Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Oddych vo Villa Santa Maria – Paklenica Starigrad CHORVÁTSKO

4,7 / 5 Villy Santa Maria Dalmácia - Chorvátsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dominika

Dobrý deň chceli sme si zakúpiť poukazy na túto dovolenku v odbodí 10–17.9.2017 v hodnote 165€- ešte včera bolo dotupných 44 kupónov bez akéhokoĺvek odratávania času- dnes mi tento dátum v tejto cene nejde vôbec navoliť- ako to riešiť?

Tomáš

ZDravím 27.8–3.92017 pre 4 osoby je uplne bez stravy? Je ešte voľné? Ďakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, ano mame este volne a je to uplne bez stravy.

Ivana

Dobry deň chcem sa opýtať na pobyt od 27.8–3.92017 či celková suma pre štvor člennú rodinu je 330.-eur a stačí kúpiť iba jeden kupon.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, ano staci kupit iba jeden kupon. Na mieste je doplatok turisticka taxa 1€ osoba den. V pripade zaujmu klimatizacia. T avsak nie je povinna.

Zuzana Fuskova

Dobry den,prosim Vas mate volny termin 13–14 .8 na 10dni pre 2osoby a 2 deti .Mam zaujem aj o ostrvo Korcula ak mate v ponuke.
Dakujem za odpoved

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, my mame v ponuke len Starigrad Paklenica

Ivona

Dobrý deň, chcem s opýtať, či máte voľný termín od 12.8.2017 pre dve osoby. Ďakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

mame volny jedn apartmanik vedala villa Santa MAria pre dve osoby cca 2O m od hlavnej vily.

roman

dobrý den prosím Vás máte volné 14.8.-21.8.?ale som sám je aj ubytovanie pre jedného?dakujem Vám za skorú odpoveď

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, mali by sme volne od 13.8. do 20 .8. vo vila Dalmatinka za cenu 390€

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je voľné pre 2 osoby v termíne od 05/08 do 12/08. Ďakujem pekne za odpoveď.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, bohuzial na dany termin uz mame vsetko obsadene.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, uvolnila sa nam jedna dvojlozkova izba v termine od 6.8. do 13.8. 2017

Jakub

Dobrý deň, chcem podotknúť, že je to zavádzanie dať možnosť zakúpiť si voucher, ktorý reálne nie je uskutočniteľný v danej cenovej relácii a v danom období. Myslím, že by bolo najmúdrejšie takýto voucher stiahnúť a nie vodiť ľudí za nos, s tým, že si to kúpia a reálne za takú cenu to nebudú mať a ani v tom období a ani v tom ubytovacom zariadení. Zamyslite sa. Ďakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

Nemyslim ze to je zavadzanie ludi, samozrejme je obmedzeny pocet tychto kuponov,kupony su platne az do 24.9. 2017 a na termin od 17.9. do 24.9.2017 mame volne mieste a platnost týchto kuponov je v rozmedzi od 3.9. do 24.9. 2017 , tak preco by sme mali stahovat kupony. Je mi luto ze dany termin, ktory ste si vybrali je uz obsadeny.

Jakub

Dobrý deň, chcem sa opýtať či pri zakúpení voucheru v hodnote 165 euro v termíne od 10.9. do 17.9. máte voľné pre dve osoby a jedno dieťa vo veku 1 roku? A taktiež či je v tej cene aj polpenzia ako je uvedené na stránke? A ešte ma npadlo aké je priemerné počasie v tejto oblasti v tomto období? Ďakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, na dany termin uz mame vsetko obsadene vo Villa Santa MAria, mame vsak volnu villu Dalmatinku a villu Levandulu, Tam je vsak vyssia cena. Pre blizsie info paklenickariviera@gmail.com

Nikol

Dobrý deň, bol by ešte voľný nejaký termín teraz koncom júla? Ďakujem

Villa Santa Maria

dobry den prajem,

mali by sme volny apartman 50m od mora krasny novy avsak tam je mozny pobyt len bez polpenzie od 24.7. do 31.7., pre blizsie info paklenickariviera@gmail.com

Romana

17.7 som volala do cestovky ohľadom zrušenia rezervácie a písala som mail 17.7 a následne aj 18.7. Vyskytli sa nejaké problémy kvôli ktorým nemôžeme vycestovať, bolo mi povedané že to mám riešiť cez zľavomat ale vouchery sú tam už ako uplatnené (neviem prečo kedže ísť sa malo 3.9 do 10.9) a tým pádom to nemôžu zrušiť a potrebujú nato od cestovky písomný súhlas so stornom voucherov. Na mail som poslala aj kódy voucherov. Ďakujem za trpezlivosť a kladné vybavenie, Horáková

Villa Santa Maria

dobry den prajem, mail od vas nam nedosiel, avsak do zlavomatu som uz suhlas so stornom zaslala. Prajem pekny den

Romana

Dobrý deň, bolo by fajn, keby ste sa pozreli aj do mailovej schránky ktorú uvádzate. Ďakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, mailovu stranku pozeram 6 x denne. A odpovedam do dvoch hodin ak mi pride neaky mail.

Veronika Kozelková

Dakujem za Vasu odpoved. Mali by sme vazny zaujem. Prosim Vas, mohli by ste mi zaslat foto apartmanu na mail veronicakozelkova@gmail.com? Dakujem.
V. K.

Veronika Kozelková

Dobry den,
prosim Vas, mate este volny apartman pre 2 dospele osoby a 1 malu yorkshirku v termine od 23.-30.7.2017 s pol­penziou? Dakujem za odpoved.
V. K.

Villa Santa Maria

Dobryden prajem, mali by sme volni maly apartmanik volny vedla SantaMaie, za rovnakých podmienok a radi Vas u nas privitame

maria

Pekny den. Sme tri rodiny, 5 dospelych a 3 deti – 5, 3 a 2/ poprosili by sme nieco na 13–20.8. s polpenziou. A aka by bola cena

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, volny termin pre 3 rodiny mame az od 20.8. do 27.8. Prajeme pekny vecer

Jana

Dobry den prosim termin od 23.7. Do 30.7 mate prosim volne ? Dvaja dospely 1 dieta a poprosim aj cenu dakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

maly by sme volny jeden apartmanik pri Villa Santa Maria 2, cena pre dieta je podla toho kolko ma rokov, Pre dospelu osobu je to 235€/osoba/7 noci s PP

Patricia

Dobry den chcela by som sa opytat ci by ste mali volny termin od 1.8 do 9.8 pre 8 osob dakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

v danom termine uz Villa Santa Maria nie je volna, mame vsak iny apartman, v inej vile , avsak tam je moznost len bez polpenzie. Blizko je restauracia kde si viete objednat stravu. Blizsie info na paklenickariviera@gmail.com

Marián

Zdravím chcel by som sa opýtať na voľné termíny do konca augusta pre 4 osoby ? Dakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, mali by sme volne dve dvojlozkove izby vedla seba spojene teraskou, vo villa Santa Maria 2 , krasny vyhlad na more.

Marianna

A aky termín by bol voľný pre 2 dospelých a 2 deti (4,14) s polopenziou? Dakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, mali by sme volne od 20.8. do 27.8. 2017

Marianna

Dobrý den,
chcela by som sa spýtať,ci máte voľný termín od 30.7.2017 do 07.08.2017 pre 2 dospelých a 2 deti (4,14 rokov). Aká by bola cena spolu vrátane polopenzie.
Dakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

bohuzialv danom termine uz nemame volne miesta.

Zuzana

Chcela by som sa informovať o pobyt vo vile Santa Maria v termíne od 8. 7. do 15. 7. 2017 pre 2+1 (13) a či je možné dokúpiť plnú penziu. Ďakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajemV danom termine mame volnu poslednu dvojlozkovu izbu , nastupy vsak mame od nedele do nedele. D sa dokupit plna penzia.obed by vsak bol v plazovej restauracii.

Monika

Dobrý deň, máte voľný termín od 13.8 do 20. 8, 2 dospeli 2 deti 14, 16 s polpenziou. Poprosím aj cenovu kalkulaciu a ake sú možnosti ubytovania, izby pre 4 os alebo 2+2 ? Ďakujem, Monika

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, na dany termin by sme mali volny apartmanik vo vila Dalmatinka pre 2 + 2 ten je priamo pri mori. Alebo dvojlozkovu izbu s dvoma priatelkami vo Villa Santa Maria2, radi Vas u nas privitame a prajeme pekny den

Andrea

Dobry vecer, mali by ste volne ubytovanie pre 8 ludi, 4 dospeli 4 deti v termine od 30.7.-6.8.2017. Ak ano, ake? Dakujem vopred.
 Andrea

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

v danom termine mame volny pekny apartmanik velky pohodlny pre dany pocet ludi, avsak bez polpenzie, v blizkosti cca 50 je restauracia kde si viete polpenziu dokupit a kde vam ju vieme zorganizovat. Apartman Starigrad ma 2 spalne dve kupelky a v kazdej spalni je jeden pristelok, a v obyvacke este dva pistelky krasna teraska. K moru je to ccA 80M PEKNA PLAZICKA

Andrea

Dobrý deň máte voľný termín od 9.7 do 16.7 dvaja dospelý a jedno dieťa(9)

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, mame volnu dvojlozkovu izbu s pristelkom vo Villa Santa Mariia 2 50m od hlavnej vily a radi Vas u nas privitame-

katarina farbiakova

dobrý deň

máte voľnú izbu v termíne od 07.07.17. dakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, nastupy mame od nedele do nedele, takze mame izbu volnu od 9.7.2017 do 16.7.2017 a radi Vas u ns privitame prajeme pekny den.

hozka

Dobrý deň, mali by sme záujem o pobyt – dve dospelé osoby, dve deti vo veku 16 rokov a jedno dieťa vo veku 7 rokov v termíne od 09.07. je ešte voľný? Ďakujem pekne

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, v danom termine mame este volny apartmanik vo Villa Santa MAria 2 a radi Vas u nas privitame , prajeme pekny den.Blizsie info aj na paklenickariviera@gmail.com

Ivana

Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať či máte niektorý voľný termín od 15. do 27. júla.. pre dve osoby s polpenziou :) Ďakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, v termine 15.7.-22.7. 2017 by sme mali volnu jednu krasnu vilku 50m od mora, avsak tam je mozny pobyt len s ranajkami (velke a bohate ranajky), ostatne vily uz mame na dany termin vypredane .Cena za osobu by tam bola 280€/7 noci + TT.

Peter

Dobrý deň,
prosím Vás o spresnenie:
Termín: 13.8.2017, dvaja dospelí a dve deti (9 a 6 rokov), je to možné? A koľko by to stálo?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vo Vami požadovanom termíne platí:
2 dospelé osoby: 2× 235€

  • dieťa (6 rokov): pri kúpe 2 kupónov má ubytovanie zadarmo, doplatok za polpenziu 75 €/8-dňový pobyt.
  • dieťa (9 rokov): dieťa od 9 do 13 rokov (12,99r.): 110 €/8-dňový pobyt s polpenziou.

Ohľadom zistenia voľných kapacít však odporúčam kontaktovať priamo Villu Santa Maria e-mailom na: paklenickariviera@gmail.com alebo na tel. čísle: 0940 238 369.
Ak by nastali problémy v komunikácii, prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk

Prajem pekný deň.
Mirka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na termíny od 13.8. do 20.8. alebo od 20.8. do 27.8. či mate voľnú Villu Santa Mariu pre 4 dospelé osoby a jedno dieťa do 3 rokov s polpenziou a aká by bola cena…Alebo tie isté termíny a osoby vo Ville Dalmatinka. Ďakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, mali by sme volnu santa maria v danom termine a radi Vas u nas privitame.

Erika Prostredná

Dobrý deň,
prosím Vás o informáciu, či máte voľný termín od 16.7. pre 8 osôb, z toho 4 sú deti vo veku 13,10, 8 a 6.
Ďakujem.
 Erika

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, na dany termin mame volne len vilu Paklenicu, tam vsak nie je mozne pobyt s polpenziou. Avsak pre deti mozno najlepsia, lebo plaz k tejto vile ma pozvolny vstup do mora. k by ste mali zaujem piste na paklenickariviera@gmail.com a poslem Vam foto. Prajeme pekny den

Lopatková Mariana

Dobrý deň prajem,Chcem sa spytat ci máte ešte voľné miesta v termíne od 2.-8.7 pre 3dospelých a 2 deti,5.a 10.roč. Ďakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, mame volny posledny maly apartmanik vo Villa Santa Maria , je vhodny pre dvoch dospelých a dve deti. ma jednu spalnu a jednu obyvacku spojenu s kuchynkou kde je rozkladacie dvojlozko. Da sa tam dat aj jedna pristelka. To je posledne co mame volne vo villa Santa Maria. Mali by sme volnu este vilu Levandulu, kde budete mat pohodlne miesto pre vsetky dve izby . Avsak ta ma vyssiu cenu. Prajeme pekny den

Mária

Dobrý deň, rada by som sa spýtala na voľné kapacity:
V termíne: od 20.8.- 27.8. 2017
Sme 5– členná rodina, 2 dospelí a 3 deti-dievčatá vo veku 7 rokov, 12 rokov, 16 rokov. Prosim, ako by vychádzala komplet cena?
Ďakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, 2 x kupon po 235€, + doplatok za deti 115€ + 145€ + 185€

Renáta Šedovičová

Dobrý večer. Sme 4 členná rodinka, 2 dospelí a 2 deti / 8 a 11 /. Ktorú vilku by ste nám doboručoval ako najvhodnejšiu? Vyhovuju nám termíny v auguste, možno aj začiatkom júla. Poprosíme o CP. Ďakujemepekne.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

v termine od 6.8. do 20.8.2017 mame volnu vilu Santa Maria ta je cca 350m od mora, v termine od 13.8.-20.8.2017 vilu Dalmatinku ta je priamo pri mori s velkou teraskou.Obidve su velmi pekne, ta priamo pri mori ma 4 * , Vila Santa MAria 3*, je tam aj cenovy rozdiel cca 100€/osoba /pobyt. Je to velmi pekne prostredie a vhodne pre deti, tichsia oblast. Obe su blizko do centra.Radi Vas u nas privitame

Magdaléna

Dobrý večer , môžem vás poprosiť naceniť tu druhu vilu a podmienky sú take iste ako pri tej prvej, chcem sa spýtať aj na vstup do mora aké to tam je. Ďakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, druhu vilu si viete pozriet na nasej web stranke www.rundreise.sk, cena na 7 noci s polpneziou je vo Villa Dalmatinka 245€, vo vila *Levandula 265€ dieta 1 rocne zdarma, 6 rocne cena 165€

Magdaléna

Dobrý deň , chcem vás poprosiť o kalkuláciu od 24. 6 do 1.7 pre 2 dospelé osoby a 2 deti (6 + 1 rok) ak máte voľne

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, villa Santa Maria je na dany termin uz uplne vypredana, mozme Vam vsak ponuknut inu vilu v danom letovisku, ak by ste mali zaujem

Michaela

Dobrý den, rada by som sa spýtala, či ešte máte voľný apartmán 2 pre 4 osoby vo Ville Santa Maria v období od 6.8 – 13.8. . Dakujem pekne za odpoved.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, v danom termine mame volny posledny apartmna, č. 1, vsetkoostatne uz mame bohuzial obsadene. Prajeme pekny den a radi Vas u nas privitame

Jana

Dobrý den mate este volne od 2.7. ? Sme 4 dosp. A 1 dieťa 9 r. ,aka by bola cena. Dakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, v danom termine 30.6.-7.7.2017 mame volnu uz len Vilu Dalmatinku priamo pri mori, posledny krasny velky apartman s velkou teraskou. Cena za dospelu osobu by tam 335€ s PP, 9 r. dieta cena 220€ s PP prajeme pekny den

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, bohuzial villa Santa Maria uz na dany termin nie je volna, mali by sme volnu Vilu Levandulu, tam je cena 299€/osoba/7 noci s PP,9 rocne dieta by bola cena 185€/7 noci s PP.Prajeme pekny vecer

Jana

Dobrý deň, prepáčte nevšimla som si odpoveď na parkovanie. Mate voĺny termín pre dve osoby v termíne od 10.9. do 17.9.2017. Mali by sme vlastnú izbu so sociálnym zariadením a kuchynkou? Ma uzba aj balkon?

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, kazda izba ma vlastne socialne zariadenie. V izbách je len maly kuchynsky kutik. Izba vo Villa Santa maria 2 ma aj balkon. V danom termine mame uz len Villa Santa maria 2 volne a radi Vas u nas privitame.

Jana

Dobry deň, ako je to s parkovanim?
Jana

Villa Santa Maria

V blizkosti vily je rezervovane parkovacie miesto, rezervovane pre tento aprtman, Zdarma.

Jana Štaudingerová

Dobrý deň, je možnosť parkovania pri Ville?

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, na jeden apartman je mozne priamo pri vile parkovat jedno auto. Ak by ste prisli na dvoch, druhe by parkovalo pod vilou cca 50m.Prajeme pekny den

Eva Porubská

do kedy je potrebné vyplatiť voucher?

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, mame volnych poslednych 10 miest, na dany termin. Prajeme pekny den

Eva Porubská

ďakujem za odpoveď a prosím Vás koľko voucherov mám kúpiť pre 5 ľudí?

Villa Santa Maria

Dobry den pajem, ked su to dospele osoby je potrebne zakupit si 5 voucherov. Prajeme pekny den

Eva Porubská

dobrý deň ,chcem sa opýtať či máte voľné izby od 20.8.2017–27.8.2017 pre 5 dospelých ľudí .Ďakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

v danom termine mame volne apartmaniky vo Villa Santa Maria2 a radi VAs u nas privitame. S teraskou a skrasnym vyhladom na more.

Zuzana Piterkova

Dobry deň, chcem sa spýtať na ubytovanie vo villa lavandula ci je v nej možný pobyt od 15.7.2017 do 25.7.2017. Mali by sme zaujem buď o apartmán s dvomi izbami alebo dve samostatné izby. Ďakujem . Je tam možnosť aj stravy?

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, mali by sme volny aj apartmane kde su dve izby, (jedna spalna, kuchynkaspojenas obyvckou .V obyvacke je komfortne drozkladacie dvojlozko. Pobyt je mozny bud s polpenziou, alebo len s ranajkami, alebo aj uplne bez stravy. Prajeme pekny den

Lenka

Dobrý deň prajem
Chcem sa spýtať či máte voľné izby od 2.8. do 8.8.2017? Pre 3 dospelých.
Veľmi ďakujem.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,
nastupy mame od nedele do nedele, ale ten termin uz mame obsadeny, volne by sme mali od 13.8.-20.8. 2017 a radi Vas u nas privitame

Nancy Nagyová

K predchadzajucej sprave by som sa este chcela spytat, ci je moznost si doplatit za obed. Alebo ci mate nejake obedove menu? Dakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, v okoli je mnozstvo restauracii , urcite si nieco dobre vyberiete. Primo u nas nie je mozne objednat obedy.Prajeme pekny den.

Nancy Nagyová

Dobrý Den prajem. Poprosim vas info o dostupnosti. Termin od 19.8. do 26.8. Mala by som zaujem o 2 izby. Jedna dvojlozkova izba pre 2 osoby. Druha izba pre 2 dospelych a 2 deti. Jedno dieta ma 1 rok a druhe 4 roky. Bolo by dobre keby boli izby s balkonom. Poprosim vas o celkovu sumu. Dakujem za info. Nagyová

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, v danom termine by sme mali volne dva apartmaniky vo Villa Santa Maria 2 vedla seba. Apartmanik ma jednu spalnu a obyvacku spojenu s kuchynkou, kupelku, v obyvacke s kuchynkou je rozkladaci gaucik pohodlny pre pristelku pre dve deti. Cena je za dospelu osobu 235€, 1 rocne dieta ma pobyt zdarma 4 rocne 75€ s polpenziou.Pra­jeme pekny den

Gabi

Dobrý deň, prosím o info o dostupnosti + cena – 26.8. – 2.9.17 – 2 x dospelí + 2 x dieťa /14 a 9 rokov/ + klimatizácia

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

v danom termine mame volne miesta a radi Vas u nas privitame. Cena za dospelu osobu je 235€ s polpenziou, jedno dieta by bola cena 115€ druhe dieta 145€, doplatok za klimatizaciu je 3,50€/den. V cene nie je zaratana pobytova taxa, co je 1€ /osoba/den. Prajeme prijemny vikend

Lenka

Dobry den. Mate volny termin od 16.7. do 23.7. pre 2 dospelych a 3 deti (12,9,2) Dakujem

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, v danom termine uz nemame volnu Villu Santa MAria, mame volnu Villu Levadnulu, ta je o nieco drahsia, luxusnejsia. Ak by ste mali zaujem kludne napiste na nasu mailovu adresu: paklenickariviera@gmail.com. Villa Santa MAria2 by bola volna 9.7.-16.7. 2017, v cene ktora je na Zlavomate

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, v danom termine uz nemame volnu Villu Santa MAria, mame volnu Villu Levadnulu, ta je o nieco drahsia, luxusnejsia. Ak by ste mali zaujem kludne napiste na nasu mailovu adresu: paklenickariviera@gmail.com. Villa Santa MAria2 by bola volna 9.7.-16.7. 2017, v cene ktora je na Zlavomate

Mária Taubrová

Dobrý deň. Máte voľný termín 6.8 – 12.8 pre 2 dospelých a 2 deti /9+12/ s polpenziou? Aký je doplatok za klimatizáciu?
Ďakujem M.T.

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

v danom termine mame volne miesta 6.8.-13.8 a radi Vas u nas privitame, doplatok za klimu je 3,50€/den.

Janka

Dakujem za odpoved. Jednalo by sa o ten isty pobyt len ubytovanie by bolo inde? Dobre som pochopila? Mozem dostat v informacii? Mam zaujem o tuto ponuku no na datum od 23.7

Villa Santa Maria

Dobry den prajem, na nasej web stranke najdete aj vilu Levandulu kde mame na dany termin volne meiste, avsak tam jecena vyssia kedze vila ma 4 hviezdicky cena je tam 299€ + TT/osoba/ den

Janka

Dobry den, je volny termin od 23.7–29,7 pre dvoch? Izby su klimatizovane a s balkonom? Vdaka

Villa Santa Maria

Dobry den prajem,

v dany termin uz bohuzial nemame volne miesta vo Villa Santa Maria, mame vsak volne v inej vile. Klimatizacia je mozna za doplatok.

Peter

Adresa je Vaganačka, nie Vagačka, opravte si to.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore