Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálne vyhladenie vrások pomocou botoxu alebo kyseliny hyalurónovej

4,0 / 5 Chirkoz - privátne medicínske centrum Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
anna

Dobry den bolo by mozne sa objednať buduci tyzden poobede po 16,h ..da sa pricess do pier?

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Dobrý deň prajem, nech sa páči, termín by sme pre Vás našli. Avšak, poprosím telefonicky nás kontaktovať na čísle 0903/752533. Ďakujeme.

Katarína Hrnčiříková

Dobrý večer. Prosím vás robíte to aj v anestézie? Mám na čele dlhú vrásku zľava do prava. Týchto zákrokov sa moc bojím.Nemam ziadnu skusenost.Odpo­rucate botox alebo kus.hyalunurovel? Ďakujem za odpoveď.

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Dobrý deň prajem. Na uvedenú lokalitu odporúčame aplikovať botox. Pred zákrokom používame lokálne anestetikum vo forme krému na znecitlivenie.

Beata

Dobrý deň, chcem spýtať či je vhodná kyselina hyaluronova alebo botox na vrásky pod očami a v kutikoch ako aj medzi obočim

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Milá pani Beáta, do vejarikovitých vrások okolo oči je vhodný botox, takisto aj do glabelly / vrásky medzi obočím /. Do oblasti pod očami aplikujeme buď botox alebo kyseliny hyaluronovú – dľa rozsahu vrások.

Darina Pláňavská

Dobry den, chcela by som sa blizsie informovat o kys. hyaluronovej. Moze sa okrem iných casti tvare aplikovat aj na vrasky pod ocami? Mam dost vyrazne licka, co mi vytvara vrasky pod ocami. Mam na týchto miestach aplikovany botox, ale zial, pomohol mi skor len na tzv vejarovite vrasky po boku oci. Pod ocami mi vrasky len mierne odstranil. Dakujem za odpoved.

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Dobrý deň, áno je to možné, ale aktuálna zľava sa na tento zákrok nevzťahuje. Pre bližšie informácie, nás prosím telefonicky kontaktujte.

Martina

Dobry den kto vykonava aplikaciu kyseliny hyl.a je mozne si priplatit za inu značku

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Áno, je to možné. Môžme Vám ponúknuť Teosyal. Pre bližšie informácie sa prosím telefonicky informujte.

Marika

chcela by som vedieť,čo znamená výraz skákavé prsty?

Chirkoz - privátne medicínske centrum
Linda Ballayova

dobry den kolko jednotiek vpichujete za tuto cenu do jednej korekcnej casti?

dakujem

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Dobrý deň, počet jednotiek je taký istý pri cenníkovej cene…pohybuje sa od 40 dielikov. do 60 dielikov. v závislosti od lokality.

Katarina

Dobry den je tato kyselina vhodna na vrasky okolo ust a kruhy pod ocami? Nemali by ste volne 26.4.okolo obeda

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Dobrý deň prajem,
áno kyselina je vhodná aj na vrásky okolo úst. Kruhy pod očami nie. Máme voľné 27.4. cez obed.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore