Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Aquaruthenia Svidník. Umelé vlny, 9 bazénov, tobogany. Perfektná rodinná zábava!

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Aquaruthenia Svidník  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Igor Gabzdil

Celodenný vstup bez zlavomatu je 20e? To vážne? Pamätám keď som ako menší platil 5 až 7e za celi deň. To sa cenovo môže porovnávať s tatralandiou. To myslite važne? Alebo ta cena je iba kvôli tym saunam? A paru bazenikov vo vnútri?

Aquaruthenia

vyberte si iny areal

Ján Čandik

ako a kde ziskam ten kupon kupon ked vsetko som to robil cez fb

Aquaruthenia

prosim kontaktujte ZLavomat

Zlavomat.sk

Pekný deň Ján,

kupón/voucher Vám bude odoslaný po úspešnej platbe za vstup do Aquaruthenia Svidník. Vytvorenú objednávku je potrebné uhradiť buď kartou online, alebo bankovým prevodom. Voucherom, ktorý obdržíte je potrebné sa preukázať pri vstupe.

Ak by ste mali ďalšie otázky, prosím, kontaktujte nás (+421 232 117 321, podpora@zlavomat.sk)

Janka

Kolko je toboganov ktore sa hodia pre dospelych?

Aquaruthenia

3 tobogany su vhodne pre dospelych

Ivana

Dobry den , sme 4clena rodinna ale stoho jedno dieta ma do 140cm a druhe nad 140 to jest 152 ako postupovat ked na zlavomate je rodinny len do 140cm dakujem

Aquaruthenia

vyberte si iny produkt alebo si kupte normalne vstupne

Viera

ak si kupim rodinny listok 2+2 a budeme len 2+1,bude v tom problem?

Aquaruthenia

nie nebude problem

Ján Čandik

dobrý večer.som v zahraniči. zakupil som si listok ale ho mam odloženu do septembre. pridem domov cca20 august bude ta zľava aktualna?a ako sa preukažem že mam zľavu?

Aquaruthenia

nie pokial pouzijete kupon do konca augusrta

Tatiana

Dobrý deň. Pred 4 dňami som sa pýtala, či si môžem zakúpiť rod. lístok 2dosp.+2deti do 140cm ak majú deti o 2cm viac? Žiaľ na moju otázku som doposiaľ nedostala odpoveď. Stačí napísať, že striktne dodržujete výšku detí, alebo tolerujete nejakých 5cm. Uprednostňujem viac vek detí ako výšku. Deti sa považujú do 15r. a tak to väčšina kúpalisk má aj vstupné odstupňované od najmenších do 2r. zdarma, od 2–6r. … a od 6r. do 15r…

Zlavomat.sk

Dobrý deň Tatiana,

myslím, že došlo k chybe a Aquaruthenia odpovedali na Vašu otázku pod príspevok pani Jany, kde je odpoveď nasledovná: „ked je to nazozaj 142 cm, tak si myslim, ze na vstupe to budu tolerovat ako deti..
J.Kral“.
Pre uistenie Vám odporúčam kontaktovať priamo Aquapark na tel.č.: +421 918 548 8­82 alebo e-mailom: recepcia@aquaruthenia.sk.

Prajem pekný deň!

Aquaruthenia

142 cm je viac ako 140 ale myslim, ze na recepcii, pokial tam nie je vacsi vyskovy rozdiel ako pisete nebude problem.

Este ku kontrole podla vysky – kontrola veku podla dokladu je v podstate zakazna, nasi pracovnici nemaju pravny narok kontrolovat Vase doklady, to moze len policia, v niektorych pripadoch uradnici … preto tento sposob kontroly podla vysky. Inac tento sposob komtroly podla vysky pouzivany napr. na lyziarskych vlekoch nikto nespochybnuje

 J.Kral

Aquaruthenia

na tuto otazku sme odpovedali uz viac-krat, pre velky uspech este raz :

142 cm je viac ako 140 ale myslim, ze na recepcii, pokial tam nie je vacsi vyskovy rozdiel ako pisete nebude problem.

Este ku kontrole podla vysky – kontrola veku podla dokladu je v podstate zakazna, nasi pracovnici nemaju pravny narok kontrolovat Vase doklady, to moze len policia, v niektorych pripadoch uradnici … preto tento sposob kontroly podla vysky. Inac tento sposob kontroly podla vysky pouzivany napr. na lyziarskych vlekoch nikto nespochybnuje

 J.Kral

Erika

Dobry deň.dá sa v areali aj stanovat?

Aquaruthenia

vedla arealu je kemp

j.Kral

Erika

Dobry deň.dá sa v areali aj stanovat?

Aquaruthenia

vedla arealu je kemp.

J.Kral

Jana

Je v blízkosti aj možnosť ubytovania? Kde a za akú cenovú reláciu. Dakujem.

Aquaruthenia

ked je to nazozaj 142 cm, tak si myslim, ze na vstupe to budu tolerovat ako deti..

 J.Kral

Aquaruthenia

ubytovanie – je tam viacero moznosti – tipy na ubytovanie su aj na nasej stranke www.AQUARUTHENIA.sk

 J.Kral

Terka

Jeden dospeli a dieta do 11 rokou kolko stoji cena listka ma cely den z

Tatiana

Dobrý deň, mám dve 9 ročné deti, merajú 142 cm. Môžem ich považovať ešte za deti do 140 cm a kúpiť rodinný lístok 2 dospelí +2 deti do 140cm cez zlavomat? Ďakuje vopred za odpoveď.

Aquaruthenia

142 cm je viac ako 140 ale myslim, ze na recepcii, pokial tam nie je vacsi vyskovy rozdiel ako pisete nebude problem.

 J.Kral

Anna

dobry den budeme 3 dospeli ,2 deti nad 140, 3 deti pod 140 ako to vyjde najlacnejsie-dakujem niektori by sme chceli aj celorocne bazeny

Aquaruthenia

navrhujem sa zamerat sa na rodinne listky. Navstevnici nad 140cm su brani ako dospeli.

Dakujem

 j.Kral

Rene

Dobry den chcem sa opitat vnutornr bazeny kolko sa plati na osobu dospela a parkovisko je zadarmo

Aquaruthenia

cez Zlavomat je to 10,99EUR, v tejto cene mate vnutorne bazeny aj vonkajsie. Cez Zlavomat nie je mozne kupit vstup len na vnutorne bazeny.

Maria Mendliková

Dobry den chcela som si kupit cez zlavomat na kupalisko pre dvoch dospelych a dve deti jedno ma 120 cm a druhe ma 85 cm tak ako mam kupit listok??a dalsia otazka psika si tam mozme zobrat??dakujem za odpoved

Aquaruthenia

dobry den,
navrhujem rodinny listok, dieta je povazovane do vysky 140cm.
So vstupom zvierat na kupalisko je problem. Vo vonkajsom areali je to mozne, ale len vo vyhradenom priestore.
Dakujem

 J.Kral

Robert

Dobry den. Vo variante Celodenný vstup pre 1 osobu do vonkajšieho a celoročného areálu je v ponuke jednoznacne uvedene ze saunovy svet je zahrnuty v cene. Pritom otazka ohladom tohto variantu a sauny tu uz bola s tym ze vy ste tvrdili ze saunovy svet v tom zahrnuty nie je. Tak ako to teda je ? Za odpoved vopred Dakujem.

Aquaruthenia

V pripade kuponu pre celorocny a letny areal pre 1 osobu je saunovy svet v cene. Ospravedlnujem sa pokial moje predosle odpovede v tejto veci neboli jednoznacne.

Dakujem

 J.Kral

Jana Markova

Dobry den chcem sa opytat ked sme traja dospeli a 1 dieta aky listok mam zakupit a aka by bola cena?dakujem

Aquaruthenia

podla mna, dospeli nech si kupia listky cez Zlavomat a diete normalny pri pokladni.


 J.Kral

anka

Dobry vecer ked budeme 2 dospeli 3deti alebo 3 dospeli 2 deti co je pre nas najvyhodnejsie chceme aj vnutorne bazeny

Aquaruthenia

doporucujeme – 1 rodinny listok – 2 dospeli a 2 deti a pretretie dieta dokupit normalny listok

 J.K.

Miro Kobul

Pri tomto variante je sauna zahrnutá v cene : "Celodenný vstup pre jednu osobu do vonkajšieho a celoročného areál 10,99 € " ???

Aquaruthenia

dobry den, sauna v tomto pripade nie je v cene.

 J.K.

Miroslav Kobulnický

Dobrý deň , chcel by som sa informovať či saunový svet je v cene alebo nie, lebo keď sme naposledy kupovali a uplatňovali si kupón 1.maja zakúpený u Vás cez ZLAVOMAT tak sme si museli saunový svet dokupovať a pritom bolo taktiež uvedené, že je v cene…

ĎAKUJEM

Aquaruthenia

zavisi od druhu kuponu, ci je v nom sauna zahrnuta alebo nie.

Dakujem

 J.Kral

Anika

Pekný deň prajem! Ak by som lístky objednala tu cez zľavomat, ale rada by som uplatnila lístky zo Šekovej knižky Relaxmarket, je to možné? Alebo musím lístky kúpiť priamo vo Svidníku a tam si uplatniť zľavu zo Šekovej knižky?

Aquaruthenia

dobry den, zlavy nie je mozne kombinovat- Zlavomat i Sekova knizka su rozne formy zlavy.

 J.Kral

Eva Pecenakova

Dobre rano ,chcem sa opytat ako sa dostat s autobusovej stanici do auqaparku…najlepsi sposob.som s Kosic.Dakujem

Aquaruthenia

V meste Svidnik nie je mestska doprava. Zo stanice je do AQUARUTHENIE asi 20min. pesi, alebo pouzite TAXI .

 J.Kral

Michaela

Sme 2dospeli, 1 dieta-2roky. Kolko voucherov si mame kupit? Dakujem

Aquaruthenia

odporucam kupit si rodinny listok

dakujem

 j.kral

jan

Dobry vecer,chcem sa opytat na teplotu vody v bazénoch
Dakujem

Aquaruthenia

od 24 do 34 stupnov Celzia

ivana

Dobrý deň, chcem sa opýtať, že keď si zakúpim 2+2 na vonkajšie bazeny za 13 € tak čo v prípade nepriaznivého počasia. Ďakujem

Aquaruthenia

po doplateni, mozte vyuzit vnutorne bazeny

Martina

Dobrý deň mate aj vnútorné bazény myslím že kryté aj keď je zima pripadne keď prší

Aquaruthenia

ano mame – vnutorne bazeny3

olga

Chcem sa opýtať, či ubytovanie neuvažujete poskytovať

Aquaruthenia

n anasej stranke je ponuka ubytovania nasich partnerov v meste SVIDNIK A OKOLI. dO BUDUCNOSTI CHCEME PONUKAT OKREM KEMPU AJ HOTELOVY TYP UBYTOVANIA. dAKUJEM

 J.Kral

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore