Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

ADRENALÍN! Sólo zoskok padákom z výšky 1200 metrov

5,0 / 5 Padaj.sk Očová  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Michaela

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ci mam možnosť u vás zakúpiť sólo zoskok s padákom za cenu 99€a uplatnila by som ju až v roku 2018.Nakolko by som to chcela darovať ako darček ďakujem za odpoveď.

Padaj.sk

Dobry den, zial tuto akciu mame len na zoskoky uplatnene tento rok. Ak mate zaujem o rocnu platnost, mozete si zoskok zakupit cez nasu stranku www.padaj.sk. Cena je 125 eur

Dominic

Zdravím,
chcela by som sa informovať či je možné kupón uplatniť aj po 30.10.2017, poprípade v roku 2018?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, voucher je potrebné využiť do 31. 10. 2017. Ak by sa akcia predlžovala, budete informovaný emailom po zakúpení voucheru. Momentálne je potrebné sa riadiť týmto dátumom (31. 10. 2017). Prajem Vám pekný deň!

Katarína

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, je možný zoskok aj s inštruktorom? Vzhľadom na to, že by som to chcela venovať svojej polovičke (on nemá problém zoskočiť sám) a sebe, no ja si netrúfam zoskočiť sama. Ak áno, ako by vychádzala cena?
Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

Padaj.sk

Dobry den,
ano, je mozny aj tandemovy zoskok s instruktorom,cena tandemu je 160 eur,viac informacii najdete na www.padaj.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore