Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Manikúra, shellac alebo gélové nechty v Infinite beauty

4,6 / 5 Infinite Beauty Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Michaela

Dobry den, je mozne sa objednat ku vam na modelaciu novych gelovych nechtov+zdobenie na utorok 18.4. alebo vtedy este nepracujete? Vecer odchadzam do zahranicia. Dakujem

Infinite Beauty

Dobry den , 18.4. Uz pracujeme samozrejme Vam nechtiky urobime len nam zavolajte nech si upresnime cas.

Ľuba

Dobrý deň, je možnosť objednania na 20.4.2017? Veľmi rada rada by som si dala u Vás vymodelovať nové gelové nechty + jednoduché zdobenie. V sobotu idem na svadbu .
S pozdravom Ľuba

Infinite Beauty

Dobry den samozrejme len nam zavolajte aby sme si urcili cas.Dakujem 0917509692

Nikola

Dobrý deň, je možnosť objednania 24.-27.4.2017? Ra da by som si dala u vás spraviť gelové nechty. S pozdravom Nikola

Infinite Beauty

Dobrý deň, samozrejme len nám zavolajte nech si upresnime čas :-) 0917509692

Mili

Dobry den chcela by som sa prosim opytat, ak si u vas zakupim voucher ci je mozne ho uplatnit az koncom jula, dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher je platný do 12. 5. 2017. Po tomto termíne bude žiaľ neplatný a nebude sa dať uplatniť na využitie služby.

Prajem Vám pekný deň

Jana Lengyelova

Dobrý deň. Bol by voľný termín do konca týždna? V sobotu ideme už na svadbu . Dakujem

Jana Štefušová

…Dobrý deň, chcem sa spýtať, koľko máte odtieňov tmavočervenej perleťovej farby?.....Pek­ný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore