Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstupenka na muzikál JANA Z ARKU v Divadle Jonáša Záborského

4,9 / 5 Divadlo Jonáša Záborského Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Val Lilly

Dobry den, prosim Vas daju sa listy kupit aj pred predstavenim za 6e? kedze uz je ponuka vypredana?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vstupenky v tejto akciovej cene sa dali zakúpiť len prostredníctvom tejto ponuky.

Prajem Vám pekný deň

Stefan

Dobry den, chcem sa opytat, ci po zakupeni voucheru, je potrebne ho ist vymenit za vstupenku hned, alebo staci tesne pred predstavenim? Dalsiu otazku mam ohladom toho ze znamy zakupil voucher 1ks a teraz by som chcel aj ja, ale chceli by sme sediet v divadle pri sebe, je to mozne? Chcel som sa to opytat priamo v pokladni, ale na t.c, ktore je uvedene sa neviem dovolat. Dakujem za odpoved Stefan.

Divadlo Jonáša Záborského

Dobrý deň, vstupenku si môžete vyzdvihnúť aj pred predstavením. Rezerváciu je vhodné urobiť vopred (telefonicky, príp. mailom). Ak chcete so známym miesta vedľa seba, stačí o to požiadať pri rezervovaní miest v pokladnici divadla. Ak máte problém dovolať sa, využite mail: pokladnica@djz.sk.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore