Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Klasická manikúra, pedikúra alebo gelové nechty

4,2 / 5 Hollywood nails Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Maria Kolesarova

Kolko sa priplaca za gel lak k manikure?,dakujem Maria

Simona

Dobrý deň 14,99 vychádza aj doplnenie nechtov a zmena dizajnu ? Vďaka za odpoved

Bara Bora

Dobrý deň , ak by som chcela francúzsku manikúru ku klasickej pedikúre, koľko sa ešte dopláca ?

Hollywood nails

Gelova manikúra 20€,francúzska manikúra s obyčajnou farbou 10€

Vanessa

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by ste mali nejaký volný termín na 21–25.8. na klasicku manikuru+ klasicku pedikuru

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám kontaktovať priamo poskytovateľa služby na tel. čísle: +421 904 653 364

Pekný deň.

Hollywood nails

21.8 môžete o 10:00 môže byt??

Andy

Dobrý den,
potrebujem pedikuru noh po 16 hod . Máte nejaký volný termín ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám kontaktovať priamo poskytovateľa služby na tel. čísle: +421 904 653 364

Pekný deň.

Zuzana Nováková

Dobrý deň

ak by som chcela pedikúru, robí sa skalpelom ako je napísané v popise? Ďakujem

Hollywood nails

Áno je to niečo ako skalpel

Mia

Zdravim ak by som mala záujem o lakovanie plus ku klasickej manikúre koľko stojí priplatenie? Ďakujem

Hollywood nails

Plus 4€

Nicole Vámošová

Dobrý deň,

Chcela by som sa opýtať keby som si dala urobiť gélove nechty klasik a priniesla by som si vlastný gel lak dalo by sa tak?

Hollywood nails

Ok neni problem

Majka

Su to pracovnicky slovenky, alebo z Azie? Z Azie manikerky velmi nemusim, nakolko osobne viem, ze nemaju vysoky standard hygieny…

Hollywood nails

Prepáčte moja žena je z Ázie a ja som Slovák takze zodpovedám na hygienu

Denisa Nemcova

Dobry den, plati tato ponuka aj v pripade ked si chcem dat urobit gelove nechty na svoje nechty a nie typy?

Hollywood nails

Ano

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore