Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

14-denná detoxikácia organizmu Prodetox

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Bc Eva Tomšíková

Dobrý deň, je možné niekde nájsť aj kompletný a presný popis zloženia, nakoľko som alergik a nestačí mi popis – zmes bylín atd. dakujem

Blendea

Prajem dobrý deň.
Samozrejme, kompletné zloženie nájdete na našej stránke, resp v tomto odkaze: http://www.prodetox.cz/slozeni/

Paťa

Ako viem.ci uzivat jednu alebo dva sacky mam uzivat ?

Blendea

Prajem dobrý deň. Jeden sáčok sa užíva štandardne, ak chcete užívať dva, nepotrebujete k tomu špeciálny dôvod.

Paťa

Dobry deň zaujimalo by ma ked chcem uzivat dva krat denne kedy ? Ked je pisane ze na lacno sa to musi pit?

Blendea

Prajem dobrý deň.
Ak je aj u Vás Prodetox doplnkom ku detoxikácií, čas pre druhú dávku je ideálny medzi stravnými jednotkami. A to tak, aby najbližší príjem(stravná jednotka) bol aspoň o pol hodinu neskôr po užití Prodetoxu a predošlý príjem aspoň dve hodiny pred užitím druhej dávky.

Mária

Dobrý deň,
chcem sa spýtať beriem na tlak a na štítnu žľazu, môžem popri tom užívať
Prodetox?

Blendea

Prajem dobrý deň.
Lieky na tlak vo všeobecnosti nekontradikujú s Prodetoxom. Čo sa však týka liekov na štítnu žlazu, tu by som už bol opatrnejší. Odporúčam Vám popýtať sa lekárnika, prípadne lekára, ktorý Vám konkrétne lieky predpísal, či ich zloženie je vhodné
kombikovať s doplnkami stravy pre očistu organizmu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore