Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letná dovolenka v chorvátskom mestečku Karlobag

3,8 / 5 Hotel Zagreb*** Dalmácia - Chorvátsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Marek Galus

Dobry den.
Chcel by som sa spytat ci je este volny termin od 16.9. na 4 dni a ci sa da pobyt aj predlzit.mal by som zaujem o all inclusiv a pre 3 dospelych.
Za odpoved dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme. Pekný deň.

Martina Revajová

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či je ešte voľný termín od 26.8.-2.9.2017 a čo by stál pobyt all inclusive pre 2 dospelých a 3 deti – 17, 11 a 2 ročné, ktoré by nepotrebovalo prístelku, lebo stále spí medzi rodičmi. Stačí nám jedna izba alebo budeme musieť mať dve? A ak je voľný termín, máme kúpiť len jeden kupón a za deti sa dopláca osobitne? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme. Za deti by boli potrebné príplatky, o ktorých sa viac dočítate na konci ponuky. Tie sa uhrádzajú priamo na mieste.
Prajem pekný deň.

Ivana

Dobry vecer, plaz 50m od mora je vhodna pre deti do 1roka? Je s pozvolnym vstupom do mora a moznostou tiena ? Mate jej foto prosim?
Dakujem velmi pekne za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď. Pláž má klasický vstup do mora. Je kamenistá (drobné kamienky). Fotky pláže nájdete na našej stránke pri ponuke.

Pekný deň!

zlata

Aka je tam plaz? Preferujem okruhliaky. Termin v septembri sa da sa spojit 2× 3 noci za sebou pre dve osoby?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď. Pláž je kamenistá, tvorená drobnými kamienkami. Na pláži sa nachádza tiež betónová platforma.
Najbližšia piesočnatá pláž je vzdialená 70 km od hotela. V spájaní voucherov problém nevidím, je však možnosť zvoliť variant aj na 7 nocí.
Ohľadom spájania voucherov Vám odporúčam informovať hotel.

Pekný deň!

Zdenka Palugová

Dobrý deň. Prosím Vás je ešte voľný termín 26.8 do 2.9. 2017?Chcela by som vedieť koľko by nás to presne stálo. 2 dospelý a tri deti. Vek 1 , 8, 10 rokov. Ďakujem veľmi pekne.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď.
Ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Rudolf Remen

Dobry den,chcem sa spytat na termin 14.8.-20.8.je to mozné v tomto termine 2×dospeli1×dieta9r za odpoved vopred dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Maria

Dobrý večer, chcem sa opýtať či je možný pobyt na 4 noci v čase od 8.7. do 12.7. pre 2× dospeli a 1× dieťa 13 r. Ak áno, koľko by to stalo komplet. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

variant na 4 noci v ponuke žiaľ nie je k dispozícii. Varianty sú buď na 3 noci, alebo na 7 nocí.

Prajem pekný deň.

Dana

Dobry den viete mi prosím povedať kolko by nás vyšla dovolenka od 8.7. 2+2 deti majú 6 a 10 rokov ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v období od 8.7. sú k dispozícii dve ponuky. Jeden pobyt je s polpenziou (639€/2 osoby/ 7 nocí), druhý all inclusive (829€/2 osoby/ 7 nocí).

Čo sa týka detí, jedno dieťa má pobyt grátis (do 12,99 rokov). Druhé dieťa za príplatok – zľava 75% z ceny kupónu za pobyt.

Prajem pekný deň.

Zuzana

Dobrí den ,prosim Vas je volny termin od 22.7,2017–29.7,2017,aka by bola cena pri 2 dospely a dve deti vo veku 12 a 15 rokov.Mame zaujem o polpenziu.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Vašim požiadavkám vyhovuje variant za 639€ + príplatky za deti sú nasledovné: 

  • prístelka 1: dieťa do 12,99 r. grátis
  • prístelka 2: dieťa od 2 do 15,99 r. zľava 75% z ceny kupónu za pobyt 

Prajem pekný deň.
Peter

Prosim vas chcem sa spýtať o kolkej hodine je nastup a kedy musime izby opustit termin by sme chceli od17.6do 20.6.17

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nástup je od 14:00, odchod do 10:00.
Ohľadom dostupnosti voľných termínov, Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky).
Ak by ste mali problém s komunikáciou, napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk.

Prajem pekný deň.

Majka

Dobry den, chcem sa informovat na dostupnost izieb v termine 24 az 30.07.2017. Zaroven sa chcem spytat aka by bola cena, ak ideme siesti dospelí, teda obsadene dve izby s pristelkami plus polpenzia?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky).
Komunikácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte ťažkosti, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk.

Prajem pekný deň.

Lukáš Baulovič

dobrý deň. Rád by som sa opýtal ak mám záujem o pobyt na 3 noci ( 4 dní ) all inclusive za 159 € či sa dá dať dátum od 02.09.2017 do 06.09.2017 (či sa stahuje na ten dátum ) .
Ďakujem o skoré odpísanie.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

aj takýto variant je v ponuke:

Pre 2 osoby na 4 dni (3 noci) v obdobiach 17. 6. – 24. 6. 2017 a 2. 9. – 9. 9. 2017, all inclusive – v cenovej hodnote – 284€

Prajem Vám pekný deň.

Martin

Dobrý den,prosím vás máťe ešťe voľný termín od 12.8.-19.8. pre 3*2 osoby.Apartman pre 6 osôb s 3 spálnami asi nemáťe.Dakujem pek­ne

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom voľných termínov, prosím kontaktujte priamo hotel. V prípade jazykových ťažkostí nám napíšte na podpora@zlavomat.sk, radi Vám pomôžeme s rezerváciou.

Prajem Vám pekný deň.

vladimira

Dobry den, ako daleko je od hotela more?

Zlavomat.sk

Pekný deň,

more je od hotela vzdialené asi 100 metrov, cca 2 min. cesty chôdzou.

Minaroviech

Prosim o cenovu kalkulaciu a info ci je volna izba suite od 12.6–15.6. 3× dospely+ 6rocne dieta s polpenziou.da­kujem za info

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotelzagreb1@gmail.com alebo telefonicky +385 99 2101423 . Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň

Veronika

Dobrý deň,
je k dispozícii moznost zapozicania detskej postieľky? Mame 4mesacne dieťa. Dakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň, Veronika,

v hoteli poskytujú i túto možnosť, je však potrebné o tom informovať recepciu hotela už pri vytváraní rezervácie.

Rasto

Dobry den chcel bysom sa spytat na kalkuláciu ceny na termin 8.7.2017 na 7 nocí 4 clenna rodina (deti 3 a 8rokov) v Suit izbe s balkonom a vyhladom na more.
Dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň, pán Rasťo,

v ponuke je k dispozícii pobyt vo Vami vybranom termíne s polpenziou v cene 639 € alebo all inclusive 829 €. Príplatok za izbu Suita je 15% z ceny kupónu, pričom povinný je doplatok i za balkón 49 € /za pobyt. Doplatky za deti: 3-ročné bude mať pobyt zadarmo, za 8-ročné doplatíte 25 % z ceny Vášho kupónu.
Ďalšie doplatky:
Miestna daň – 1 € osoba/deň.
Deti do 11,99 rokov miestnu daň neplatia, deti od 12–18 rokov platia polovicu.
Parkovanie – 2 €/deň
Servisný poplatok delegát 10 € / voucher (počas pobytov od 17.6. do 3.9. 2017)

Pre overenie dostupnosti termínu kontaktujte priamo recepciu hotela alebo nám napíšte na podpora@zlavomat.sk.

Anna

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na konečnú sumu pre rodinu s dvoma deťmi-4 a 11 rokov, v termíne od 31.7. na 7 nocí s polpenziou v izbe s balkónom s výhľadom na more. Nástup je možný od soboty? Ďakujem pekne.

Zlavomat.sk

Pekný deň, Anna,

cena kupónu na 7 nocí vo Vami vybranom termíne je 639 € s polpenziou. Doplatok za balkón je 49 €/za pobyt, doplatok za deti: 4-ročné ma pobyt zadarmo, za 11-ročné 25 % z ceny, teda 160 €.
Ďalšie doplatky:
Miestna daň – 1 € osoba/deň.
Deti do 11,99 rokov miestnu daň neplatia, deti od 12–18 rokov platia polovicu.
Parkovanie – 2 €/deň
Servisný poplatok delegát 10 € / voucher (počas pobytov od 17.6. do 3.9. 2017)
Pre overenie dostupnosti termínu kontaktujte priamo recepciu hotela alebo nám napíšte na podpora@zlavomat.sk.

Lokšová Zuzana

Dobrý deň, môžem sa opýtať na termín od 26. 08. 2017 do 02. 09. 2017 pre 2 osoby a dve deti (7 a 8-ročné) aj s kalkuláciou ceny. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotelzagreb1@gmail.com alebo telefonicky +385 99 2101423. Re­zervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Ivan Pastrnak

Dobrý večer, chcel by som sa opýtať či máte ešte voľnú rodinnú izbu pre 2dosp. a 2 deti (vek deti 13 a 11 )na 7noci v termíne od 08.07 – 16.07 a koľko by to celkom stalo s polpenzion ?,
Prajem pekný deň

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotelzagreb1@gmail.com alebo telefonicky +385 99 2101423 . Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Renáta Hornická

Dobrý deň,

prosím Vás, aká by bola cena pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe s balkónom s výhľadom na more, s polpenziou. Mohli by ste nám prosím preveriť termín od 29. 7. do 9.8.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotelzagreb1@gmail.com alebo telefonicky +385 99 2101423. Re­zervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Dáša

Dobry den, mali by sme zaujem o ubytovanie pre 2 dospele osoby+2 deti (2 a tristvrte roka a 11 rokov) k tejto ponuke v hoteli Zagreb na 3 noci, 4 dni. Ako zistime, ci je volny termin od 3.6. – 6.6.? A prosim aka by bola vysledna cena? Dakujem, Balogová

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotelzagreb1@gmail.com alebo telefonicky +385 99 2101423. Re­zervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Ján

Dobrý deň , je ešte voľný termín pre dvoch v izbe s balkónom od 5.6. do 11.6 teda spojením dvoch kupónov + príplatok za izbu s balkónom? Ak áno aká by bola celková cena za pobyt?,Ďakujem.

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, termin je este volny. Pobyt s polpenziou stoji 2× 159€ (cena voucheru), prip 2× 239€ (cena pobytu all inclusive) + 4€/noc doplatok za izbu s balkonom + 2€/den miestna dan za dve dospele osoby + 2€/den parkovne. Pobyt si rezervujte na adrese hotelzagreb1@gmail.com

dominika

dobry den kolko by nas vyslo 7 dni 2 deti vek 2 a 6 rokov a dvaja dospeli v terminoch 9,8, .dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, prosim Vas, uvedte este raz terminy, vo Vasej otazke su nezrozumitelne. Dakujem.

Jan

Dobry den mate volny termin od24.8– 2.9 mazelska postel
.2 osoby balkon .polopenzia .tv cenu dik

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, cena voucheru na 7 noci s polpenziou je 539€, doplatok za izbu s balkonom 7€/noc, miestna dan 2€/noc, parkovne 2€/noc. Pobyt si mozete predlzit s doplatkom pre 2 os s polpenziou za 77€/noc. Pobyt si rezervujte na adrese hotelzagreb1@gmail.com

Pavol Šuška

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je na izbách pripojenie wi-fi. Ďakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, na izbach je pripojenie wifi.

Jan

Dobry den je este volny termin od 28.8–6.9 s polopenziou spojenim dvoch voucherov pre dve osoby.dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, zial od 2.9. do 16.9. je uz hotel vypredany.

iva

Dobrý den, je voľný termín od 9.7 na 7 nocí? Sme 2 dospelý a 2 deti (8, 16r.) aká by bola konečná cena , strava polpenzia, v rodinnej izbe s výhladom na more, dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, este su volne izby. Pobyt s polpenziou stoji 639€ (voucher) + 224€ (doplatok za 16-rocne dieta, 8-rocne dieta ma pobyt gratis), 49€ doplatok za izbu s balkonom + 17,50€ miestna dan + 14€ parkovne. Pobyt si rezervujte na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Zuzana

Dobry den, prosim o kalkulaciu ceny pre 2 dospelych a 3 deti(9,7 a 3 roky) v temine od 8.7 do konca jula, na 8dni, all inclusive, izba s balkonom. Dakujem!

Hotel Zagreb***

Dobry den, kapacity su dostupne od 9.7. Dovolenka by vas stala 829€ (cena voucheru) + 2× 208€ (doplatok za 2 deti, jedno dieta ma pobyt gratis) + 48€ (doplatok za izbu s balkonom) + 14€ miestna dan + 14€ parkovne. Pobyt si rezervujte na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Lubos M.

Dobry den! Rad by som sa informoval ohladne nejakeho volneho terminu v horizonte 1.7–23.7. 8dni allinclusive 2dospeli+2deti. Je take este nieco volne? Vopred dakujem za info

Hotel Zagreb***

Dobry den, obsadene terminy su len 1.7–9.7., vyberte si teda termin, ktory Vam vyhovuje a napiste na adresu hotelzagreb1@gmail.com

Martina

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či je voľný termín od 22.7.- 29.7.2017, sme 4 členná rodina (deti 10, 3 rokov), záujem by sme mali o pobyt all inclusiv, izba Suita. Aká by bola celková cena aj s parkovaním a daňou za pobyt?
Ďakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano v tom termine su este dostupne kapacity. Cena: 829€ voucher pre 2 osoby, 208€ doplatok za 10-rocne dieta, (3-rocne dieta ma pobyt gratis) + 14€ miestna dan + 14€ parkovne + 125€ doplatok za izbu Suita. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Behúlová

Dobrý deň, v prípade rezervácie 2 dopelých a 2 detí vo veku 14 a 11 rokov na prístelku, termín 1.-8.7.2017 sa dopláca za jedno dieťa 25% z ceny kuponu, ale služby sú inak kompletné ako pre dospelé osoby vrátane služieb all inclusive?
Zároveň sa chcem poinformovať, či je spomínaný termín ešte voľný. Ďakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, zial, v danom termine od 1.7. do 9.7. uz nie su dostupne kapacity.

František Koníček

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na voľný termín medzi 22.7.2017 – 6.8.2017 na variantu 8 dní 7 nocí all inclusive.

Ďakujem za skorú odpoveď

Hotel Zagreb***

Dobry den, v danom termine su este volne miesta. Pobyt si rezervujte na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Ján

Dobrý deň , chcem sa opýtať či je ešte voľný termín od 3.6. na 3 noci/ 4 dni. Môžem si zakúpiť 2 vouchery a ubytovať sa od 3.6.2017 do 10.6.2017 ? Ďakujem za info.

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, vouchery mozete spojit a predlzit si pobyt. Pobyt si rezervujte na adrese hotelzagreb1@gmail.com

Marcel Kačír

Dobry deň
Mali by sme zaujem o pobyt na tyžden, v termine poslednych dvoch julovych tyzdnoc .t.j. od16.07 s jednym dietatom vo veku 10 rokov,mate volne izby a koľko nas to bude stat komplet aj s parkovnym,danou, a polpenziou. Ktore terminy v tychto poslednych dvoch julovych tyždnoch mate volne
Dakujem Kačirova

Hotel Zagreb***

Dobry den, terminy od 16.7.2017 su volne. Cena voucheru 639€ pobyt s polpenziou, dieta ma pobyt gratis. Parkovne 14€ + miestna dan 14€. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com

Peter

Dobrý večer
Poprosím vás o cenovú kalkuláciu pre rodinu 2 dospelí 2 deti (2,6) v termíne 24.6.-1.7..mali by sme záujem o suite
All inklusive
Respektive rodinnú izbu..(aký je rozdiel medzi suite a rodinnou izbou?) Čo všetko je súčasťou suite?..
Ďakujem za odpoveď

Hotel Zagreb***

Dobry den, rodinna izba je jedna izba s dvoma pristelkami bez doplatku, izba Suita má 44m2, 2 oddelené miestnosti – spálňu a obývačku, veľkú kúpeľňu,extra wc a balkón, v danom termine s doplatkom 72€/pobyt. Cena za 7 noci all incl je 719€, doplatok za 6-rocne dieta je 180€, 2-rocne dieta ma pobyt gratis. Parkovne 14€ a miestna dan 14€. Pobyt si rezervujte na adrese hotelzagreb1@gmail.com

Patrycja Hockickova

Dobry den. Chcem sa opytat na termin od 8.7 -do konca jula. 2 dospely a 2 deti (2,5 a 6rokov) polpenzia. da sa predlzit pobyt na 10 dni? A mame zaujem o izbu Suite a vyhlad na more. Dakujem Pata

Hotel Zagreb***

Dobry den, terminy su volne od 9.7.2017. Pri pobyte na 10 noci by bola cena voucheru 639€ pobyt s polpenziou. Jedno dieta ma pobyt gratis, za druhe je doplatok 160€. Za dalsie 3 noci by bol doplatok na mieste 274€ za dospele osoby s polpenziou, za druhe dieta doplatok 69€. Parkovne 2€ x 10noci + miestna dan 2osoby x1€ x 10noci. Typ izby nahlaste pri rezervacii. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com

Erika Lo

Dobrý deň, môžem poprosiť o cenovú kalkuláciu v termíne od 14.8.2017 na 7 noci pre 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku 4 a 10 rokov? Je tento termín voľný? Dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, termin je volny. Cena: pobyt na 7 noci s polpenziou: 639€ voucher pre 2 osoby, 160€ doplatok za 10-rocne dieta, (4-rocne dieta ma pobyt gratis), 14€ miestna dan + 14€ parkovne. Pobyt all inclusive: 829€ voucher pre 2 osoby, 208€ doplatok za 10-rocne dieta, (4-rocne dieta ma pobyt gratis), 14€ miestna dan + 14€ parkovne. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Lenka

Dobry den,
poprosila by som o kalkulaciu ceny v termine 26.8 – 2.9. s polpenziou 2 dospele osoby a 2 deti (vek 1 a 4 roky) so vsetkymi poplatkami. Poprosila by som cenu s izbou a balkonom. Je v tomto termine volne miesto? Jedna sa v nasom pripade o izbu s 2 pristelkami? Maju na izbach aj nejake mini kuchynky a chladnicky?
Dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, pobyt na 7 noci s polpenziou: 539€ voucher pre 2 osoby, 135€ doplatok za 13-rocne dieta, (7-rocne dieta ma pobyt gratis), 17,50€ miestna dan + 14€ parkovne + 49€ doplatok za izbu s balkonom. Izba je s dvoma pristelkami, kuchynky na izbach nie su, chladnicka iba mala – minibar. Terminy su este dostupne. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

alena

Dobrý večer,aká by bola cena pre dvoch dospelých a dve deti vo veku 7 a 13 rokov,poprosím celkovú sumu aj s pobytovou taxou a parkovaním.Termín od 19.7.17. na 8 dní.Ďakujem.

Hotel Zagreb***

Dobry den, pobyt na 7 noci s polpenziou: 639€ voucher pre 2 osoby, 160€ doplatok za 13-rocne dieta, (7-rocne dieta ma pobyt gratis), 17,50€ miestna dan + 14€ parkovne. Pobyt all inclusive: 829€ voucher pre 2 osoby, 208€ doplatok za 13-rocne dieta, (7-rocne dieta ma pobyt gratis), 17,50€ miestna dan + 14€ parkovne. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Iveta

Dobrý deň je Prosím vás možné zakúpiť 2 vouchery A použiť ich hneď jeden za druhým ? Aby bol pobyt 8 dňový. …
Ďakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, vouchery je mozne spajat a predlzit si pobyt, treba vsak vzdy skontrolovat terminy, na ktore si vouchery vyberiete. 8-dnovy pobyt je vlastne pobyt na 7 noci, ktore mame v ponuke, netreba preto nic spajat. Dalej mame vouchery 3-nocove, kde spojenim vznika pobyt na 6noci. Poprosim Vas o termin, kedy by ste chceli na dovolenku cestovat a pomozeme Vam s vyberom voucheru a s kalkulaciou za pobyt. Nezabudnite prosim uviest pocet osob.

Gabi

Dobrý deň, prosím o kalkuláciu ceny 14.-20.8.17, 3 x dospelý + 2× dieťa /14 a 9 rokov/ .

Hotel Zagreb***

Dobry den, pobyt na 7 noci s polpenziou: 639€ voucher pre 2 osoby, 320€ doplatok za 3.dospelu osobu, 160€ doplatok za 14-rocne dieta, (9-rocne dieta ma pobyt gratis), 96€ doplatok za izbu Suita, 24,50€ miestna dan + 14€ parkovne.
Pobyt all inclusive: 829€ voucher pre 2 osoby, 415€ doplatok za 3.dospelu osobu, 208€ doplatok za 14-rocne dieta, (9-rocne dieta ma pobyt gratis), 124€ doplatok za izbu Suita, 24,50€ miestna dan + 14€ parkovne. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Rudolf Kršák

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či máte ešte voľnú izbu s balkonom v termíne od 24.6. Dve dospelé osoby a jedno 7 ročné dieťa. Ďakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, v danom termine su volne izby s bakonom. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Jana

Dobrý deň,chcem sa spýtať,či máte voľný termín od 3.8.do 11.8. pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa 17 rokov a aká je cena pobytu s polpenziou?
ďakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, v danom termine este su dostupne kapacity, pobyt na 7 noci s polpenziou stoji 639€, doplatok za 17-rocne dieta je 224€, miestna dan 2osoby x 1€ x 7 noci + 1osoba x 0,50€ x 7noci = 17,50€, parkovne, 2€x7noci = 14€. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Milan

Dobrý deň,máte aj izby pre tri dospelé osoby,syn má totiž už 18 rokov.

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, na pristelke je mozne ubytovat aj dospelu osobu.

Jana

Dobrý večer, chcela by som sa informovať, či by ste mali voľné ubytovanie v termíne od 30.06. – 07.07.2017 – 2 x dvojlôžkové izby s polpenziou (z toho jedna s balkónom) boli by sme 4 dospelé osoby a 2 deti (3 r., 6 r.). Tiež by sme potrebovali tieto izby zarezervovať čo najbližšie pri sebe. Bolo by to možné? Ďakujem.

Hotel Zagreb***

Dobry vecer, zial, v termine od 01.07. do 09.07.2017 su obsadene vsetky kapacity. Skuste si prosim vybrat iny termin, ak je to mozne.

Robert Srogoncik

Su k dispozicii v Hoteli Zagreb aj apartmany (dve oddelene spalne, resp. obyvacia izba oddelena od spalne), ak ano, kolko je doplatok ku voucheru ( pobyt na 3 noci all inclusive v termine 28.4. az 1.5.) ? Dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, k dispozicii su izby typu Suita, ktora má 44m2, 2 oddelené miestnosti – spálňu a obývačku, veľkú kúpeľňu,extra wc a balkón. Doplatok je 16€/pobyt all inclusive vo Vami vybranom termine. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com.

Anna

Dobry den aka by bola cena pre dvoch dospelych a dve deti 4,11 rokov s polpenziou v obdobi od 28.7. na 7 noci?

Hotel Zagreb***

Dobry den, cena voucheru je 639€, doplatok za jedno dieta 160€, druhe dieta ma pobyt gratis. Parkovne 14€, miestna dan 14€. Pobyt si rezervujte na adrese hotelzagreb1@gmail.com

radoslav hudec

Dobrý den, mal by som zaujem o termín od polovice jula na 10 noci. Sme rodina s dvoma dětmi vo věku 10 a 7 rokov. Aka by bola cena? Dakujem, hudec

Hotel Zagreb***

Dobry den, pri pobyte na 10 noci by bola cena voucheru 639€ pobyt s polpenziou alebo 829€ pobyt all inclusive. Jedno dieta ma pobyt gratis, za druhe je doplatok 160€ pobyt s polpenziou alebo 208€ pobyt all inclusive. Za dalsie 3 noci by bol doplatok na mieste 274€ za dospele osoby s polpenziou alebo 355€ za dospele osoby all inclusive, za druhe dieta doplatok 69€ s polpenziou alebo 89€ pobyt all inclusive, Parkovne 2€ x 10noci + miestna dan 2osoby x1€ x 10noci. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com

Slavka Trellova

Dobry den,datum od 21.8–27.8.este mate volny?alebo ktory augustovy tyzden je volny?Sme 4 clenna rodinka,2 dos­pely+2 deti (4,7).Aka by bola cena dakujem pekne.

Hotel Zagreb***

Dobry den, v danom termine este su volne izby. Cena je voucher za 639€ pobyt s polpenziou alebo 829€ pobyt all inclusive. Jedno dieta ma pobyt gratis, za druhe je doplatok 160€ pobyt s polpenziou alebo 208€ pobyt all inclusive + parkovne 2€ x 7dni + miestna dan 2osoby x 1€ x 7 dni. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com

Marian Macko

Dobry den opat, uz som vam dnes pisala. A na termin od 8.7. do 15.7. este mate volnu izbu s pristelkou s balkonom pre 2 dospelych a 1 dieta (4 roky)? Dakujem.

Hotel Zagreb***

Dobry den, volne izby su od 9.7.2017.

Marian Macko

Dobry den, aka by bola cena od 1.7.2017 na tyzden pre 2 dospelych a 1 dieta (4 roky)? Samozrejme s parkovanim a balkonom. Dakujem :)

Hotel Zagreb***

Dobry den, je nam to luto, ale od 1.7. do 9.7. je hotel plne obsadeny. Ak by ste si vedeli vybrat iny julovy termin, dovolenka Vas bude stat 829€ pobyt all inclusive alebo 639€ pobyt s polpenziou, dieta ma pobyt gratis. Doplatok za izbu s balkonom je 7€/den, teda 49€, parkovne 2€/den, teda 14€, miestna dan 14€ (1€/dospela osoba/den).

Stanislava Kuriľáková

Dobry den, poprosim o vypracovanie cenovej ponuky 2 dospelí+ 2 deti/8,15/, 2 dospelí + 2 deti/10,6/, 2 dospelí + 3 deti/14,12,4/ v termine od 9.7.2017 – 16.7.2017/ 7 nocí/, polpenzia. Este by som sa chcela opytat ci je mozne ubytovanie psa. Dakujem velmi pekne

Hotel Zagreb***

Dobry den, cena je: prva rodina: 639€ + 160€ doplatok za 15-rocne dieta + 17,50€ miestna dan + 14€ parkovne; druha rodina: 639€ + 160€ doplatok za 10-rocne dieta + 14€ miestna dan + 14€ parkovne; tretia rodina: 639€ + 320€ doplatok za starsie deti + 96€ doplatok za izbu Suite s troma pristelkami + 21€ miestna dan + 14€ parkovne. Ubytovanie so psom je mozne za doplatok 5€/den. Pobyt si rezervujte emailom na adrese hotelzagreb1@gmail.com .

Alena

Dobrý deň, sme dvaja dospelý dieťa 11 rokov jedna izba, druhá samostatná izba by bola pre dve deti 14r a 17r. Mali by sme záujem o termín od 9.7 na 7 nocí all inclusive. Možeme poprosiť o vypracovanie cenovej ponuky?… Keďže potrebujeme 2 samostatné izby. Jednu izbu sme si vypočítali na 829€. Potrebujeme ešte vedieť ako by sa počítala druhá izba s dvoma deťmi. Ďakujem.

Hotel Zagreb***

Dobry den, ubytovani by ste boli v rodinnej izbe Suite. Pobyt stoji 829€ (voucher all inclusive), 11-rocne dieta ma pobyt gratis, + 208€ (doplatok za 14-rocne dieta) + 290€ (doplatok za 17-rocne dieta) + 125€ (doplatok za izbu Suite) + 7× 2€ = 14€ parkovne + 21€ miestna dan za celu rodinu. Spolu teda 1487€. Pobyt si rezevujte: e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky).

Stanislava Kuriľáková

Dobrý deň sme tri rodiny 6 dospelých a 7 deti. Chcela by som sa opýtať či je voľný termín od 22.7. pre toľkých ľudí. Ďakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano v tomto termine su este volne kapacity pre tolko osob. Pobyt si rezevujte: e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky).

Mária Karabinošová

Dobry den.
Chcela by som sa opytat na celkovu cenu pre 6 dospelych osob plus 4 deti (14r., 12.r, 9r. a 12r.) a ci je v cene za pristelok pre dieta aj cena polpenzie.
V termine od 5.8.-12.8 (8 noci, 7 dni) s polpenziou.
Dakujem.

Hotel Zagreb***

Dobry den, v danom termine su este k dispozicii volne izby. Cena pre 6 dospelych je 639€ (cena voucheru) x 3 = 1917€ + 160€ (doplatok za 14-rocne dieta; ostatne deti maju pobyt gratis) + 2€/den parkovne (zavisi, na kolkych autach pricestujete) + miestna dan: 52,50€ (6 dospelych x 7 noci x1€ + 3 deti od 12 rokov x 7 noci x 0,50€). V cene pristelky je polpenzia a rovnako je polpenzia aj pre deti, ktore maju pobyt gratis. Pobyt si rezevujte: e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky).

Marek

dobry den chcel by som sa pytat ci je volny termin este od 13.5. na 8 dni takze do 20.5. pre 2 osoby dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, v danom termine su este volne izby. Pobyt si rezevujte: e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky).

Ivana

Dobrý deň, chcem sa spýtať na voľný termín v čase od 8.7– do 20.7.2017. Pobyt pre 2 dospelých + 2 deti ( 17 a 12 rokov…-pobyt all inclusive s balkónom na 7 nocí. Ak je možné s celkovou sumou.. Ďakujem pekne

Hotel Zagreb***

Dobry den, volne terminy su od 9.7. Cena pre celu rodinu na 7 noci all inclusive s balkonom je 829€(voucher) + 290€ (doplatok za 17rocne dieta; 12-rocne dieta ma pobyt gratis) + 49€ (doplatok za izbu s balkonom) + 14€ (parkovne) + 21€ (miestna dan) = 1203€. Pobyt si rezevujte: e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky).

Lenka Slušná

Dobrý deň chcem sa opýtať či máte volné v termíne 12.9.2017– 19.9.2017 pre 2 dospelé osoby a 2 deťmi s ALL INCLUSIVE.Deti sú vo veku 15 a 9 .Ďakujem za skorú odpoveĎ

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, v danom termine su este dostupne kapacity. Vzhladom na prelinanie sezon, odporucame zakupit dva trojnocove vouchery (spolu teda pobyt na 7dni/6noci all inclusive): v termine 13–16.9. za 239€ a 16–19.9 za 189€, spolu za 428€. Doplatok za deti: 9-rocne dieta bude mat pobyt gratis, za 15-rocne dieta je doplatok 60€ za prvy termin + 48€ za druhy termin, spolu 108€. Miestna dan: 12€ dospeli (6noci x 2 osoby x 1€) + 3€ 15-rocne dieta (6 noci x 1 osoba x 0,5€). Parkovne: 12€ (6noci x 2€). Spolu teda 563€. Pobyt si rezevujte: e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky).

alexandra stranovska stranovska

je tam možne si priniest psika

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano, za doplatok 5€/den.

Štefan

Dobrý deň,prosím o info.
Karlobag hotel Zagreb,
All.inclusive, 6 dos.os./3 x izba, termín 11.06–17.06.17,
t.j.6 noci

  • druhá 3 dos.os. /2 x izba
Termín ako hore,all.in.
Prosím o ceny, dík Štefan
Hotel Zagreb***

Dobry den, cena za 1 izbu na 6 noci pre 2 osoby all inclusive je 478€ (2× 239€ voucher na 3 noci all incl), teda tri izby pre 6 osob 1434€. Pre druhu (rodinu?) odporucame pobyt v jednej izbe za 478€ + doplatok za tretiu dospelu osobu je 239€. V pripade, ze by ste si zelali aj pre tuto jednu osobu zvlast izbu, zaplatila by cenu ako za dve osoby, teda 478€. Miestna dan je 1€ za kazdu dospelu osobu/den + parkovne za kazde auto 2€/den. Pobyt si rezevujte: e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky). Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk alebo zatelefonujte na: +421 232 117 321.

Natalia

Dobry den. Prosim vas o preverenie teminu 22.7. – 29.7. pre 2+2 (vek deti 9, 7) s polpenziou, izba s balkonom. Je mozne dokupit si viac noci, napr. do 4.8.? Dakujem.

Hotel Zagreb***

Dobry den, na viacdnovy pobyt odporucame zakupit 2× voucher na 7 noci, teda od 22.7. do 29.7. + 29.7.-5.8., cena by bola 2× 639€ (pobyt s polpenziou) + 2× 160€ (doplatok za jedno dieta, druhe dieta ma pobyt gratis) + 14× 7€ (doplatok za izbu s balkonom) + 14× 2€ (miestna dan za dospele osoby, deti miestnu dan neplatia) + 14× 2€ (parkovne). Spolu za 14 noci s polpenziou pre celu rodinu: 1752€. Pobyt si rezevujte: e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky). Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk alebo zatelefonujte na: +421 232 117 321.

niva

Dobry, chcem sa opytat, ci balkony su otocene smerom k moru. Dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, ano z balkonov je vyhlad na more.

Monika Luptakova

Dobry den prajem, chcela by som sa spytat na volny termin od 24. Jula do 31. Augusta ..pre 5 clennu rodinu..2 dospely a tri deti vo veku 3 roky 3 roky a 12 rokov. Aka by bola cena a aky je sposob rezervacie. DAKUJEM. ALLINCLUSIVE

Hotel Zagreb***

Dobry den, cena za pobyt na 7 noci s all inclusive v termine medzi 9.7. – 26.8.2017 je 829€ – mate zaujem o julovy alebo augustovy termin? Doplatky za deti su nasledovne: jedno dieta ma pobyt gratis, doplatok za dve deti je 416€. Miestna dan je 2×7€ (dospeli) + 3,50€ (12-rocne dieta) + 14€ parkovanie. Pobyt si rezevujte: e-mailom na hotelzagreb1@gmail.com (anglicky, chorvátsky) alebo telefonicky na +385 99 2101423 (anglicky, chorvátsky). Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk alebo zatelefonujte na: +421 232 117 321.

Lucia

Dobrý deň, je prosím Vás voľný pobyt pre 4– člennú rodinu- 2 dospelí + deti 8 a 13 rokov, kedykoľvek v termíne od 3. 7. do 16. 7. aspoň na 7 nocí? Ďakujem za odpoveď.

Hotel Zagreb***

Dobry den, termin by bol od 9.7. do 16.7. Vyberte si typ pobytu (s polpenziou alebo all inclusive) a rezervujte si ho na adrese: hotelzagreb1@gmail.com alebo prostrednictvom zlavomatu: podpora@zlavomat.sk

Žofia

Dobrý deň, chcem sa spytat len informácie.2dospely a 2deti 10roky a 14roky.S pristelky v tom strava.Cca termin 22.7–29–7.2017 celkom cena?..Dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, voucher na 7 noci stoji 639€ s polpenziou + doplatok za 14 rocne dieta 160€ + miestna dan 14€ dospeli + 3,50€ dieta + 14€ parkovne. ALEBO 829€ pobyt na 7 noci all inclusive + 208€ doplatok za 14 rocne dieta + miestna dan 18,50€ + 14€ parkovne. Vase 10 rocne dieta ma pobyt gratis.

Roman

Dobrý deň, máte ešte voľné izby v termíne od 1.7. –8.7.?
Ak ano aká by bola cene pre rodinu s 2 detmi 8 a 4 ročne??

Hotel Zagreb***

Dobry den, v terminoch 4–9.7. su, zial, uz vsetky izby obsadene. Ak by ste mali zaujem o pobyt v termine do 4.7. alebo po 9.7., dajte nam vediet termin a typ pobytu (s polpenziou alebo all inclusive) a urobime Vam celkovu kalkulaciu pobytu.

Stefan C.

Dobry den. Poprosim o ponuku pobytu v termine – 16.9 – 19.9. 2017 pre 2 dospele osoby a 2 deti /5 a 9 rocne/. Pobyt all inclusive. Dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, cena voucheru 189€ + 48€ (doplatok za 1 dieta, druhe dieta je gratis) + 6€ miestna dan za dospelych (deti neplatia) + 6€ parkovanie.

Monika Luptakova

Termin by bol od 29.jula do 5.augusta..alebo priblizne v tych terminoch. Dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, cena voucheru 829€ + 2×208€ (doplatok za dve deti). Jedno dieta ma pobyt gratis + miestna dan 14€(dospeli) + 3,50€ najstarsie dieta.

Monika Luptakova

Dobry den prajem chcela by som sa spytat na cenu pre 5 clennu rodinu, 2 dospely + 3 deti vek deti 3 roky, 3 roky, 12 rokov..pobyt by bol allinclusive na 7 noci. Dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, o aky termin mate zaujem?

Marcela

Dobry den ako by vychadzala cena 2 dospeli + 3 deti 2,6 ,8 rocne pricom najmaldsie by spalo pri nas.dospelych.jedno je gratis a druhe 75% s ceny ? Dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, o ktory termin mate zaujem?

Jarka

Dobry den mali by sme zaujem o pobyt s allinclusive v datume od 3.7.2017 na 7 noci. Aka by bola cena 2 dospli a dve deti vo veku 9 a 13 rokov? Ak som dobre pozerala jedno dieta zdarma a druhe 75% z ceny. Dakujem s pozdravom.

Hotel Zagreb***

Dobry den, zial v termine od 3.7. do 9.7. uz nie su k dispozicii volne izby. Ak by ste si vybrali pobyt v termine od 9. jula, pobyt na 7 noci all inclusive by Vas stal 829€ + 208€ doplatok za 13-rocne dieta. Dieta vo veku 9 rokov ma pobyt gratis.

Katarina

Karlobag je predsa na uplne inom mieste ako Makarska. Spresnite prosim adresu !

Hotel Zagreb***

Dobry den, ospravedlnujeme sa, chyba bola opravena.

Vercatore

Dobry den je volny pobyt od 20.8?kolko by bola cena dvaja dospely a dve deti 4 s 6rocne:)dakujem

Hotel Zagreb***

Dobry den, v danom termine su este volne kapacity. Cena pobytu na 7 noci by bola 639€ (pobyt s polpenziou) + doplatok za dieta 160€ (s polpenziou), prip. 829€ (pobyt all inclusive)+ 208€ doplatok za dieta (all inclusive). Jedno dieta ma pobyt gratis.

andrea

Dobry den, prosim Vas viete mi preverit ci by bol termin volny pre 6 dospelych a 6 deti, teda tri izby :-) v termine od 15.07.-22.07. Aka by bola cena pre rodinu s dvomi detmi do 12 rokov?

Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotelzagreb1@gmail.com alebo telefonicky +385 99 2101423 . Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Hotel Zagreb***

Dobry den, cena pre rodinu s dvoma detmi do 12 rokov by v danom termine bola 639€ s polpenziou + doplatok za jedno dieta 160€, druhe dieta gratis, prip. 829€ pobyt all inclusive a doplatok za dieta 208€, druhe dieta gratis.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore