Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness rodinný pobyt vo Vyšných Ružbachoch

4,5 / 5 Penzión San André Pieniny (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Agata

Chcela by som sa opýtať na termín od 26–29.10.2017. Po­trebovala by som 2 izby. Rodinný balík za 179 eur pre 4 osoby . Bude nás spolu 8.

Penzión San André

Dobrý deň!
V tomto termíne máme ešte voľné kapacity.
V prípade záväznej rezervácie ma prosím kontaktujte.

Zdenka

Dobry den,chcela by som sa opytat,ci mate volny termin na vikend 17,18.19.11.Dakujem

Penzión San André

Dobrý deň!
Áno, v tomto termíne máme ešte voľné kapacity.
V prípade záväznej rezervácie ma prosím kontaktujte.

Agata

Dobry den. Potrebovala by som info. Ak sme 2 dospeli a mame 4 a 8 rocne deti platime spolu 245 €

Penzión San André

Dobrý deň!
Ak máte záujem o San André I., tak je to správna cena.
139€ dvaja dospelí + 2deti x 2noci x 26,50€ = 245€

Gabriela

Dobrý deň, máte ešte voľný termín 15–16.9 alebo 16–17.9?

Penzión San André

Dobrý deň!
Máme ešte voľné 16.9–17.9 pre 2 osoby.
V prípade, že sa rozhodnete pre rezerváciu, kontaktujte ma prosím.

Zuzana

Chcela by som sa spýtať či máte voľný termín od 29.8.- 31.8.2017. Ďakujem

Penzión San André

Dobrý večer!
V tomto termíne máme ešte voľné kapacity.

Miro

Dobrý večer, prosím, máte ešte voľný pobyt pre dvoch v termíne 1.-3.9.2017? Ďakujem.

Penzión San André

Dobrý deň!
V tomto termíne máme ešte voľné kapacity.

Marcel šimko

Dobrý den,cena pobytu 2×dospelí+2deti 6ročné,plna penzia,termin od 26.8–29.8(3noci).?mal by som záujem.Ďakujem

Penzión San André

Dobrý deň!
Takže cena pobytu s polpenziou by bola 179€ + 119€ príplatok za ďalšiu noc v San André II. Cena v San André I. s polpenziou na 3 noci by bola 258€. Plná penzia sa dá riešiť, ale už inddividuálne priamo na penzióne. Bežne v ponuke nemáme obedy, jedlá sa vyberajú z jedálneho lístka

Marcela Kačmárová

Dieťa nad 12 rokov… Dobrý večer, mám 13 ročného syna a chcem sa opýtať, koľko by som doplatila za pobyt preň, ak zakúpim balíček na dve noci a dve osoby? Ďakujem za odpoveď

Penzión San André

Dobrý večer!
Doplatok za 13 ročné dieťa je 33€/noc.

Kristína

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či sa dá voucher uplatniť aj inak ako z mobilného telefónu. Tiež by som sa chcela opýtať , či termín v čase od 25. do 27.10. tohto roku je voľný. (2 dospelé osoby)

Penzión San André

Dobrý deň!
Vo Vami požadovanom termíne máme ešte voľné kapacity.
Celkom nerozumiem tomu, že či sa dá uplatniť aj inak ako z mobilného telefónu.
Čo máte konkrétne na mysli?

Andrea

Dobry den, ste vhodny aj pre osobu na inval. vozicku? Dakujem

Penzión San André

Dobrý deň!
Bohužial nie. Nemáme vytvorené takéto podmienky.

Monika

Dobrý deň
Máte voľné v termíne 15.9–17,9, pre 4 dospelych a 2 deti ,7,13, rokov. Kolko by bol doplatok v prípade ponuky pobytu 179,–eur pre 4 osoby. Ďakujem s pozdravom Monika

Penzión San André

Dobrý deň!
V tomto termíne máme ešte voľné kapacity. Doplatok by bol 66€/noc pre 2 osoby navyše, takže spolu 132€ + 179€ = 311€

Petra Lakatošová

Dobrý večer, sme rodina so 4 deťmi 5,8,12,13r. Ak by sme vyuzili voucher pre rodinnu dovolenku pre 4 osoby,koľko by bol prosim doplatok za zvyšných dvoch členov rodiny? Ďakujem

Penzión San André

Dobrý večer!
Za ďalšie dve deti by Ste doplácali 26,50€ dieťa/noc. Takže spolu doplatok na celý pobyt by bol 106€.

Katarína Hrdličková

Dobry den mate este volny termin 13.9. Do 15.9.??

Penzión San André

dobrý deň!
áno, tento termín je ešte voľný

Katka

Dobrý deň,zaujala nás vaša ponuka. Chceli by sme bývať v penzióne s bazénom a máme deti vo veku 3 a 4 roky. Termín by sme chceli využiť niekedy v čase od 24–28.7. Bolo by to ešte možné? A aké podmienky zahŕňa naša rodina?

Penzión San André

Dobrý deň!
Keby Ste chceli bývať v penzióne s bazénom tak to vychádza 139€ pre 2 dospelé osoby na 2 noci + 106€ pre deti na 2 noci s polpenziou a neobmedzeným bazénom počas otváracích hodín.

Benejová Mária

Dobrý večer, správne som pochopila, že tie rodinné pobyty sú s ubytovaním v inom penzióne, priamo v ktorom nie je reštaurácia a bazén? alebo by bola možnosť ubytovať sa priamo v penzióne s reštauráciou a bazénom, aby sme sa nemuseli s deťmi presúvať?

Penzión San André

Sú dve možnosti. Buď si kúpite poukaz za 179€ a budete bývať v San André II. alebo si kúpite poukaz za 139€ a budete bývať v San André I. a za deti si doplatíte 26,50€ za dieťa/noc.

Ján

Dobry den. Rad by som sa spytal, ci sa daju kupit 2 kupony a vyuzit ich na 4 noci za sebou. Dakujem pekne za odpoved.

Penzión San André

Dobry den!
Ano daju sa spajat kupony. Aj na viac noci za sebou.

Katarína

Dobrý deň. Pri rodinnom pobyte pre 4 osoby máte uverejnene strava pre 2 osoby polpenzia. Tie ďalšie osoby teda deti stravu v tej cene nemajú? Je potrebné ju doplatiť? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v popise je uvedené:

  • 2× ubytovanie pre 4 osoby na 2 noci
  • 2× raňajky pre 4 osoby…
  • 2× dvojchodová večera pre 4 osoby…
Takže to nie je pre 2 osoby, ale pre 4, nemusíte sa báť.

Prajem pekný deň.
Zuzana

Ak chceme uhradiť doplatok za jedno dieta, akym sposobom sa to realizuje? Ak malo dieta 6 rokov, kolko sa doplaca?

Penzión San André

Dobrý deň!
realizuje sa to na mieste ( v penzióne )
Doplatok za dieťa je 26,50€/noc ( s polpenziou}.

Zuzana Salzerova

Dobry den.Ak si zaplatim za 4 osoby bude to platit ak ked su dve deti,?Dakujem

Penzión San André

No ak si zaplatíte za 4 osoby a z toho sú 2 dospelí a 2 deti, tak áno.

Jozef Kuchár

Dobrý deň sme 2 páry ked objednam pobyt pre 4 osoby, budeme mať 2 izby alebo jednu spoločnu

Penzión San André

Dobrý deň!
Vieme Vám dať aj 2 izby pre 2 osoby v penzióne San André II.

Zuzana

Dobry den sme 2dospeli a 4deti vo veku 10,8,5 rokov a 6mesiacov,je mozne ubytovanie na 1izbe,alebo su potrebne 2 izby?Mate volny termin od 14.8.do 1.9.na 3 noci.Aka by bola vysledna suma.Dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu penzióna buď e-mailom: sanandre@sanandre.sk, alebo telefonicky: +421 / 948 850 058. O všet­kých podrobnostiach budete informovaná.

Prajem pekný deň.

Miro

Dobrý deň, chcem sa spýtať koľko by sme doplacali na 2 deti vo veku 6rokov k balíčku na 3 dní za 139€. A ďalej koľko za ďalšiu noc. Ubytovanie by bolo v André I ? Ďakujem

Penzión San André

Dobry ečer!
za dieťa sa dopláca 26,50€/ noc a za každého dospelého a noc sa dopláca 33€.

Maria

Dobrý deň.V pondelok som uhradila pobyt wellness V.Ruzbachy pre 4 os.a stále mi neprišiel vourcher? S pozdravom Gašparova M.

Penzión San André

Dobrý deň!
S tým sa treba obrýtiť na niekoho so zľavomatov.
Ja Vám s tým bohužiaľ nepomôžem, hoci by som rada pomohla.
My sme penzión a vouchery sa platia zľavomatom.

Jana

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na celkovú cenu za 2 dospelé osoby + 2 deti- 7 a 10 r. Bolo by možné prísť k vám už od budúceho týždňa 3.7 ? Ďakujem

Penzión San André

Dobrý deň!
Rodinný balík pre 4 osoby stojí 179€.
Je možné prísť už aj od 3.7
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, aby som rezervovala termín

Lubica Mikulcova

Dobry den chcela by som sa spytat ci sa k vam da dostat vlakovou alebo autobusovou dopravou.sme z Nového Mesta nad Vahom.Dakujem

Penzión San André

Dobry den!
Vlakom sa da dostat do niznych ruzbach a potom do vysnych autobusom.

Denisa

Dobrý deň. Páči sa mi táto ponuka. Máme 3 deti-11,10 r. a pol ročné. Ak by sme chceli 3 noci koľko by sme doplácali? A máte k dispozícii aj postielku? Ďakujem

Penzión San André

Dobrý deň!
Postieľky máme k dispozícií.
Doplatok za 2 dospelé osoby a 2 deti je 119€ na 1 noc.

Jaroslava Hlinkova

Dobry den..ake su prosim vas otváracie hodiny wellness centra a bazena? Dakujem

Penzión San André

bežné otváracie hodiny sú 16,00–20,00

Jaroslava Hlinkova

Dobry den, chcela by som sa opytat na otvaracie hodiny wellnes centra/bazena. A este ci by sme boli ubytovaní priamo v casti, kde je aj bazen, ked by sme isli s 2rocnym dietatkom. Dakujem

Penzión San André

Dobrý deň!
Ubytovaní by ste boli v San André I. v prípade, že si zakúpite pobyt za 139€ pre 2 osoby na 3 dni. Deti do troch rokov sú zdarma.

Zlatica

Dobry den. Zaujala nás táto ponuka. Sme ale väčšia rodina so 4 detičkami vo veku 1,5 roka, 4, 5 a 8 rokov. Mohli by ste nám, prosím vyčísliť konkrétnu cenu za ubytovanie? Dakujem.

Penzión San André

Dobrý deň!
Bývali by Ste v penzióne San André II. v izbe č.1 keďže Vás je viac.
Deti do 3 rokov sú zdarma bez nároku na lôžko a stravu.
2 deti vo veku 4,5 rokov by Ste mali v cene voucheru a za 8 ročné dieťa by Ste doplatili za 2 noci so stravou 53€.

Martina

Dobrý deň. Ak chceme zobrať na víkendový pobyt aj 11rocneho syna za koľko budeme doplácať? Ďakujem

Penzión San André

Kedze je to dieta od 3–12 rokov za ubytovaniee sa plati 19€/noc + polpenzia 7,5€/noc.
S pozdravom
San andre

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore