Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Permanentka na 5 alebo 10 vstupov do Starfitu s dohľadom trénera

4,8 / 5 STAR fit - Fitness & Aerobic Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Eva G.

Dobrý den, kvôli dobrej skúsenosti s recenziami na tomto zľavovom portály som si kúpila kupón, ale tréner na telefónnom čísle mi opakovane telefón nezdvihol, neodpovedal na sms správu a keď zdvihlol alebo odpísal, povedal, ze sa ozve neskôr, uz je to skoro týždeň čo ho nedokážem kontaktovať tak sa chcem spýtať ci sa dá kupón využiť aj nejak inak ako po telefonickom dohovore s nim, alebo mam svoj kupón priamo stornovať.
Ďakujem za odpoved.

STAR fit - Fitness & Aerobic

Dobry den, Vasu poziadavku vybavime obratom. Napiste prosim email aj s kontaktom na starfit@starfit.sk, alebo volajte ASAP na 0904093369. Dakujem Juraj K.

Adriana Bohunská

Zvažte prosim moznost vyberu trenera v tejto ponuke. Mne vyhovuje styl prace a pristup Draga. Mam kupene 4 tieto kupony, rada by som cvicila pod jeho dohladom. Uz ma trenoval davnejsie. Dakujem moc.

STAR fit - Fitness & Aerobic

Dobry den. Napiste mi prosim Vasu poziadavku a kontakt na starfit@starfit.sk. Dakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore