / noc. Poprosim termin preverit priamo hotel emailom na recepcia@hotellucivna.sk alebo telefonicky +421 907 950 4­64. Prajem Vám pekný deň

Dávid

Dobrý máte voľný termín 19.5–21.5 pre 4 osoby?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepcia@hotellucivna.sk alebo telefonicky +421 907 9­50 464. 
Prajem Vám pekný deň

Martina Brenkusová

Dobrý deň chcela by som sa spýtať termín od 25.6 do 30.6 je v hoteli volný?

Hotel Lučivná***

Dobry den, ano termin je volny poprosim kontaktujte nas priamo na hotel pre potvrdenie rezervacie. Dakujem Katarina Pitkova

Zdeno

Dobry den, chcel by som sa informovat ci mate volne v termine 12.5. – 14.5. Dakujem

Hotel Lučivná***

Dobry vecer,
ano termin je volny poprosim kontaktujte nas priamo na hotel pre potvrdenie rezervacie.
Dakujem
Katarina Pitkova

Erika

Dobrý deň, mala by som záujem sa u vás ubytovať cez Zľavomat v termíne od 17-teho do 19-teho… Máte na tento termín ešte voľné izby? Dakujem

Hotel Lučivná***

Dobry den,
pokial mate na mysli 17/3–19/3 – zial tento terminnieje volny.
Volne terminy odporucam preverit telefonicky na uvedenom cisle.
S pozdravom
Katarina Pitkova

Viera Murinčeková

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať ,či ešte máte volné izby va veľkú noc..vopred ďakujem za odpoveď

Hotel Lučivná***

Dobry den, ano su volne ale tento kupon sa na dany termin neda uplatnit. vid podmienky pri zlave,
skuste kontaktovat priamo hotel
Katarina Pitkova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore