Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Permanentka pre dospelú osobu na letné kúpalisko Matadorka

4,4 / 5 Kúpalisko Matadorka Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Božena

Dobrý den môžeme sa niekde aj upytovat chceli by sme ist aspoň na týžden ak by boli nejaké chatky alebo hotel niekde blisko Dakujem

Jozef

Poprosim o odpoved ci tomu spravne rozumiem. Ak je permanentka na 5 vstupov, nie je viazana na meno a da sa uplatnit na viac dni, mozem ju vyuzit napr. 1. den 2 ludia, 2. den 3 ludia, alebo 1. den 1 clovek, 2.den 2 ludia, 3.den 2 ludia???
Chapem tomu spravne, ako sa opakovane potom preukazujem tym voucherom?
Alebo po ukazani voucheru dostanem automaticky 5 listov na kupalisko a ako s nimi nalozim tak bude??

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď. Permanentku môžete využiť viac dní. Vstupy môžu využiť aj viacerí ľudia. Pre overenie týchto informácii Vám odporúčam kontaktovať priamo Kúpalisko Matadorka e-mailom: kupaliskomatadorka.kontakt@gmail.com.

Pekný deň.

Renáta

Dobry den,prosim Vas,aka je hlbka 50 m a 25 m bazena?Dakujem za odpoved.

Miloš

Rozmýšlam nad touto zľavou nakoľko na stránke kúpaliska je 10 vstupov za 40 euro. Takže pri 5 vstupoch je zľava zrejme 10 centov resp. pri 10 vstupoch 20 centov. Ak som sa prerátal tak ma prosím opravte.

Zlavomat.sk

Dobrý deň prajem,

v každej ponuke poskytujeme aj kalkuláciu ceny, ktorú si môžete pozrieť na konci ponuky. Tam sa dozviete pôvodnú cenu a cenu, ktorú Vám ponúkame.

Pekný deň.

Jerry

teplota vody vo velkom 50m bazene ?????????????????

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

teplota vody je na úrovni 25–26°C

Pekný deň.

Gabriela Karsaiova

Dobrý deň,ZTP majú aj zľavu bez permanentky a koľko stojí vstupné pre 4 ročne dieťa?

Kúpalisko Matadorka

ZTP majú vstup ako deti, do 5 rokov je vstup zdarma. Viac info na www.kupaliskomatadorka.sk

Jaro

Cize to je permanentka na 5 vstupov? Mozem teda prist s dalsou osobou a odpocita mi to dva vstupy? Ci kazdy musi mat osobitne permanentku?

Kúpalisko Matadorka

Áno, vstupy si môžete uplatniť aj naraz ak budete piati, pekný den

Siska

Dobrý deň,
zaujala ma ponuka permanentky na kúpalisko Matador. To je permanentka na koľko vstupov na kúpalisko?
Ďakujem

Kúpalisko Matadorka

Na celú letnú sezónu 2017

oľga kučerová

dobrý deň, dá sa prísť len na záver otváracích hodín na cca 1–2 hodiny len zaplávať ? je treba platiť celodenný vstup, alebo je nejaká zvýhodnená cena?

ďakujem oľga

Kúpalisko Matadorka

Dobrý deň, ano je zvýhodnená cena po 16 hod, viď www.kupaliskomatadorka.sk.
Pekný deň

ludmila cabadajová

Dobrý deň. Aká je teplota vody v bazénoch?

Kúpalisko Matadorka

25–26 stupnov

Katka

Dobrý deň,
je k dispozícii miesto na uloženie cenností?

Kúpalisko Matadorka

Dobrý deň, momentálne nie ale pracujeme na tom.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore