Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

EPI-LASIK laserová operácia očí v zdravotníckom centre PANMED

4,7 / 5 PANMED Nové Zámky  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Magdaléna

Dobrý den chcelaa by som sa informovat ci je operacia vhodná aj pre deti.
Dcera ma 9r. A jednu dioptriu ma 3 a druhu az 4
Pred rokom bola operovaana na obe oci za skulavost.
Dakujem za odpoved.

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem,
pre dieťa operácia ešte nie je vhodná, až po 18 roku po posúdení zdravotného stavu sa k možnosti operácie dá vyjadriť.

Vlado

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je cena za operáciu oboch očí? Svokra je kratkozraká a nosí 2. dioptrie. Bude mať 50r. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, v cene je zahrnutá refrakčná operácia oboch očí excimerovým laserom. O vhodnosti operácie sa môže informovať na telefónnom čísle +421 356 412 618, kde Vám radi poradia.
Prajem Vám pekný deň

Tomáš

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať som krátkozraký a dioptriu mám do diaľky –1,50 na obe oči je bezpečne podstúpiť zákrok ? Je možnosť dioptrie aby sa vrátila ešte silnejšia? Čo by ste mi odporučili? Mám 28rokov Ďakujem

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň, vo Vašom prípade je operácia bezpečná a odporúčaná.

Lily

Dobrý deň, nosím okuliare aj kontaktné šošovky. Mám po 50– tke a občas nosím už aj okuliare na čítanie. Je možné túto korekciu pre mňa podstúpiť aspoň na riešenie krákozrakosti? Ďakujem.

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem, krátkozrakosť vieme odstrániť. Zostali by Vám iba okuliare na čítanie.

Magdaléna

Dobrý deň, chcem sa spýtať či by bola operácia vhodná aj pre starších ľudí, ktorý potrebujú okuliare na čítanie. Mám 65 rokov a dioptrie na čítanie 4. Ďakujem za odpoveď.

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem,
vo Vašom prípade operácie nie je vhodná.

Panáček Martin

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, či je možné operovať aj oko, ktoré je tupozraké. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem,
operácia nie je vhodná

Majka

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či je operácia vhodná aj pre ľudí, ktorí potrebujú okuliare iba na čítane, mám dioptrie 2,5 a 55 rokov. Ďakujem za odpoveď.

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajem,
operácia nie je vhodná.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore