Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

NOVINKA! Omladenie špeciálnymi liftingovými niťami

4,5 / 5 MAURO SIMON Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
eva

Dajú sa niťami zlepšiť aj tzv. „vrásky hnevu“ medzi obočím? Eva

MAURO SIMON

Na vrásky hnevu je najlepšie a najúčinnejšie aplikovať botulotoxín.
Ako refresch a podporu tejto časti sa dajú potom aplikovať aj mono nite.
Zákroky nie je vhodné aplikovať naraz. Prajeme pekny den.

Zuza

Dobry den, su ajnejake zdravotne obmedzenia?

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Onkologicky liečený pacient, užívanie antiobitík 10 dní pred zákrokom, ochorenie krvi, infekčné ochorenie

S pozdravom

Mária

Dobrý podvečer. Chcem sa spýtať, ak si zakúpim na zľavomate omladenie liftingovými niťami, aký druh nití si mám vybrať, keď mám 53 rokov. Predpokladám, podľa prečítaného, že tie drahšie nite, čo znamená Nite Art Lift ACTIVE + ? Kedy v prípade záujmu môžem prísť na konzultáciu? Ďakujem za odpoveď.

MAURO SIMON

Ano,
pravdepodobne bude treba zdvihnut a liftovat opadnute časti tvare a na to su najvhodnejsie tie drahsie
liftingove Art Lift Aktiv + Nite.
Samozrejme je vhodná konzultácia. Na konzultáciu sa mozete objednat na tel.c. 0948 100 303
Je to lepsie dohodnut si termin telefonicky.
V pripade zakupenia balicka sa na mieste mozete dohodnut s lekarkou o pripadnej vymene
vhodnejsieho produktu za ceny ako na Zlavomate.
V pripade dalsich otazok nas nevahajte kontaktovat aj na nasom maily info@maurosimon.sk
Prajeme pekny den!

Ema

Po aplikacii niti treba mat obviazanu hlavu alebo nie? Kedy mozem cvicit po zakroku.Dakujem

MAURO SIMON

Na noc sa používa bandážova maska cca 1 týždeń. Neodporúča sa cvičiť 2 týždne.

Beata Kovacsova

Dobry den, som pevne rozhodnuta dat si u Vas urobit mezonite avsak mam jednu otazku, ci letne a vobec teplejsie pocasie tomu nevadi. Beata

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Počasie v tomto prípade nehrá rolu. Nech sa páči objednajte sa na konzultáciu, kde Vám pani doktorka presne určí aký druh nití je pre Vás vhodný. Prajem pekný deň.

Eva

Dobrý deň, neviem aký typ nite je pre mňa ideálny, podľa čoho sa treba rozhodnúť?
Mám 49 rokov.

MAURO SIMON

Ak mate 49 rokov, pravdepodobne budu uz vhodne ArtLiftigove nite s liftingovym ucinkom, aby vytiahli poklesnute tkanivo.
Pre hydrataciu a spevnenie su vsak vhodne vsetky nite.
Ak vsak chcete vyriesit pokles, unaveny vyzor doporucujeme najsilnejsie kanylove cenovo drahsie nite.
Zakroku sa nemusite bat, musite vsak ratat cca 2 tyzdne s trochu nariasenou kozou, co sa vsak pekne upravi. Osetrovana cast tvare bude po zakroku jemne pozdvihnuta, liftovana…
Samozrejme najlepsia je konzultacia a doporucenie lekarky, ked Vas uvidi.
Mozete sa objednat 0948 100 303
V pripade zakupenia zlavomatoveho balicka, nie je problem zlavomatovy balicek
vymenit za iny.
Prajeme pekny den…

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore