Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

JOGA. Nájdite svoju vnútornu harmóniu a pokoj!

4,8 / 5 Lotus joga Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Hana Kapolková

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať jednu vec. Bolo mi viacerými ľuďmi odporúčané vybrať si len jeden spôsob meditácie a nemiešať ich (čiže buď joga alebo cchi-kung alebo falun gong… nie však viac). Čo však v prípade, že by som mala záujem cvičiť viac štýlov jogy? Ďakujem za odpoveď. Hana

Lotus joga

Aké koľvek rozhodnutie je krok v pred, je dôležité vykročiť. Mne super funguje Joga.
Tešíme sa na Vás
LotusJoga

Roman Zavodsky

Dobry den,

Chcem sa spytat aky druh jogy u Vas by ste mi odporucili ako zaciatocnikovi pri bolestiach spodneho a stredneho segmentu chrbtice. Dakujem pekne

Monika Kazmerova

Dobry deň, rada by som sa opytala ako to je s u vas s parkovanim? Dakujem Monika

Lotus joga

Naše štúdio v situované v centre mesta, napriek tomu sú pred štúdiom miesta pre verejnosť. A väčšinou v poobedňajších hodinách nie je s parkovaním problém, ale určite odporúčame prísť v predstihu.

Simona

Dobrý deň.
Chcela by som sa opýtať či možem po zakúpeni pernamentky striedať rozne druhy jogy alebo musím si vybrať jednu a na ňu chodiť.
Pýtam sa pretože mám malu dcerku, aby som si vedela dohodnuť straženie s manželom.

Ďakujem za odpoveď.

Lotus joga

Môžete permanentku využiť na väčšinu lekcii v štúdiu s výnimkou Kaligrafickej Jogy, Kundalini jogy a Joga pre Seniorov a začiatočníkov

Tešíme sa na Vás,
LotusJoga

Lotus joga

Môžete permanentku využiť na väčšinu lekcii v štúdiu s výnimkou Kaligrafickej Jogy, Kundalini jogy.
Tešíme sa na Vás,
LotusJoga

Lotus joga

Môžete lekcie striedať a tak si navštevujú obľúbenú.

Daniela

Dobrý deň,
Môžem využiť permanentku aj na cvičenie v utorok 9 – 10.30?
Ďakujem
Daniela

Lotus joga

Môžete permanentku využiť na väčšinu lekcii v štúdiu s výnimkou Kaligrafickej Jogy, Kundalini jogy.
Obmedzenie sa vzťahuje len zakúpené jednorazové vstupy.
A na Jurajove lekcie Joga pre Seniorov a začiatočníkov, na túto lekciu si treba zakúpiť kurz.

Tešíme sa na Vás,
LotusJoga

Tatiana Soltesova

Dobry den,
kupon sa teda neda vyuzit na cvicenie joga-pilates (Hanka), ktore prebieha v pondelok od 17.15 do 18.15 h?
Mate to v rozvrhu na stranke studia, ale nie je to v programe pri kuponoch.
Dakujem, Tana

Lotus joga

Jednorazové vstupy môžete využiť len na lekcie, ktoré sú so spoločnosťou Zľavomat zazmluvnené,nájdete ich akcií.

Môžete si cez Zľavomat zakúpiť permanentku a tú využiť na väčšinu lekcii v štúdiu s výnimkou Kaligrafickej Jogy, Kundalini jogy a jogy pre Seniorov a začiatočníkov na túto lekciu si treba zakúpiť kurz.

Tešíme sa na Vás,
LotusJoga

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore