Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vychutnajte si leto s rodinou a oddýchnite si vo Vysokých Tatrách

Penzión Palušák Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobry den,je este volny termin 01.08 – 04.08.2017 ? Ďakujem.

Penzión Palušák

Dobrý deň,

daný termín je už plne obsadený.

remenar

Dobry vecer chcem sa spytat ci mate volny termin od 24.7.na 6 dni pre 2 osoby a 1 dieta do 15 rokov. Dakujem s pozdravom Remenarova

Penzión Palušák

Dobrý den,

Daný termín je už obsadený.

Darina Nováková

Zdravím, prosím o infor. volného ubyt. pre 2 dosp. a 1 dieťa do 15 rokov na
2 noci v termíne 31.7.-2.9.2017 .
Ďakujem
Nováková

Penzión Palušák

Dobrý deň,

Daný termín je už plne obsadený.

iveta

dobrý deň, našlo by sa ešte niečo voľné od 7.8. na tri noci… jedná sa o voucher 2 dospelí a dieťa do 15 rokov

Penzión Palušák

Dobrý deň,

Daný termíne je už plne obsadený.

Erika Tóthová

dobrý den, chcela by som sa opýtať, domáci miláčik je myslený aj zajac okrslý v klietke?

Penzión Palušák

Dobrý den, ak nieje antialergicky tak áno.

Júlia Kasalová

Dobry den.Chcem
sa spytat,ci nemate volne ubytovanie pre dve dospele osoby v termine od 5. do 10.8.17 na 3dni dve noci.S pozdravom Kasalova

Penzión Palušák

V termíne od 5–8.8 máme ešte voľnú poslednú izbu. Je trochu menšia a s oddelenými posteľami.
Ak by si chcete pobyt rezervovať poprosím potvrďte nám to mailom.

Júlia Kasalová

Dobry den.Máme záujem o pobyt vo vasom penzione v termine od 6.8. do 11.8. (6 dni-5nocí) a jedno dieta do 15 rokov zdarma.Mate volne izby v tomto termine?Dakujem, Kasalova

Penzión Palušák

Dobrý deň,

Voľný by sme ešte mali termín od 5–10.8.2017.
Ak by Vám vyhovoval tento termín radi Vás ubytujeme.

s pozdravom
Palušák

Maros

Dobry den.ten viucher 3osoby+dieta do 15rokov za 145eur..je to myslene ze tri dospele osoby a jedno dieta do 15rokov??ak nie mate to zle napisane a stilizovane v uvodnom okienku :-) a po spravnosti ma tam byt 2osoby +jedno dieta do 15 rokov =(3osoby) dakujem za vysvetlenie :-)

Penzión Palušák

Dobrý deň, je to myslené ako dve dospelé osoby a jedno dieťa chybu sa pokúsime napraviť.

Ľudmila Jakabová

Dobrý deň , máte voľné 21.7.-25.7. alebo 28.7. – 30.7. 2 izby pre 5 osôb. Ďakujem

Penzión Palušák

Dobrý deň,

Voľné miesta máme ešte v termíne od 20–24.7. od 24.7 máme už všetko obsadené. Ak vám vyhovuje pobyt do 24.7 radi Vás ubytujeme. Dajte prosím vedieť či vám mám pobyt rezervovať.
s pozdravom
Palušák

Marcela Pjatáková

Dobrý deň, ako sa k Vám dostaneme, ak pôjdeme vlakom z Košíc?
Ďakujem, Marcela

Penzión Palušák

Dobrý deň,

Vlakom pôjdete do Popradu a odtiaľ presadnete na vlak do Smokovca. Zo smokovca elektirčkou do Starej Lesnej. Zastávka električky je cca 3 km od penzionu tak môžete isť pešo alebo autobusom k penzionu.
Zastavka pri električke ma názov: Stará Lesná razcestie a vystupili by ste na zastavke pri penzione tj. zastavka: Stará Lesná OcÚ

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore