Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letná dovolenka v demänovskej doline, vhodná PRE RODINY S DEŤMI.

4,8 / 5 Skipension Jasná Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Rastislav

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či máte voľnu izbu pre 4 osoby na 3 dni a 2 noci od 17.11. Do 19.11. Za odpoveď vopred ďakujem.

Skipension Jasná

Dobrý deň,

žiaľ, v tomto termíne nemáme voľné, ale ešte je voľné od 13.10. do 15.10. , od 20.10. do 22.10., prípadne v iných termínoch v októbri. Vyberiete si niečo?

S pozdravom,
Stanislav Kaľavský

Lucia

Dobrý deň, mala by som záujem o vašu ponuku v období od 15.-17. sept. pre dve osoby,ďakujem. S pozdravom

Skipension Jasná

Dobrý deň,

žiaľ, už nemáme voľné.

S pozdravom
Stanislav Kaľavský,
Skipension Jasná

Martin

Dobry vecer ,chcel by som sa opytat ci mate volny termin v obdoby 15–17.september, ale pre dve osoby pisane je pre tri osoby ale to nevadi len by sme boli dvaja . Dakujem

Lenka

Dobry vecer.Stale.plati ze na auguste ste uz obsadeny?..Dakujem Lenka…pripadne sa zvykne aj uvolnit nieco ci uz mate aj v zalohe zakaznikov?.kras­ny vecer

Skipension Jasná

Dobrý večer,

žiaľ, v auguste už nemáme nič voľné okrem termínu 29.8. – 1.9. na 3 noci.

S pozdravom,
Stanislav Kaľavský

Lenka

Zaujimalo by ma ako ste obsadenu a ci sa nieco neuvolnilo od 18.9 na 5dni..dakujem

Skipension Jasná

Dobrý večer,

áno, od 18.9. na 5 nocí máme voľné. Chcete tento termín rezervovať?

S pozdravom,
Stanislav Kaľavský

Dana Rozkosova

Mozem sa spytat aky termin mate este volny dakujem

Skipension Jasná

Od 18.8. do 20.8. a od 29.8. neobmedzene.

Stanislav Kaľavský

Dana Rozkosova

Mam zaujem o termin 11 az 13 august dakujem za odpoved

Skipension Jasná

Dobrý deň,

žiaľ, už nemáme voľné.

S pozdravom
Stanislav Kaľavský,
Skipension Jasná

Dana Rozkosova

Dobry den chcem sa opytat sme rodina s troma detmi vo veku 6,9 ,12 .Mohli by sme prist na pobyt ak by maly spal s nami na posteli . Dakujem za odpoved

Skipension Jasná

Dobrý deň,

pre tretie dieťa Vám tiež môžeme urobiť prístelku. Poplatok za 5. osobu je 10 eur za celý pobyt. O aký termín máte záujem?

Stanislav Kaľavský

Eva

A v cene pobytu je aj polpenzia pre vsetkych?

Skipension Jasná

Nie. V cene je iba ubytovanie. Kuchynku máte k dispozícii.

Eva Volfová

Dobry den chcem sa spytat ci v augiste mate volne miesto

Skipension Jasná

Dobrý deň,
máme voľné už iba od 18.8. do 20.8. na 2 noci alebo od 29.8. na ľubovolný počet nocí.
S pozdravom,
Stanislav Kaľavský, Skipension Jasná

Jana

Dobrý deň víkendový pobyt piatok sobota nedeľa dvaja dospelí 2 deti 21,22,23 júl máte voľné a aká by bola cena dakujem

Skipension Jasná

Dobrý deň,

žiaľ, už nemáme voľné.

S pozdravom
Stanislav Kaľavský,
Skipension Jasná

Mirka

Vami navrhnutá cena 15eur za ďalšiu prístelku je za jednu noc? Plánujeme pobyt mimo sezónu.
Ďakujem

Skipension Jasná

Myslel som príplatok 15 eur za celý pobyt.

Stanislav Kaľavský

Mirka

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či by sa dalo dohodnúť na prístelke pre tretie 10r. dieťa, za príplatok, alebo sa budeme musieť potlačiť na manželskej posteli :)
Ďakujem za odpoveď

Skipension Jasná

Dobrý deň,

áno, môžeme sa dohodnúť, že príplatok za 3. dieťa na prístelke bude 15 eur. Súhlasíte?

Stanislav Kaľavský

Janett Duricova Bilikova

Ďakujem a ešte sa chcem spýtať či na ten istý termin 1.9.2017–3.9.2017. je volne 2 dosp a deti 4 a 9 rokov

Skipension Jasná

Dobrý deň,
áno, máme voľné, môžeme Vám rezervovať?
S pozdravom, Stanislav Kaľavský

Janett Duricova Bilikova

Dobrý deň chcem sa spýtať či je volný termin 1.9.-3.9. 2 dospelý a 14 ročne dieťa
Ďakujem

Skipension Jasná

Dobrý deň,

áno, máme voľné, môžeme Vám rezervovať?

S pozdravom,
Stanislav Kaľavský

Lenka

Dobry den mala by som teda zaujem o ten termin 11.-14.8 da sa predvezne rezervovat

Skipension Jasná

Dobrý deň,

môžeme Vám záväzne rezervovať? Ak áno, prosím Vás kúpte si voucher a pošlite nám jeho kód.

Ďakujeme.
Stanislav Kaľavský

Lenka

Dobry den mala by som.zaujem na dve noci od 11.8–13.8 bolo by to mozne?dakujem

Skipension Jasná

Žiaľ, iba na 3 noci: 11.8. – 14.8. za 109 eur.

Stanislav Kaľavský

Lenka

Dobry den mate este volny termun zaciatkom.augusta dakujem

Skipension Jasná

Dobrý deň.

Najbližší voľný termín je od 11.8. do 14.8. na 3 noci a od 11.8. do 16.8. na 5 nocí. Vyhovuje Vám?

S pozdravom,
Stanislav Kaľavský, Skipension Jasná

anna

Dobry den.Mate este prosim volne v obdobi od 31.7.2017 do 13.8.2017?Mali by sme zaujem o pobyt pre 2dospelych a 2deti na 6dni.Dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu na tel. +421 905 523 8­93 alebo mailom na skipensionjasna@gmail.com

Prajem pekný deň.

Lenka Pochybova

Dobry vecer, prosim vas ktore terminy mate este volne? Sme styria (dvaja dospeli a dve deti) a mame zaujem o pobyt na 6 dni. Prosim odpovedajte mi mailom
info.happyhouse6@gmail.com
Dakujem
Za skoru odpoved vopred dakujem
S pozdravom
Pochybova

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak by ste náhodou neobdržali odpoveď, odporúčam Vám kontaktovať penzión na tel. +421 905 523 893.

Prajem pekný deň.

Martina

Dobrý den,chcem sa opýtať,či máte ešte niečo voľné do 15.07.2017. 2dospelý a 3 deti vo veku 2,6 a 12 rokov. Dakujem a prajem pekný den.

Skipension Jasná

Dobrý deň,

áno, máme voľné. Na koľko nocí?

S pozdravom,
Stanislav Kaľavský

Katarina

Dobrý deň,chceli by sme sa u Vás ubytovať od 16.7.-19.7. alebo od 17.7.do 20.7.bolo by to pre 4 osoby.Chcela by som vedieť,či je volný tento termín. Ďakujem Beňová

Skipension Jasná

Dobrý deň,

žiaľ, posledné voľné termíny máme iba od 12.7. do 15.7., od 13.7. do 16.7., od 22.7. do 24.7. a od 28.7 do 31.7. Vyhovoval by Vám niektorý?

S pozdravom,
Stanislav Kaľavský

Zuzka

Dobry den aka by bola cena ak by sa chceli ubytovat iba 3osoby?Dvaja dospely a dieta 15 rokov a mate nieco volne aj do konca juna? Dakujem

Skipension Jasná

Dobrý deň, cena je rovnaká aj pre tri osoby. Máme ešte voľné koncom júna.

Stanislav Kaľavský

Martina

Dobrý deň,máte,prosím,voľné 2 apartmány v termíne 2.-4.7.2017?Ďakujem za skorú odpoveď.

Skipension Jasná

Dobrý deň,

žiaľ, už nemáme voľné.

Stanislav Kaľavský

Roman Penkala

Dobrý deň

Chcel by som sa opýtať, či štúdio 2 + 2 je jedna miestnosť alebo dve miestnosti? Ďakujem.

Skipension Jasná

Dobrý deň,

štúdio tvorí 1 spáleň: 20 m2, kuchynka – stavebne oddelená a kúpelňa.

S pozdravom,
Stanislav Kaľavský

Viera

Dobrý deň, veľmi ma zaujala vaša ponuka na pobyt,ale mám otázku,sme rodina s troma deťmi:vek 16,13 a 4roky.mohli by sme k vám prísť na pobyt,ak by najmenší spal s nami na manželskej posteli? Vopred ďakujem za odpoveď.😉

Skipension Jasná

Dobrý deň,

áno, je to možné. O aký pobyt a v akom termíne máte záujem?

S pozdravom,
Stanislav Kaľavský, Skipension Jasná

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore