Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nové 5D kino – lepšie ako realita

4,5 / 5 5D Kino (3 pobočky) Banská Bystrica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Ludmila Odalosová

Kolko voucherov si mozeme zakupit na jednu osobu?? Mame 5 deti..:-((
Dakujem. Pozdravuje Julka

5D Kino

Dobrý deň,
nemalo by to byť obmedzené.

Ivana Čerčerová

A plati ta vernostna karta len na 5D kino? A to dabovane si.mozem vyziadat pri.pokladni,a­lebo.virtualnu realitu? A este otazka ak.pojdeme 3 kamarati staci nam vernostna karta alebo este si.musim dokupit 3 vosere?

5D Kino

Dobrý deň,
vernostná karta slúži na zľavy pokiaľ si vstup zakupujete priamo u nás v kine.
Je na ňu 25% zľava pre študentov, zľava na VR film, zvýhodnená cena na dabovaný film… Stačí ak máte jednu kartu a prídete viacerí.
Pokiaľ chcete mať vstup za cenu, za ktorú je vstup v predaji na zľavomate, je potrebné si zakúpiť vouchery. Ak chcete mať aj kartu, tak stačí, ak si kúpite jeden voucher s kartou a dva bez karty ( pre tri osoby)

Mária Rusiňaková

Dobrý deň, tá vernostná karta je len jednorázová?

5D Kino

Dobrý deň,
nie, kartu si kúpite len raz a využívať ju môžete pri každej návšteve. A ak prídete do kina viacerí ( napr. rodina) stačí ak máte jednu vernostnú kartu.

Ivana Čerčerová

Dobry den ta vernostna karta naco sa da vyuzit alebo k comu sluzi dakujem

5D Kino

Dobrý deň,
vernostná karta slúži na rôzne zľavy.
Napr, v pondelok majú 25% zľavu na vstup páry, pre študentov je s touto kartou každý deň zľava 25%,
s kartou je zvýhodnená cena vstupu na dabovaný film, zvýhodnený vstup na virtuálnu realitu, a s kartou môžete využiť aj akciu 2 filmy platíte + tretí máte grátis.
Stačí ak má kartu jeden zo skupiny a výhody platia pre všetkých.

Anna

Dobry deň, 24.4 som si ojednala 2 vstupy do 5D kine, peniaze som hned posla na ucet, ako je mozne, ze mi neprisla doteraz na email ziadna odpoved ani worchery ?

5D Kino

Dobrý deň,
k tomuto by Vám mal odpoveď dať zľavomat.

Lukáš

Dobry den. Da sa uplatnit voucher aj na 5D kino v Spisskej Novej Vsi ? Dakujem za odpoved

5D Kino

Dobrý deň,
nie, 5D KINO v SNV nie je našou prevádzkou.

Naďa Laufová

dobry den staci mi jedna vern.karta pre 3 osoby-2 studentky a je prenosna?

5D Kino

Dobrý deň,
áno, stačí Vám jedna karta na uplatnenie zľavy aj pre viac osôb. Karta je prenosná.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore