Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámske plážové šaty

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Patrícia

Dobrý deň, tie pásikové šaty už nemate prosím Vás? Ďakujem

Divatex

Dobrý deň,
žiaľ, pásikavé šaty sa už vypredali. V ponuke máme ešte 6 ďalších šiat. Všetko dobré želáme.

Katarína

Šaty sú super, mám tie modro zlaté a sedia fajn, veľkosť uni nie je len pre vychrtliny :D šaty sú trocha dlhé, takže musím skracovať, ale nevadí lebo sú krásne. Navyše obchod divatex poslal aj darček, čo veľmi milo potešilo a všetko bolo expedované mega rýchlo. Objednávala som v piatok či sobotu a v pondelok som mala doma, jupiii, takže palec hore

Divatex

Ďakujeme pekne a želáme všetko dobré!

Božena Luspajová

Prosím, najväčšia veľkosť alebo UNI veľkosť má koľko cm cez boky?
Ďakujem.

Divatex

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Napíšte prosím, ktoré šaty máte na mysli, a my Vám potom napíšeme obvod cez boky v cm. Pekný deň zatiaľ!

Divatex

Dobrý deň, ak ste mysleli niektoré z šiat „Miss“, tak tie sú (aj v oblasti bokov) voľného, padavého strihu, t. j. nie sú to priliehavé šaty, ale keďže obsahujú elastan, dokážu sa natiahnuť max. do cca 118 cm v oblasti bokov – pri uvedenej šírke bokov by však boli šaty už „obtiahnuté“, t. j. kopírovali by siluetu postavy. Šaty sú ušité z veľmi príjemnej, mäkkej, elastickej látky, ktorá sa dobre prispôsobí postave.

Lucia Gajdošíková

Došli modré šaty – barokový vzor- nadmierna spokojnosť. Majú aj vypchávky. Dostanete k tomu zadarmo aj mydlo a darček, ktorý sa zíde.
 LG

Divatex

Ďakujeme pekne za Váš nákup a hodnotenie. Želáme Vám príjemné leto a veľa pekných zážitkov!

Monika

Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci saty Beach fuchsia maju vystuzene prsia kosikmi alebo ide len o latku bez kosikov?
Vopred dakujem.

Divatex

Dobrý deň, šaty nemajú prsia vystužené košíkmi, ale pod prsiami je elastický pás, ktorý do určitej miery zabezpečí prsiam oporu. Ďakujeme za dotaz a želáme všetko dobré!

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore