Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

2,5 hodinový vstup do wellness pre 1 až 8 osôb

4,5 / 5 Penzión Zwicker Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lýdia

Je možné zakúpený voucher stornovať a vrátiť peniaze?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak máte záujem o vrátenie voucheru, kontaktujte nás prosím emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321, kde Vám radi poskytneme bližšie informácie o možnosti storna.

Prajem Vám pekný deň

Michal

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať na podmienky saunovania. Saunuje sa bez plaviek (nahý) zakrytý v plachte? Lebo som sa už stretol aj s tým, že ľudia chodili do fínskej sauny v plavkách, čo nie je práve to najlepšie. Ďakujem za odpoveď.

Penzión Zwicker

Dobrý deň. Vstup do saun je bez plaviek, len s plachtou, ktorú našim klientom zapožičiavame.

Lýdia

Dobrý deň chcem sa opýtať ak zakúpim dva kupóny pre seba a pre priateľa budeme vo welnese sami?

Penzión Zwicker

Dobrý deň, ak chcete byť vo wellnesse sami, je potrebné si zakúpiť poukaz na súkromný wellness teraz v akciovej cene 49,90€.

Marta

Dobry den prajem, ak si zakupim sukromny wellness pre 8 ludi, je vstup umozneny aj detom? Dcerka ma 5rokov. Dakujem za skoru odpoved

Penzión Zwicker

Dobrý deň. Vstup je pre max 8 osôb, vrátane detí.

Vlado

Dobry den.

Ake su otvaracie hodiny wellness centra ?

Dakujem

Penzión Zwicker

Dobrý deň.
Každý deň od 16:00 – 22:00. Posledný vstup je o 19:00.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore