Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Božský oddych až na 4 dni v kúpeľných Piešťanoch

3,8 / 5 Villa Pšenek Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Daniela

Dobry den, mate este niektori vikend do 11.6. volne vsetky izby? Sme skupina 10 dospelych a deti do 8 rokov. Dakujem za odpoved.

Villa Pšenek

Dobry den.najblizsi volny termin na cely volny penzion mam 16–18/06.V tomto termine uz mame sezonne ceny.Prenajom celeho penzionu by bol v cene 199 eur/noc. Dakujem Slovakova

Janka

Dobrý deň, máte ešte voľný termín od 5.5. – 8.5. pre 2 dospelých a 14 ročného syna. Aký by bol doplatok za neho. Ďakujem

Villa Pšenek

Dobry vecer.termin 05–07/05 mame uz bohuzial plne obsadeny. Od 07/05 by som mala este jeden volny apartman,ak by ste mali zaujem. Dakujem Slovakova

Jana

Dobry den chcela by som sa opytat ci by ste mali dve izby od 19–21. 5 volne dakujem.

Villa Pšenek

Dobrý deň!
V tomto termíne mám voľný jeden apartmán. Ak by Vám to nevadilo, 4 osoby by sa tam zmestili s tým že v tomto apartmáne je jedna manželská posteľ, jedna prístelka a rozťahovací gauč. Ak by ste mali záujem, dajte mi prosím vedieť mailom alebo telefonicky.
Ďakujem
S pozdravom
Slováková

Villa Pšenek

Dobrý deň!
Ak by ste mali ešte záujem o našu ponuku, uvolnili sa mi vo Vami požadovanom termíne dve izby. Tak ak by ste mali záujem, dajte mi prosím vedieť.

Ďakujem
Slováková

Ivo

Dobrý deň.Majú izby balkón?Dakujem

Villa Pšenek

Dobrý deň!
Izby nemajú balkón.
Ďakujem
S pozdravom
Anna Slováková

Renáta

Dobrý de n. ako je vybavená izba???píše sa tu len o apartmáne,keď sme si pobyt rezervovali,ponúkli nám izbu,alebo apartmán +doplatok.Dakujem

Villa Pšenek

Dobrý deň!
Izba je štandardne vybavená. Rozdiel medzi izbou a aparmánom je taký, že apartmán má manželskú posteľ, v izbe sú dve lôžka, ktoré sa sajú spojiť alebo odpojiť a v apartmáne je gauč, v izbe len stoličky na sedenie a samozrejme apartmán je väčší.

Ďakujem
S pozdravom
Anna Slováková

Renata Šarvaicova

Dobrý deň.Od Trnavy cez Hlohovec je to niekde na kraji mesta?dakujem

Villa Pšenek

Dobrý deň!
Áno starou cestou z Trnavy cez Hlohovec sme na okraji mesta Piešťany. Lepšia cesta je ale po diaľnici, ak môžem odporučiť.
Ďakujem
Slováková

Renáta

Dobrý deň.Máte voľný termín od29.5 do 1.6..Ďakujem

Villa Pšenek

Dobrý deň!
Áno v tomto termíne máme ešte voľné kapacity.
Ďakujem
S pozdravom
Slováková

andrea karolova

dobry den, mate volny termin 28,4–30,4,2017, dakujem pekne za odpoved, Karolova

Villa Pšenek

Ano v tomto termine mame este volne kapacity.dakujem Slovakova

Ľubomíra Friedmanská

existujú ponuky aj na singel pobyt cez zľavomat?

Villa Pšenek

Bohuzial cez zlavomat nie.mozete si ale rezervovat pobyt single na priamo telefonicky alebo mailom. Dakujem Slovakova

elena

8-ľudí by mohlo prísť k Vám čase 15.4.-17.4. 2017?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na info@villapsenek.sk alebo telefonicky -+421 940 282 533.
Prajem Vám pekný deň

Villa Pšenek

Dobrý deň!
Bohužiaľ v danom termíne sme už plne obsadení.
Ďakujem
S pozdravom
Anna Slováková

ejkami7@gmail.com

Zdravím , dá sa u Vás stráviť pobyt v dňoch od 15.4.-17.4. 2017 –8 -členná skupina? Elena

Villa Pšenek

Dobry den.bohuzial v tomto termine sme uz plne obsadeni.dakujem slovakova

Beth

Dobrý deň, je možné sa ubytovať aj single?
S pozdravom

Villa Pšenek

Dobrý deň!
Samozrejme.
S pozdravom
Slováková

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore