Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v náručí prírody priamo pod Chopkom – Hotel SRDIEČKO***

4,2 / 5 Hotel SRDIEČKO*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dávid

Dobrý deň prajem, chcel by som sa informovať o dostupnosti voľnej izby pre 2 osoby v termíne 14.-17.9.2017. Za odpoveď Vám vopred ďakujem.

Hotel SRDIEČKO***

Dobrý deň,
ďakujeme Vám prejavený záujem o ubytovanie v Hoteli Srdiečko***. V termíne 14/-17/09/2017 máme k dispozícií ubytovanie v izbe štandard s oddelenými lôžkami.
S pozdravom
Denisa Zentko, rezervačné odd.

Jaroslav Bialoň

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či by ste mali voľné 4×2 lôžkové izby v termíne od 22.09.- 24.09.2017. Ďakujem

Hotel SRDIEČKO***

Dobrý deň pán Bialoň,

ďakujeme Vám za Váš záujem o náš hotel Srdiečko***.
Daná ponuka je platná iba do termínu 17–09–2017.
v prípade, žeby ste mali záujem o niektorý termín do 17–09–2017 neváhajte nás kontaktovať.

s pozdravom
Mária Katrušková
rezervačné oddelenie

Juraj Kálnay

Dobry den Hotel SRDIEČKO :) mal by som zaujem sa uvas ubytovat v pondelok 7.8.2017 na 3 noci a rad by som vyuzil moznost zlavy (4 dni (3 noci), 2 osoby) ale najprv je nutne si uvas konkretne rezervovat ubytovanie a az nasledne voucher? Lebo mozem len vtomto danom termine prist zo snubenicou.
Dakujem za skoru odpoved.
Prajem pekny den.

Hotel SRDIEČKO***

Dobrý deň prajem,
V termíne od 07.08–10.08.2017 Vám vieme ponúknuť ešte izby v rámci využitia kupónu v rámci zľavomatu.
K potvrdeniu rezervácie potrebujeme ID vouchera, takže Vás poprosím o zakúpenie a následne zaslanie nám ho na emailovú adresu
Pekný deň
Janovová Veronika

Zuzana Majerníková

Dobrý deň! Chcela by som sa spýtať či máte voľnú izbu pre 2 osoby v termíne od 6.- 8.8. ďakujem za odpoveď Zuzana Majerníková

Hotel SRDIEČKO***

Dobrý deň pani Majerníková,

v termíne 06/08/-08/08/2017 aktuálne máme k dispozícií ubytovanie v izbe štandard. Po zakúpení kupónu prosím kontaktuje rezervačné odd. za účelom vytvorenie rezervácie.

Prajeme Vám príjemný deň.

S pozdravom

Denisa Zentko,
rezervačné oddelenie TMR

Michaela Mitanová

správny mail

Hotel SRDIEČKO***

Dobrý deň pani Mitanová,

ďakujeme Vám za Váš email.
V danom termíne máme zatiaľ dostupné ubytovanie kapacity.
bolo by potrebné si zobrať dve izby v jednej buď 2 dospelé osoby a 1 dieťa vek 8 rokov a ďalšia osoba samostatne alebo 2 dospelé a druhá izba 1 dospelá a 1 dieťa.

v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom Mária Katrušková
rezervačné oddelenie

Maros

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať či máte izbu na 2 noci pre 2 dosp.a 2 deti vo veku 3 a 6 rokov v termíne 20–21.7ďakujem

Hotel SRDIEČKO***

Dobrý deň pán Maroš,

ďakujeme Vám za Váš email.
V rámci ubytovania cez zľavový portál je minimálny počet nocí 2, čiže v prípade záujmu preverenie termínu Vás prosíme o rozšírenie termínu a následne Vám radi preveríme dostupnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

s pozdravom Mária Katrušková rezervačné oddelenie

Martina

Dobry den mate prosim an hoteli aj bazen? dakujem

Hotel SRDIEČKO***

Dobrý deň pani Martina,
ďakujeme Vám za Vašu správu.
Horský hotel Srdiečko nemá plavecký bazén, avšak poskytuje oddych vo wellness svete, kde sa nachádza vonkajšia vírivka, parná sauna, infra sauna, fínska sauna, odpočiváreň a taktiež ochladzovacie sprchy.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať (reservation@hotelsrdiecko.sk).

S pozdravom
Lucia Štupáková – Rezervačné oddelenie

Martina

Dobry vecer chcem sa opytat ci mate volnu izbu pre 2 osoby v etremine 28.7.-30–7dakujem

Hotel SRDIEČKO***

Dobrý deň pani Martina,

ďakujeme Vám za Váš záujem o náš hotel Srdiečko***.
V danom termíne máme zatiaľ dostupné ubytovacie kapacity.
V prípade Vášho záujmu je potrebné si zakúpiť voucher a následne nám ho zaslať na reservation@hotelsrdiecko.sk.
Následne Vám spracujeme rezerváciu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

s pozdravom
Mária Katrušková
rezervačné oddelenie

Vladimír Heldi

Dobrý deń, prosím Vás mohli by ste mi rezervovať 4 dni v júly manželskú izbu?? Vybavujem kupón,potreboval by som rezervovať na dátumy 13.7.-16.7. aby sa náhodou nestalo,že kúpim kupón a nebude voľna izba. Keď budem mať kupón hotový tak opať zavolam a potvrdím tieto dátumy.Vopred ďakujem za info a spatnu väzbu,Vladimir Hel­di

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám zavolať na recepciu hotela (052/37 00 200) a overiť si dostupnosť Vami požadovaného termínu.

Prajem pekný deň.

Petra

Dobrý deň, prosím Vás máte ešte voľnú izbu pre 3 os. (1 dospelá a 2 deti –14 a 8rokov) na 5 nocí, v termíne medzi 24.7.-6.8. ? ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. čísle 052/37 00 200 alebo na hotelreservations@tmr.sk.

Prajem pekný deň.

Zuzana Szarvasova

Je mozne v hoteli aj s domacim milacikom?maly psik

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nakoľko v ponuke nie je uvedené či sú psíkovia vítaní, odporúčam Vám kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. čísle 052/37 00 200 alebo na hotelreservations@tmr.sk.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore