Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax a turistika pre 2–4 osoby v krásnych apartmánoch v Slovenskom raji

4,2 / 5 Apartmány Telgárt Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ján Vajda

Dobry den, chcel by som sa opytat ak som kupil poukaz pre dve osoby a mame 1dieta rocne tak staci ked si dokupime postielku?? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tomto prípade Vám odporúčam obrátiť sa na recepciu – recepcia@telgartapartmany.sk, +421 917 519 923.
Verím, že Vám budú vedieť poradiť a dohodnete sa na detailoch.

Prajem Vám pekný deň.

Človek

Dobrý deň,

Moja otázka je, či polpenzia je v cene pobytu, alebo ju treba dokúpiť. Nie je to z ponuky celkom jasné. Polpenzia je totiž uvedená v detailoch ponuky, ale potom na pravej strane v časti „príplatky“ je uvedené, že je možnosť polpenziu si dokúpiť. Ako to teda je?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nie v každom variante je polpenzia v cene. Tam, kde je napísaná ako strava, netreba nič doplácať, je v cene. Ak v ponuke konkrétneho variantu sa neuvádza, je možné si priplatiť za polpenziu.

Prajem pekný deň.

Martina Upohlavová

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať ci je možné spojiť 2 poukazy a predĺžiť si tak pobyt na 7 dní v apartmáne classic pre 4 osoby cez leto s nástupom 28.7. Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň,

samozrejme, kupóny je možné skombinovať a predĺžiť si tak pobyt. Ohľadom rezervácie Vás však poprosíme kontaktovať priamo recepciu hotela:
recepcia@telgartapartmany.sk
+421 917 519 923

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore