Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Štýlový obraz na plátne z vlastnej fotografie

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Dušana Ďuricová

Dobrý deň.16.5. sme si zakúpili obraz na plátne.Do dnešného dňa nemáme Voucher a obraz potrebujeme mať hotový 30.5 viete sa mi na to pozrieť. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dušana,
Vaše vouchery evidujeme ako odoslané. Pre istotu Vám ich posielame ešte raz. Odporúčame skontrolovať priečinok reklama, prípadne spam. Ak by sa aj napriek tomu problém nevyriešil, kontaktujte nás prosím na čísle +421 232 117 3­21. ďakujeme

Katarína

dobrý deň,
keď mám rozlíšenie fotografie 2000×2000 pixelov akú veľkosť obrazu by ste mi odporučili aby bol pekný a nie rozmazaný?

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, toto rozlíšenie vyhovuje veľkosti obrazu 40×40 cm.

Jaroslav Hrabovský

Koľko je 5 pixelov na 1 mm aká to je kvalita kde to zistím alebo veľkosť fotky v MB

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, v prípade, ak si nie ste istý kvalitou vašej fotografie, môžete ju poslať na posúdenie buď prostredníctvom nášho on-line chatu na www.faxcopy.sk, alebo mailom na eshop@faxcopy.sk – nezabudnite prosím priložiť vašu fotografiu a požadovaný rozmer obrazu – kolegovia vám obratom pošlú odpoveď, či je daná fotografia vhodná na daný rozmer obrazu.

Stanislav Valiček

Dobry den. Chcel by som sa opytat, ci je fotka s rozlisenim 5184×3456 pixelov vhodna na rozmer obrazu 100×60 cm aby bola pekna nerozmazana. Dakujem

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, áno, uvedené rozlíšenie je dostačujúce pre obraz s rozmerom 100×60 cm.

Nikoleta

dobrý deň,

keď mám rozlíšenie fotografie 1000×1334 pixelov akú veľkosť obrazu by ste mi odporučili aby bol pekný a nie rozmazaný?

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, uvedené rozlíšenie by zodpovedalo veľkosti 20×30 cm.

Tamajková

Dobrý deň, je prosím Vás možné vytlačiť viacero fotografií na jedno plátno? Predstavovala by som si koláž z viacerých fotografií, približne 20 ks. Ďakujem.

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, pri vytváraní samotnej objednávky v našom on-line systéme máte možnosť nahrať aj viacero fotografií, rôzne ich zväčšiť/zmenšiť a rozmiestniť vrátane vzájomného prekrývania, a tak vytvoriť z nich jednoduchú koláž.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore