Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Aplikácia botulotoxínu do časti tváre podľa vášho výberu

4,8 / 5 Biothecare Estétika ​ Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Zuzana

Dobrý deň.Chcem sa opýtať,aký čas.odstup musí byť,po ošetrení Vitalinjektor,aby sa mohol použiť botox?Za odpoveď vopred ďakujem

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň,
doporučujeme odstup cca 7–10 dni. Tešíme sa na Vás

Majka

Dobry deň mám 24 rokov a mám výrazný problém s vačkami pod očami, potrebujem ošetriť len toto, prosím Vás vedeli by ste mi poradiť čo je najúčinnejšie? Len operáciu nechcem podstúpiť, zatiaľ. Ďakujem za odpoveď.

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň, radi Vás pozveme na Bezplatnú konzultáciu a pán doktor na základe posúdenia Vám doporučí čo je pre Vás najhodnejšie. Tešíme sa na Vás

Magda

Dobrý deň, aký je rozdiel medzi dysportom a Vami použitou značkou? Robíte aj nefertiti lift pomocou btx?

Ďakujem

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň,
všetky druhy botulotoxínov sa líšia len minimálne zložením, ale účinok je rovnaký. My na našej klinike používame botulotoxín značky Bocouture od nemeckej značky Merz od ktorej používame aj iné vysokokvalitné produkty. Je to botulotoxín typu A, a teda najčistejšia forma. Je aj veľmi stabilný, nakoľko nieje potrebné ho skladovať v chlade ani iných špeciálnych podmienkach.
Robíme aj nefertiti lifit pomocou botoxu.

Maja

Dobry den,kolko jednotiek botoxu je v cene kupónu? Je pravda ze po 40 tke uZ nie je ucinny?

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň, v cene kupónu je daná lokalita aj s korekciou… pán Doktor Vám rád odpovie na všetky Vaše otázky pri bezplatnej konzultácií. Tešíme sa na Vás

Martinka

Dobry den keby som chcela aplikovat na cele celo treba dva kupony? A keby aj okolie oci tri? Dalo by sa prist medzi sviatkami 28'12? Poobede?

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň, aplikáciu botoxu máme rozdelené na základné 3 lokality a to medzi obočie, čelo, okolie očí, na každú jednu lokalitu je potrebné zakúpiť jeden kupón.
Ohľadom konkrétneho času 28.12. nás prosím kontaktujte na čísle 0907 335 269 alebo na e-mailovej adrese info@biothecareestetika.sk

Renáta

Dobry den je možné aplikovat botox ked som bola nan v juli? Chcem čelo hore tam mi vzdy rychlo odznie

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň,
áno je vhodná aplikácia po uplynutí 3 mesiacov, čo vy už môžete. Tešíme sa na Vás.

Lilinka Malinka

je moznost pichnut tento druh botoxu ak som mala v maji pichnuty dysport?

Biothecare Estétika ​

Ano, nieje to kontraidikácia. Tešíme sa na Vás.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore