Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Čokoládovo-malinová či mascarpone jahodová torta

4,8 / 5 Cukráreň u Babičky Bratislava - Karlova Ves  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Majka Bohátová

Dobry den, dna 4.7. mame rodinnu oslavu – promocie. Rada by som si u Vas kupila 2 torty ponukane v zlavomate, avsak aktualna platnost Vasej ponuky je do 30.6. Moje otazky su teda: uvazujete s predlzenim akcie na kupu torty? Ak nie, bolo by mozne dohodnut sa na predlozeni kuponov k nakupu torty u Vas do 30.6., s tym, ze torty by mi boli dodane 4.7.? Vopred dakujem za odpoved

Cukráreň u Babičky

Dobrý den, akcia sa momentalne nebude predlžovať, ale pokial si v obdobý platnosti uplatníte u nás voucher, tak dodanie moze byt aj neskor.

Martina Kanovská

Dobrý deň prajem. Vedeli by ste mi čokoládovo – malinovú tortu pripraviť, čisto len bez ovocia bezlepkovú? ( čiže len čisto čokoládovú, prípadne inak dozdobiť – príležitosť 1.sv. prijimanie- žiadne ovocie ani fondán – samozrejme za doplatok)? Ďakujem. S pozdravom. MK

Cukráreň u Babičky

Dobrý deň, vieme vyrobiť tortu podla požiadavky, ale kupóny sa dajú uplatniť len na uvedené torty.
Za pochopenie ďakujem
S pozdravom Liščík

Marika

Dobrý deň.
Skôr než si objednám niektoru tortu,chcela by som vedieť:parížska šľahačka ako aj ostatné šľahačkové náplne sú živočíšneho alebo rastlinného pôvodu.

Cukráreň u Babičky

Dobrý deň,
používa sa živočíšna šľahačka s prímesou 20% rastlinnej. Je to z dôvodu, aby sme sa vyhli rôznym stužovačom a aby zákusky vydržali transport.

Dominika

Dobrý deň, máme kúpený voucher na 800g tortu a chceli by sme sa spýtať, či bude stačiť pre 7 ľudí? Ďakujem!

Cukráreň u Babičky

Dobrý den, nakrájať sa to dá, ale budú to skromné porcie. Ja by som odporúčal väčšiu tortu.

Monika Brindzová

Dobrý deň , ako je to s dopravou?

Cukráreň u Babičky

Dobrý deň, tortu si treba vyzdvihnúť v cukrárni.

Magdaléna Lacová

Dobry den, mam zaujem o tortu v bezlepkovej verzii , dna 30. aprila mame rodinnu oslavu, na ktorej sa zucastni 10 dospelych, dve deti. Ja este peciem cokoladovo orieskovu s priemerom min. 26 cm. Bude stacit pre 10 ludi ta mensia, a aky ma priemer? dakujem.

Cukráreň u Babičky

Dobrý deň, torta ma priemer 16cm a je to asi 5 porcii.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore