Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Celodenné a rodinné vstupy do Aquaparku Oravice

4,7 / 5 Meander Thermal Oravice Tvrdošín  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Martin

Dobrý deň,
Voucher musím uplatniť do 30.6. ? či vaša akcia platí do 30.6. ?
Ďakujem.

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, spomínaný kupón môžte využiť do 30.6.2017, nie neskôr.
Pekný deň.

Martin

Dobrý deň,
Nebudete mať akciu s dlhším termínom využitia ako je 30.6. ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

žiaľ, momentálne táto ponuka platí iba do 30.6.
Termíny na leto nie sú k dispozícii na našom portáli.

Prajem pekný deň.

Andrea Bútorova

Dobrý deň, na zajtra by som potrebovala vstupenky 2 dospelý 1 dieťa 12 rokov a jedno 16 aká by bola cena?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak ste náhodou ešte nekupovali vouchery, tak Vám rada pomôžem:

Pre dvoch dospelých a 12ročné dieťa by bola cenová kategória – 33,50€

Pre 16ročné dieťa by bolo potrebné zakúpiť celodenný vstup v cenovej hodnote 12,50€

Ak by ste chceli vouchery získať rýchlejšie, v takom prípade Vám odporúčam platiť kartou online.

Tieto cenové relácie sa nezhodujú s cenami priamo v aquaparku. (na mieste)

Prajem Vám pekný deň.

madlenakova

Dobrý deň, rodinný balík 2+2 platí aj keď druhé dieťa už má 14 rokov, alebo je to do 13,99?

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, rodinný balík platí pre dieťa vrátane 14 rokov.

Nikola

Dobry ja bi som.sa.chcela spytat ze kolko.sa plati za celu rodinu odpíšete

Zlavomat.sk

Dobrý deň Nikola,

máte na výber dva varianty:

  • rodinný celodenný vstup do aquaparku (2 dospelí + 1 dieťa do 14 rokov) za cenu: 33,50€
  • rodinný celodenný vstup do aquaparku (2 dospelí + 2 deti do 14 rokov) za cenu: 38,90€

Prajeme Vám príjemný deň.
Juraj Páleš

Dobrý deň
Dnes som si kupil u vás dve celodenné v stupenky vez internet . Odkazalo ma to na prihlásenie cez facebook .
Zaplatil som ale žiadny voucher mi mailom neprišiel.

Za skorú pdpoveď vopre ďakujem

S pozdravom

Juraj Páleš

Mob: 0905 471 824

Zlavomat.sk

Dobrý deň,vouchery evidujeme ako odoslané na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. Prajem Vám pekný deň

Viera

Poskytujete návštevnikom aquaparku župan?
Dakujem

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, župan je možné si vypožičať na recepcii . Cena za vypožičanie je 3,5€ . S pozdravom recepcia Aquaparku Oravice.

Jaromír Pavlík

Dobrý deň, ideme cca 13 členná partia na chatu a chceme ísť aj do Oravíc sa kúpať, stačí keď 13 lístkov kúpim len na svoje meno resp. ako trhačku a potom to použijem ako vstup pre ostatných

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, to je jedno, či vstupy zakúpi jedna osoba, alebo každý zvlášť, pre nás je dôležité aby ste prišli s kupónom, na ktorom bude kód, ktorý si mi následne overíme na kase a na základe toho Vám vystavíme vstupy. Pekný deň.

Romana Banakova

Dohry den, ak teraz zakupim voucher a zaplatim kartou, poslete mi ho este dnes? Radi by sme ho zajtra vyuzili, dakujem, Romana

Meanderthermal Oravice

Zlavomat.sk / cz zasiela kupóny ihneď po zakúpení.

Maja Salonová

1 dospelý a 3 deti 6,10,12 ročné aká varianta je vhodná? ďakujem

Meanderthermal Oravice

6 ročne dieťa je zdarma, ostatne deti plata podla cenníka.

sisa

Dobrý deň – chcem si zakúpiť lístky cez zľavomat pre 6,10 a 12 ročné dieťa + jedna dospelá osoba. Musím kupovať jednotlivé lístky alebo môžem z tých rodinných balíkov. Ďakujem.

Meanderthermal Oravice

Dobrý,
môžte zobrať si aj rodinný balíček 2+2 v pripade že deťa ma už 7 rokov, alebo rodinný balik 2+1 v pripade že deťa ma ešte 6 rokov. S pozdravom

marcela mrekajova

dobry den
chcem sa opytat na cenu vstupneho pre 5ročne dieta v pondelok 17.4 2017.dakujem za odpoved

Meanderthermal Oravice

Deti do 6 rokov máju vstup zdarma.

Lucia Urbanova

dobrý deň,chcem sa opýtať ako je to s detmi do kolkych rokov sa platí ?? dakujem

Meanderthermal Oravice

Dobrý,
deti do 6 rokov sú zdarma.
S pozdravom

_M_

Dobry den ,
16..4.2017 – 17.4.2017 aquapark funguje?

´dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
áno, ponuka sa dá využiť aj počas Veľkonočných sviatkov.

Prajem Vám pekný deň

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, áno aquapark je otvorený v čase od 10:00 hod. do 21 hod. a 17.4. do 19:30 hod.

Jana

Dobrý deň,
zľava platí aj cez Veľkonočné sviatky?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
áno, ponuka sa dá využiť aj počas Veľkonočných sviatkov.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore