Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

LETNÝ prvotriedny luxus v hoteli Belvedere**** v Zakopanom

4,7 / 5 Hotel Belvedere **** Zakopané - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Michal

Dobrý deň ešte by som chcel prezistit termíny v septembri 22,23,24 -september
30,1,2 koniec sept. začiatok oktobra, alebo 20,21,22 oktober 2× dospelý a 2 deti do 4 rokov a 2× dospelý a 1 dieťa 4 roky v hotely Belvedere v Zakopanom. Ďakujem

Hotel Belvedere

Dzień dobry,
Uprzejmie informuję, że w podanych terminach mamy wolne miejsca w hotelu Belvedere.
Dla rodziny 2 os dorosłe i 2 dzieci proponuję zakwaterowanie jak niżej:
 – standard+ (ok 25m2, ł. małżeńskie i 2 ł. pojedyncze, widok na góry) dopłata 75,00 PLN / za noc
 – premium (ok30m2, ł. małżeńskie i 2 ł. pojedyncze, widok na góry) dopłata 100,00 PLN / za noc
Dla rodziny 2 os dorosłe i dziecko 4 lata pokój standard bez dopłaty

Celem dokonania rezerwacji proszę o przesłanie numerów vouchera zlavomat na adres: indywidualni@trip.pl.

Pozdrawiam, Ewa Dziechciowska

yveta

Dobrý deň, máte voľný termín 30.8. – 3.9.2017 … 3 noci

Hotel Belvedere

Dzień dobry,
Uprzejmie informuję, że w terminie 30.08–3.09.2017( ten voucher nie jest ważny w tym terminie – proszę o zakup właściwego vouchera) dysponujemy wolnymi pokojami w hotelu Belvedere.
Celem dokonania rezerwacji proszę o przesłanie numeru vouchera zlavomat na adres: indywidualni@trip.pl.
Pozdrawiam, Ewa Dziechciowska

Daniela Baronová Birová

Dobrý deň, mala by som záujem o peknú izbu ( s balkónom, ak je možné) v hoteli Belvedere na 3 noci s PP: buď od 22.9.-25.9. alebo od 25.9–28.9. Ďakujem za skorú odpoveď. Daniela BB

Hotel Belvedere

Dzień dobry,

Uprzejmie informuję, iż mogę Państwu zaproponować pobyt w terminie 22–25.09.2017r.w pokoju o wyższym standardzie za dodatkową dopłatą za pokój premium 100,00 zł/doba lub apartament za dodatkowa dopłatą 150,00 zł/doba. W terminie 25–28.09.2017r mogę zaproponować pokoje standardowe bez dodatkowej dopłaty.
Pozdrawiam,
Kinga Orłowska
Dział rezerwacji indywidualnej

Daniela Baronová Birová

Máte prosím voľnú izbu v termíne od 15.8. do 27.8. na pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou?
Ďakujem vopred za odpoveď!

Hotel Belvedere

Dzień dobry,

Uprzejmie informuję, że między 15.08.2017 – 27.08.2017 dys­ponujemy wolnymi pokojami w hotelu Belvedere.
Proszę o kontakt celem dokonania rezerwacji na konkretny termin pobytu.

Pozdrawiam,
Agnieszka Stanek

Marta Jurčáková

Dobrý deň, máte prosím voľnú izbu od 18.8 do 20.8 pre dve osoby Ďakujem

Hotel Belvedere

Dzień dobry,

W podanym terminie niestety nie posiadamy dostepnych pokoi w hotelu Belvedere.
Pozdrawiam,
Kinga Orłowska
Dział rezerwacji indywidualnej

Daniel Piatnička

Dobrý den
Chcel by som sa informovat, či máte volné izby na 6 dní s polpenziou vo vasom hoteli pre 2 dospelé osoby v termíne od 13.8 do 19.8.2017. A ešte ma zaujíma či sa platí zvlášt za parkovanie auta ,alebo tých 7 eur je doplatok len za parkovanie v podzemnej garáži. Dakujem

Hotel Belvedere

Dzień dobry,

Uprzejmie informuję iż w podanym terminie posiadamy dostępne pokoje w hotelu Belvedere. Jeżeli zdecydują się Państwo dokonać rezerwacje, będę Państwa prosić o przesłanie numeru voucher a oraz na jakie nazwisko ma zostać dokonana rezerwacja. Dodatkowo hotel posiada miejsca parkingowe w cenie 30,00 zl/doba(część miejsc parkingowych jest na parkingu podziemnym, natomiast druga cześć miejsc parkingowych znajduje się na zewnątrz hotelu.
Pozdrawiam,
Kinga Orłowska
Dział rezerwacji indywidualnej

Martin

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či máte voľné miesto pre 2 osoby, na 3 noci s polpenziou za 300 € v polovici septembra od 17.9. 2017.
Ďakujem.

Hotel Belvedere

Dzień dobry,

W hotelu Belvedere w posiadamy dostępne pokoje w terminie 17–20.09, jednak jedynie w pokojach o wyższym standardzie za dodatkową dopłatą:
Standard plus- 75,00 zł/doba
Pokój premium- 100,00 zł/doba
Apartament – 150,00 zł/doba
Jeżeli zdecydują się Państwo na dokonanie rezerwacji, będę prosić o przesłanie numeru vouchera oraz na jakie nazwisko mam dokonać dla Państwa rezerwację.
Pozdrawiam,
Kinga Orłowska
Dział rezerwacji indywidualnej

valeria Kovacikova

Dobry den, chcela som sa opytat, ci este mate nieco volne v termine 6–13.8.2017 na dve noci pre jeden manzelsky par a pre rodinu 2+ 3deti ( 2rocne a 5rocne +5rocne ) dakujem

Hotel Belvedere

Dzień dobry,

W hotelu Belvedere w posiadamy dostępne pokoje w terminie 6–11.08, jednak jedynie w pokojach o wyższym standardzie typu apartament. Dodatkowa opłata za apartament wyniesie 150,00 zł/doba. Dodatkowa dopłata za 1 dziecko 5 letnie wyniesie 100,00 zł/doba. Jeżeli zdecydują się Państwo na dokonanie rezerwacji, będę prosić o przesłanie numeru vouchera oraz na jakie nazwisko mam dokonać dla Państwa rezerwację.
Pozdrawiam,
Kinga Orłowska
Dział rezerwacji indywidualnej

Veronika

Dobry den, mate volne miesta pre 2 osoby v termine od 2.8–4.8.2017? Mala by som zaujem dakujem

Hotel Belvedere

Dzień Dobry, Niestety w podanym terminie nie dysponujemy wolnymi miejscami.

Pozdrawiam,
Kinga Orłowska

malik marian

dobrý den chcem sa opýtat či sa dá objednat pobyt na 6.dní 5 nocí v termíne cca 20.08– 3.09 2017

Hotel Belvedere

Dzień Dobry,
Niestety w podanym terminie nie dysponujemy wolnymi miejscami.

Pozdrawiam
Monika Sęk

Maja

Dobrý deň chcela by si som spýtať či máte voľnú izbu pre 2osoby v termíne 2–4.8.? Ďakujem

Hotel Belvedere

Dzień Dobry,
Niestety w podanym terminie nie dysponujemy wolnymi miejscami.

Pozdrawiam
Monika Sęk

Zuzana

Dobrý deň, máte voľnú izbu na 2-noci pre 2 osoby a dieťa (vek 3-roky, bez nároku na lôžko) s polpenziou v termíne od 3.8.2017 do 5.8.2017??? Chceme si zakúpiť balíček č.4 na zľavomate za 249eur.

Hotel Belvedere

Dzień dobry,
w podanym terminie posiadamy wolne miejsca w hotelu Belvedere, żeby założyć rezerwacje proszę o przesłanie numeru vouchera na adres: indywidualni@trip.pl.
Pozdrawiam

Tatiana Dudášová

Dobrý deň, máte prosím ešte voľnú izbu v termíne 1. – 4.8.2017 pre dvoch dospelých a 18 ročný syn?
Máme záujem o ponúkaný pobyt na portáli ZLAVOMAT pobyt na 4 dni(3noci) s polpenziou za 289€ a za syna doplatok za noc 32. Tatiana

Hotel Belvedere

Good afternoon,
I would like to inform You that we have available rooms at Belvedere hotel in term 1–4.08. The additional payment for child 18 Year old will be 129,00 zł/per one night per one person. If You decide to buy a voucher from zlavomat, I will ask You to send me the number of voucher indywidualni@trip.pl email adreesse. I just want to inform You that Zlavomat site have already contacted with us, so please make sure You wont make a reservation double.
Greetings
Ewa Dziechciowska

Best regards,

Emilia

prosim zabudla som si tričko na izbe 326 ked ho najdete prosim zavolajte na 0907287520

Hotel Belvedere

Dzień dobry,
proszę napisać Pani meno oraz w jakim terminie przebywała Pani w hotelu, na adres mailowy: indywidualni@trip.pl
Pozdrawiam
Dziechciowska Ewa

Komarnanska

Dobrí den ja by som potrebovala ubytovanie pre 3dospelych rada by som sa spitala aká by bola cena pre nás mame 19 ročnú dcéru či si mame kupiť vorcher alebo nám ponúknete cenu na tri noci cez tyzden s polpenziou ďakujem Komarnanska

Hotel Belvedere

Dzień dobry,

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup voucherów, dodatkowa dopłata za dziecko 19 letnie wyniesie 129,00 zł (32 euro)/doba/1 pokój. Po zakupie voucheru będę prosić o przesłanie numeru kuponu, terminu planowanego pobytu oraz na jakie nazwisko życza sobie Państwo dokonanie rezerwacji.
Z wyrazami szacunku,
Kinga Orłowska

Mária Kubicová

Dobrý deň, rada by som sa informovala, ako by sa počítala cena, ak sme štvorčlenná rodina, traja dospelí a 12 ročné dieťa. Ako by sme si mali nakúpiť kupóny? Ďakujem

Hotel Belvedere

Dzień dobry,
Proponuję zakup 2 voucherów zlavomat i zakwaterowanie jak niżej do wyboru:

  • 2 pokoje standard łączone w studio – bez dopłaty
  • w pokoju premium (ok30m2, ł. małżeńskie i 2 ł. pojedyncze, widok na góry) dopłata 100,00 PLN / za noc

Możecie też Państwo zakupić 1 voucher zlavomat a za pozostałe osoby dopłacić w hotelu.
Proponuje zakwaterowanie jak niżej:

  • 2 pokoje standard łączone w studio – bez dopłaty
  • w pokoju premium (ok30m2, ł. małżeńskie i 2 ł. pojedyncze, widok na góry) dopłata 100,00 PLN / za noc
Dopłata za dospelu osobu to 129,00 PLN / za noc a za dziecko 12 lat 100,00 PLN/ za noc płatne w hotelu.
Żeby założyć rezerwację potrzebuje jest numer voucheru zlavomat, gdy się zdecydujecie Państwo na rezerwację proszę o przesłanie voucheru na adres indywidualni@trip.pl
Pozdrawiam
Dziechciowska Ewa

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore