Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zväčšenie pier jedinečnou technológiou

4,5 / 5 MAURO SIMON Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Dominika

Dobry den chcela by som sa spytat ci zvacsenie pier kyselinou hyal. je len docasne alebo trvale? a o kolko sa pery zvacsia pri 1ml?

MAURO SIMON

Kazde zvacsenie pier s pripravkom na baze kyseliny hyaluronovej je docastne. Trvacnost je individualna, zavisi to od viacerych faktorov. Priemerna doba je 8–12 mesiacov.
Mnozstvo 1 ml je akuratne mnozstvo pre aplikaciu pri 1 sedeni. Ak by sa Vam to zdalo malo, mozete si dokupit na mieste dalsie mnozstvo. Vsetko zavisi od Vasej predstavy. Doporucujeme vsak najprv pockat aspon tyzden a az potom v pripade potreby
( ak mate predstavu este vacsich pier) aplikovat dalsiu davku … Pani doktorka MUDr. Uias Vam rada poradi…

Jana

Dobrý deň,chcem sa spýtať či sa dá zakúpiť zvýhodnená cena priamo u Vás,alebo iba cez zlavomat?Druhá otázka da sa súčasne aplikovať Draculoterapia so Zväčšením pier?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ponuku v cenovej relácii je potrebné zakúpiť iba na Zľavomate. Druhú otázku Vám zodpovie náš partner. Prajem Vám pekný deň!

MAURO SIMON

Ano, dracula a zvacsenie pier sa da aplikovat na jednom sedeni …
… dalsie Info na 0948 100 303

Simona

Dobrý deň!
Rada by som sa spýtala či je možné zakúpiť dva vouchery na 1ml prípravku a teda prist s dvoma zakupenymi, ked mam záujem o aplikáciu väčšieho množstva uz pri prvom stretnutí. Je teda možné pri zakúpení dvoch aplikovať 2ml?
Dakujem krasne uz vopred za Vasu odpoved!
S pozdravom

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Záleží o čo máte záujem. Poprosím Vás zavolajte na číslo 0948/ 100 303. S poz­dravom

Anit

Dobrý deň, zaujimalo by ma aký je rozdiel medzi dvoma ponúkanými? Keď obe sú 1ml

MAURO SIMON

Pri obydvoch produktoch ide o aplikaciu materialu specialne urceneho na pery. S obydvoma produktami mame vybornu skusenost.
Rozdiel je iba v tom, ze produkt vyraba iny vyrobca. Pri produkte HyallSmille mozeme poskytnut lepsiu cenu, pretoze mame mnozstevne vyhody od dodavatela a dohodu na specialne zvyhodnenu cenu.
Prajeme pekny den.

Anna

A este ci mate buduci tyzden stredu stvrtok volny termin poobede

MAURO SIMON

Bohuzial nie, prosim zavolajte 0948 100 303 a dohodnite si termin…

Anna

Dobry den chcem sa opytat ci je vhodna na vrásky nad hornou perou a ci vyjde jedna ampulka aj na tie vrasky .chcem zväčšiť pery len trosku

MAURO SIMON

Odhadnut mnozstvo materialu je dopredu velmi tazke, pretoze sme Vas nevideli.
Mozete si zakupit 1ml a podla potreby pripadne dokupit v den aplikacie.
Doporucila by som aplikaciu najprv 1ml a potom cca po 2 tyzdnoch dalsiu aplikaciu , podla toho ako sa Vy budete citit a ci budete chcet pridat…
Prajem pekny den…

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore