Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Detský letný tábor – Slnko, seno, Cosa Nostra pre deti od 11 do 17 rokov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Ingrid Lukáčová

Dobrý deň, kúpili sme cez zľavomat dva Vouchery na tento tábor. Po vyplnení objednávky mi prišla odpoveď od zástupcu cestovnej kancelárie Ing. Michala Kováča, že tábor je zrušený. Kontaktujte ma na mail ingrid.lukacova@banskabystrica.sk, kde Vám uvediem číslo účtu na vrátenie peňazí. S pozdravom. Lukáčová. A stiahnite si ponuku zo Zľavomatu.
+pripájam znenie mailu:
Dobrý deň,
ďakujeme za objednávku letného tábora Slnko, seno, cosa nostra.
Bohužiaľ tábor sme kvôli nízkemu záujmu museli zrušiť, o čom sme ihneď informovali aj zľavomat, ale oni doteraz ponuku nestiahli.
Peniaze za vouhery vám samozrejme vrátia, toho sa nemusíte obávať.
Ako alternatívu by som Vám ponúkol letný tábor REPELEND
info tu: http://ckandromeda.sk/tabory/#1485368347085-57f7d4e3-3258
Tábor normálne stojí 330 eur, ja Vám ho viem ako objedávateľovi tábora Slnko, seno cosa nostra ponúknuť za sumu 169 eur.
Tábor je tiež určený pre teenegerov, dokonca bude mať tematiku prebranú z tábora Slnko, seno… a okrem toho tu ako špeciálny hosť vystúpi Mike Spirit. Verím, že Vás zaujme táto alternatívna ponuka. Ak áno, dajte mi vedieť.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš príspevok.
Mrzí nás, že sa tábor nebude konať.
Na Vašom konte vidím, že už je voucher stornovaný.
Ak by nastal problém, prosím kontaktujte nás.

Prajem pekný deň.

Monika Velčická

Dobrý deň,
Chcem sa opýtať : deti zveziete vy z miesta bydliska,či ich do tábora vezú rodičia?
Ďakujem za info
S pozdravom
Velčická

CK Andromeda

Dobrý deň, je možné objednať si dopravu z krajských miest, alebo doviezť dieťa sami.

PK

Dobrý deň,chcela by som kontakt na organizatora det.tabora -Slnko,seno,Cosa Nostra.dakujem pekne.moja adresa: kadlecova11@post.sk

Zlavomat.sk

Pekný deň,

ak sa Vám ešte organizátor tábora neozval, prosím, kontaktujte ho priamo na adrese michal.eifell.kovac@gmail.com alebo telefonicky na čísle +421 948 779 107.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore