Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dva domáce burgre s pečenými zemiakmi za skvelú cenu

4,6 / 5 Grill Bar Banská Bystrica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Daniel

Kde sa nachádza ten bar? V budove Hondy alebo benzinky?

Grill Bar

Vedľa benzínky…

Veronika

Dobry den, staci mat voucher v mobile?

Grill Bar

Dobry den, ano staci Vam to.

Michaela

Dobrý deň. Objednala a zaplatila som dva kupóny a zatiaľ mi nič neprišlo na email. Čo mám robiť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
vouchery evidujeme ako odoslané na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Vouchery si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.
Prajem Vám pekný deň

Monika

Dobrý deň, prosím Vás voucher sa dá uplatniť v Grill Bare Banská Bystrica,
Medený Hámor 29, Banská Bystrica alebo v Grill Bare Podlavice, Lipová 30
97409 Banská Bystrica? Ďakujem za odpoveď.

Grill Bar Podlavice

Dobrý deň,
voucher sa dá uplatniť len v Grill Bar Medený Hámor. Chceli by sme touto akciou ukázať naše nové burgre.

Tešíme sa na návštevu

Silvia

Dobrý deň,
ozaj je tu uplatnitelné iba v Medenom Hámri, prečo nie v POdlaviciach?

Grill Bar Podlavice

Dobrý deň,
túto akciu sme spustili pretože chceme od prezentovať nové burgre v prevádzke Medený hámor.

Tešíme sa na Vašu návštevu,

Michal

Dobrý deň, voucher platí teda na 2 burgre, alebo 4 burgre? :) Z popisu mi to nie je jasné..

Grill Bar Podlavice

Dobrý deň,
sú to 2 burgre v tejto cene podľa vlastného výberu :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore