Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letný 8-dňový tábor v Západných Tatrách v Račkovej doline

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Rovnianková

Dobrý deň prajem, chcela by som prihlásiť syna a zakúpiť ešte ponúkaný voucher v termíne od 11.8.2017, máte ešte jedno miesto voľné? Ďakujem za skorú odpoveď. Rovnianková

Kopalkova

Zdravim mate este volny termin od 11.8?
Alebo ponukate aj ine terminy?

Ludmila Odalosová

Dakujem za rychlu odpoved. Na TERMIN OD 11.8. BY SME DCERU PRIHLASILI. Poprosila by som Vas este o program tabora, pripadne ako sa k nemu cez ponuku dopracujeme? Srdecna vdaka.
Mozolova

CK AZAD

Dobrý deň, zasielame link s informáciami k táboru.

 http://www.azad.sk/detail/418-3.-viva-la-vida

Julia Mozolova

Dobry den z Bilbaa!
Chcela by som sa spytat, ci mate este volny termin na turnus od 11. do 18.8. ?? Dakujem pekne. Mozolova

CK AZAD

Dobrý deň, v danom termíne máme k dispozícii poslednú voľnú dvojlôžkovú izbu.
S pozdravom

Henrieta Erdziaková

Chcem sa opýtať prečo sú tam uvedené 4 osoby? Dcérka má záujem o tento tábor, musí si nájsť 3 ďalšie kamarátky, aby sme to mohli rezervovať?
Ďakujem za rýchlu odpoveď.

CK AZAD

Dobrý deň, tábor je možné zakúpiť aj samostatne pre 1 osobu.

S pozdravom

Henrieta Erdziaková

Dobrý deň. Mám záujem prihlásiť dcérku na Váš letný tábor. Šla by sama tak sa chcem spýtať, či by mohla nastúpiť v PP alebo si máme zabezpečiť vlastný odvoz. Ďakujem

CK AZAD

Dobrý deň, momentálne nevieme garantovať či bude platiť aj nástupné miesto PP, nástupné miesto je platné pri min. počte 8 osôb. Ak je však počet nižší, dieťa preberie animátor, ktorý ho sprevádza vlakom k najbližšiemu nástupnému miestu. Máte samozrejme tiež možnosť zabezpečiť dovoz dieťaťa vo vlastnej individuálnej réžii.

S pozdravom

S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore