Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantická Praha s raňajkami a vstupom do Musea Kampa pre dvoch

4,2 / 5 Art hotel Meda Praha - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Gabriela Kollárová

Dobrý večer,chcem sa spýtať,či je možné prísť aj v termíne od 16.6.2017–18.6.2017?
Dve osoby,manželká postel.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov, Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel na recepce@hotelmeda.cz alebo tel. +420 603 373 242

Prajem pekný deň.

Eva

Dobrý deň, platnosť vouchera pre 2 osoby na 1 noc cez týždeň (od nedele – do štvrtka) sa vzťahuje aj na noc zo štvrtka na piatok?

Ondro Bartalsky

Dobry den, som z BA a mam v plane sa uvas zastavit z BA vlakom ako najjednoduchsie sa da kvam dostat?
Dakujeeem

Zlavomat.sk

Pekný deň, pán Bartalsky,

prosím, pre získanie tejto informácie kontaktujte priamo recepciu hotela, radi Vám poskytnú potrebné informácie o spôsobe dopravy. Kontakt: recepce@hotelmeda.cz alebo tel. +420 603 373 242.

Zuzana

Dobrý deň.Chcela by som vedieť,či je v cene vstup do múzea na všetky expozície,vrátane Werichovej vily,alebo je to nejako obmedzené.Nikde na stránkach múzea nie je spomenutá reštaurácia,kde sa dá teda uplatniť vaša zľava na menu?Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Pekný deň, Zuzana,

ďakujeme Vám za Váš záujem. Vstup do múzea nie je obmedzený, sprístupnené by ste mali mať všetky expozície v rámci múzea. Poukaz na 40 % zľavu do reštaurácie dostanete priamo na recepcii hotela i s potrebnými informáciu o spôsobe uplatnenia.

lucia

Dobry den mate volny termin od 21.8 do 24.8 na dve noci jednu izbu pre dve osoby. A druhu izbu pre jednu dospelu osobu a dve deti teda keby som kupila dva kupony pre dve osoby mohla by som mat jedno dieta na izbe medzi nami by spala a ranajky by som doplatila ma 5 rokov dakujem za odpoved dufam ze sa pochopime

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepce@hotelmeda.cz alebo telefonicky +420 603 373 2­42. Môžete si kúpiť 2 kupóny a druhé dieťa do 6 rokov má pobyt zdarma pri použití existujúcich postelí na izbe vrátane raňajok a prehliadky múzea Kampa.
Prajem Vám pekný deň

Eva Malchová

Boli by volne 4izby pre 4 pary 6–7.5.2017?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepce@hotelmeda.cz alebo telefonicky +420 603 373 242.

Prajem Vám pekný deň

Katarína

Dobrý deň, máte voľný termín od 29.04. do 02.05.2017 – 3 noci a 3 dvojlôžkové izby. ďakujem, Dobrovodská

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepce@hotelmeda.cz alebo telefonicky +420 603 3­73 242. 
Prajem Vám pekný deň

Martina Sedláková

dobrý večer. Prosím vás, máte voľné 2izby v termíne od 5.5–7,5? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepce@hotelmeda.cz alebo telefonicky +420 603 373 2­42. Prajem Vám pekný deň

Šimon Jančošek

Dobrý deň, máte prosím voľný termín pre 2 osoby v termíne 25.6 – 26.5. 2017? Platnosť vouchera pre 2 osoby na 1 noc cez týždeň (od nedele – do štvrtka) sa vzťahuje aj na noc zo štvrtka na piatok? Ďakujem.

Dagmar Kasanicka

Tato zlava plati do kedy ???

Art hotel Meda

Dobrý den ,
Trvanie akcie:
5. 4. 2017 — 26. 4. 2017
Platnosť voucheru:
5. 4. 2017 — 31. 10. 2017

Hezký den

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore