Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre 2 osoby na 3 až 6 dní v Terchovej

4,8 / 5 Penzión Energetik Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobrý deň, mala by som záujem o vašu ponuku v období od 15.-17. sept. pre dve osoby,ďakujem. S pozdravom

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo Penzión Energetik. Kontakt na penzión: evamatiscikova@gmail.com , +421 907 849 617.
Prajem pekný deň.

Oľga Vladová

máte prosím nejakú tabuľku o voľných izbách?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo Penzión Energetik. Kontakt na penzión: evamatiscikova@gmail.com , +421 907 849 617.

Prajem pekný deň.

Zoja Gombarova

Ako daleko od Vas su janosikove diery?

Lenka Horvathova

Dobry den, aky mam prosim kupit kupon, ak by som chcela ist ja dospela a syn 12 -rocny, dakujem Lenka

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nakoľko je v ponuke variant vždy pre 2 osoby, je potrebné zakúpiť voucher pre 2 osoby, kde dieťa bude brané ako 2. osoba.

Prajem pekný deň.

Andrea

Chcela by som sa spýtať na voľný termín cca od 04.08.2017 do 06.08.2017 pre 6 osôb (3 dvojlôžkové izby), ďakujem Andrea.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo penzión na tel. čísle +421 907 849 6­17 alebo e-mailom: evamatiscikova@gmail.com.

Prajem Vám pekný deň.

Gabriela Dancova

Dobry den..ak by som chcela ist jedna dospela osoba jedno 13 a jedno 10 rocne dieta .je dostupna pre mna nejaka dobra ponuka. ? Tiez sa chcem spytat ci je to dostupne aj dopravou bez auta…dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nie je problém. Voucher je pre 2 osoby. Dieťa (13 rokov) môže byť 2. osoba + príplatok pre dieťa (10 rokov) na prístelke 8€/noc (bez stravy).

Pekný deň.

Daniela

Dobry deň, mate volny termin 16.-18.6.? Pripadne ine volne vikendy v juny? Mali by sme zaujem o cely penzion. Za odpoved dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo penzión na tel. čísle +421 907 849 6­17 alebo e-mailom: evamatiscikova@gmail.com.

Prajem Vám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore