Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálny strih alebo farbenie vlasov s regeneráciou z čierneho kaviáru

4,6 / 5 Infinite Beauty Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Vlasta

Pekny deň prajem. Som prvý krát na vašej stránke , chcem sa spýtať čo znamená pojem profesionálny strih? Prosím o upresnenie tohoto výrazu, hľadám už dosť dlho zručnosti kaderníka ,ktorý ovláda techniky strihu iba nožnicami. Po návšteve niekoľkých salónov som bola sklamaná ich službami a to najmä čo sa týka strihu. Moja kaderníčka sa odsťahovala mimo republiky a tak hľadám ďalšiu jej kvalít.
Ďakujem za vašu odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám kontaktovať priamo poskytovateľa služby na tel.č.: +421 917 509 692, poprípade e-mailom na adresu: infinitebeautyke@gmail.com.

Prajem pekný deň.

Bianka Ujjobbágy

Dobrý deň, my sme u Vás boli s mamkou 17.5.17 .. mamka mala kompletnu premenu a fotenie , no fotili sme sa obe… vsetko bolo super aa tych fotiek sa nevieme dockat.. 🙃

Infinite Beauty

Dobrý deň, posiela som Vám ich mailom skuste pozriet do spamu :-) skuste mi zavolat 0917509692 hned sa na to pozriem.

julia

Dobry den, v ramci akcie je u vas mozne farbenie aj tzv. neonovymi farbami. Vdaka

Infinite Beauty

Dobrý deň, v rámci akcie neposkytujeme farbenie neonovymi farbami.Prajeme pekný deň.

Hedvika

Muzu vřele doporučit byla sem velmi spokojená nemam co vytknout.Odcházela sem s úsměvem na tvari a cistou dusi moc sem si to ten den uzila a sradosti a bez vahani se vratim opet na nejakou promenu dekuji moooc ;-)

Katka

Dobrý deň,

v rámci farbenia je možný aj melír?

Ďakujem

Infinite Beauty

Dobrý deň. Akcia sa vzťahuje len na farbenie, za melīr sa priplāca zāleži od dĺžky vlasov. Pre viac infirmacie nās kontaktuje na t.č. 0917 509 692.

Ivanka

Dobrý večer, sú nejaké príplatky za dlhé vlasy? alebo príplatok za natočenie vlasov? …ďakujem

Infinite Beauty

Poprosim Vas zavolat na cislo 0917509692

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore