Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v chatkách Aquatherm na krásnom Liptove pre 4 osoby

4,5 / 5 AquaTherm Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martina Maršàlkova

Dobrý deň termíny na júl a august nemáte poskytujete len v júni. Radi by sme išli koncom júla alebo v auguste. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v ponuke je len termín do 18.6.2017. Iné termíny v akciovej cene nie sú.
Termíny mimo ponuky sa radia do bežného cenníka poskytovateľa.

Prajem Vám pekný deň.

Lenka

Dobry vecer je volny termin na vikend 17–18.6.2017

AquaTherm

Dobrý deň prajem . Žiaľ pre veľmi veľký záujem mame už víkendy úplne vypredané. Voľné termíny sú už iba cez týždeň. Mrzí nás to .
Miroslav Zachar

katatina erniholdova

dobry den.chcem sa spytat ako by to bolo keby sme isli 2rodiny teda 4 dospely a 2 deti vo veku 3,5roka a 1,5roka bez naroku na lozko kedze by spali s nami musime si priplatit aj za starsie dieta?su v chatkach manzelske postele?a ci by sme mali v 1 chatke kazdy par svoju izbu?dakujem

AquaTherm

Áno , presne ako píšete , v chatke by ste mali samostatne izby . Pred nákupom je veľmi dôležité si dohodnúť termín nakoľko je veľmi veľký záujem . Budeme sa tešiť na mail od Vás na mara@mara.sk

Klaudia

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je voľný termín od 5.5.2017 do 8.5.2017 pre 4 osoby. Ďakujem

AquaTherm

Dobrý deň prajem , máme jednu POSLEDNÚ voľnú chatku AQUATHERM . Ideálnu pre 4 osoby , dve samostatné izby na spanie .
krb , spoločenská izba s kuchynkou , vlastná terasa . Posledný voľný Zľavový kupón na tento termín : https://www.zlavomat.sk/zlava/599543-pobyt-v-chatkach-aquatherm-na-krasnom-liptove#1575869

Pre rezerváciu prosíme poslať mail s Vaším menom na mara@mara.sk – predbežne si rezervovať , nakoľko sa kapacity neskutočne rýchlo vypredávajú .
Následne si kúpiť zľavový kupón a na základe neho Vám potvrdíme rezerváciu .
S úctou
Miroslav Zachar mara@mara.sk

Milan Rebek

Pan Zachar vaša ponuka nie je zlá. Pochopil som že u vás by som si v tej kuchynke musel variť čo by mi nerobilo ani najmenší problém.Je tam v blískosti obchod kde by sa dalo nakúpiť potraviny.Platiť môžem len v hotovosti počas pobytu a sám byť v chatke to zas tiež nemusím byť.Za vašu odpoveď vopred ďakujem.

AquaTherm

Dobrý deň pán Rebek , áno žiaľ v cene nie je stravovanie , naozaj by ste si sám museli variť , čo nás veľmi a nesmierne mrzí :-( Avšak až 50 metrov vedľa sú potraviny , 150 metrov až 3 reštaurácie … Tento popis sa nachádza v ponuke , na ktorú ste reagovali … nesmierne nás to mrzí , že nevieme Vášmu dopytu vyhovieť … S úctou Miroslav Zachar apartmány ADA www.ada.sk a chatky Aquatherm www.mara.sk .

Marcela

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či je možné pobyt cez víkend pre 5 rodín, neviem koľko je chatiek.
Ďakujem za odpoveď

AquaTherm

Dobrý deň prajem , áno je to možné aj pre 5 rodín , avšak 2 × 2 rodiny by boli v dvoch chatkách spolu a jedna rodina sama v tretej chatke . K dispozícii sú 2 chatky v každej 7 lôžok , 1 chatka 5 lôžok . Okrem toho máme aj akciu na apartmány ADA www.ada.sk .
Pred kúpou kupónov , je však potrebné sa informovať o dostupných termínoch , nakoľko veľmi veľa sa už vypredalo !
S úctou
Miroslav Zachar

Antónia

Dobrý podvecer chcem sa opýtať či nie je možné prenajať chatu aj cez letné prázdniny. Ďakujem

AquaTherm

Samozrejme , že je to možné , avšak nie s kupónom. Ten neplati v lete

Milan Rebek

Aku novu otázku by som vám mal dať.Ešte ste mi neodpovedali na tu prvu.

AquaTherm

Dobrý deň prajem , prepáčte , že neskoro odpovedám , ale práve cestujem mimo Slovenska , a iba niekedy som na internete . Ďakujem za pochopenie . Miroslav Zachar

Eva Nazadova

Dobrý večer.Aby som to pochopila, cela chatka stojí 118 eur na 4dni? Alebo na jednu osobu? Musia tam byť štyri osoby?

AquaTherm

Dobrý deň prajem . Cena je za celú chatku na 3 noci / 4 dni až pre 4 osoby . V tejto cene môžu v chatke byť od jednej až po 4 osoby . Každá ďalšia osoba je za príplatok , tak ako je uvedené na stránke . Prajeme krásny deň . Miroslav Zachar

Milan Rebek

Cena tejto ponuky je dobra len či som ju spravne pochopil.Je to cena za všetky štyri osoby?Za ďalšie keby som mal zaujem kde zoženiem ešte tri osoby.Ešte by som chcel vedieť čo by to asi mohlo byť kupon? Za informaciu ktoru mi pošlete vam vopred ďakujem. S pozdravom Rebek Milan.

AquaTherm

Dobrý deň pán Rebek , veľmi pekne ďakujeme za Váš záujem . Cena je pre 4 osoby . Za túto cenu môžete byť v chatke kľudne aj sám .
Prajem pekný deň . Miroslav Zachar

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore