Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skvelá letná dovolenka pre celú rodinu so vstupmi na plážové kúpalisko!

3,9 / 5 HOTEL DIXON **** Stredné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Natália

Dobrý večer , chcem sa este spýtať … Zajednavali sme u vas dvojlozkovu izbu na termin od 18.8.-20.8. ale z inej stranky a radšej by sme to zajednali zo zlavomatu … Priplatili sme si aj za zrusenie . Dalo by sa to teda esšte zmenit a zajednať si to z tejto stránky ?
Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
áno,zámena je možná pokiaľ už máte rezerváciu v tomto termíne, nakoľko už máme hotel kapacitne obsadený.

S pozdravom,re­cepcia

Natálka

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na voľný termín od 18.augusta do 20.augusta.
Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý večer,

Z 19.8. – 20.8. máme plne obsadený hotel. Ak máte záujem aj o iný termín, kontaktujte nás prosím.
Uveďte nám ale o aký typ izby máte záujem, pretože dvojlôžkové izby ešte sú k dispozícii, ale rodinné
suity sú už zväčša vypredané aj v iných termínoch.

Pekný večer, recepcia

jessica

Išlo by o 2 dospelé osoby s polpenziou. Na 7 dní a 6 nocí. Aká by bola výsledná cena a koľko voucherov, resp. ktoré druhy by sme si mali zakúpiť. ďakujem

HOTEL DIXON ****

2 × 3 noci t. j. voucher na 245€+ 245€
miestny poplatok sa platí na recepcii 1€/osoba/noc

Ak máte záujem o rezerváciu, kontaktujte nás prosím.

Ďakujeme , recepcia

jessica

Dobrý deň, chcela by som sa informovať aká by bola cena pobytu na 7 dní (6 nocí), ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, poprosíme Vás o upresnenie počtu osôb, cena je iná pre dvojlôžkovú izbu a ak máte
aj detičky tak sú tam doplatky, ktoré sa platia na recepcii hotela.

Ďakujeme za odpoveď.

recepcia

Ivana

Dobrý deň. Máte ešte voľný termín od 2.8 do 4.8.?…A ako sa dopláca za deti? Až na mieste? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ivana,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. čísle: +421 484 717 8­00 alebo e-mailom: recepcia@dixon.sk. Následne ak chcete platbu urýchliť, odporúčame zvoliť spôsob platby kartou online.
Všetky príplatky je potrebné uhradiť na mieste.

Pekný deň.

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

žiaľ, Vami požadovaný termín je už obsadený. Rodinné izby sú už vypredané.
Dvojlôžkové izby sú ešte dostupné. Ak by ste mali záujem o iný termín, kontaktujte nás.

ďakujeme, recepcia

Pavol

Dobrý deň máte volné od16–18 Augusta? Je to daleko od žel. stanice mesto? Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. čísle: +421 484 717 8­00 alebo e-mailom: recepcia@dixon.sk.

Pekný deň.

Marek

Dobrý deň máte ešte voľne termín od 31.7 do 2.8 ďakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak naďalej máte záujem o pobyt v tomto termíne, odporúčame preveriť dostupnosť na tel.č.: +421 484 717 800.
Pre urýchlenie platby zvolte platbu kartou online.

Pekný deň.

Ivana Smelkova

Dobry den prosim vas mate volny nejaky vikend do polovice augusta 2 dospeli a dve deti 2 a 6 rokov dakujem.

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň áno, voľné termíny ešte máme.
S pozdravom recepcia.

LENKA

Dobrý deń,máte volný vikend od 4.do 6.7.2017,ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň, poprosím Vás o upresnenie správneho a platného termínu, a taktiež o upresnenie počtu osôb.
Ďakujeme a zároveň Vám prajeme pekný deň.
S pozdravom Recepcia :)

Anna

Dobry den chcem sa informovat ci je volny termin 9.-11.8. 1dospela osoba a 3deti s tym ze by som potrebovala aj postielku. Dakujem za info

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň áno máme voľne izby a vieme zabezpečiť aj postieľku

zuzka

Dobry den.mate este volne na 2noci/ 3dni pre dve dospele osoby a tri deti( 7mesiacov,2ro­ky,4roky) niekedy cez tyzden 7.-11.8 alebo 14.-18.8.dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň áno máme voľne izby vo Vami uvedených termínoch

Mária Halušková

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať,či máte voľný termín v čase 28.7.-30.7.2017 pre 4 dospelé osoby ? Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň je mi ľúto tento termín máme obsadený hotel.

Dalibor Ferenc

Dobrý deň chcel by som sa opýtať či máte voľný termín od 28–30. 07 a ako si mám priplatiť za tri deti ďakujem

HOTEL DIXON ****

dobrý večer,

ďakujeme za prejavený záujem o služby nášho hotela. Vami požadovaný termín je žiaľ obsadený, vieme Vám ponúknuť nejaký iný, aj keď rodinné izby sú už zväčša obsadené. Naše rodinné apartmány ponúkajú možnosť ubytovať 2 dospelé osoby + 2 deti. Ak sú deti menšie môžu byť ubytované aj v počte 3, ak nevadí fakt, že budú spať na rozťahovacom gauči pre 2 deti.

S pozdravom, recepcia

Mária Šatalová

Dobrý deň, máte voľný termín 25.- 27.7. Dvaja dospelí a jedno dieťa vo veku 10 rokov?

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

potvrdzujem dostupnosť termínu.

S pozdravom,re­cepcia

Iveta Apolenová

Dobrý deň, prosím Vás máte voľný termín od 24. do 27. 7. , t. j. 3 noci pre dve dospelé osoby a jedno dieťa vo veku 15 rokov? Ďakujem.

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
potvrdzujem dostupnosť termínu.

S pozdravom,re­cepcia

Soňa

Dobrý deň, aká by bola cena 4 dni/3 noci pre jednu dospelú osobu a dieťa vo veku 9 rokov? Sú voľné termíny 24.7.-6.8.2017 v pra­covné dni?

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

dostupnosť termínu od 24.7. – 27.7. a od 30.7 – podľa výberu izby /dvojlôžková,dvoj­lôžková s prístelkom atď…/
Pokiaľ ide o 2 osoby, je potrebné zakúpiť voucher a dieťa je bez doplatku. Cena pobytu za 3 noci je 245€.

Ak budete mať záujem o rezerváciu, kontaktujte nás. Ďakujeme. recepcia

Dana Papajčíková

Dobry den prosim vas mate volny termin od 3'8 do 6.8?Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
potvrdzujem dostupnosť termínu.
S pozdravom,re­cepcia

Katarína

Dobrý deň, máte volný termín od 25.7 do 27.7, dvaja dospelý a dve deti? Ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

potvrdzujem dostupnosť termínu.
S pozdravom,re­cepcia

Janka Melicherčíková

Dobrý deň.máte prosím vás voľné termíny aj teraz v júly?najlepšie cez týždeň,na dve noci.dakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
rezervácia je v júli možná kedykoľvek do 27.07.2017.Následne až od 01.08.2017.
S pozdravom,re­cepcia

Roman

Dobrý den.chcel by som sa spytat ci mate volny termin 8.-10. Augusta ?
Dakujem za odpoved

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,

potvrdzujem dostupnosť termínu.
S pozdravom,re­cepcia

Janka

je súčasťou pobytu využívanie bazéna v hoteli neobmedzene v cene? ďakujem

HOTEL DIXON ****

Dobrý deň,
samozrejme bazén je v cene každý deň od 16:00–22:00.
V prípade nepriaznivého počasia sa otváracie hodiny posúvajú na 14:00.

S pozdravom,re­cepcia

martina

Dobry den,neviem najst kalendar dostupnosti terminov a neviem ako mam kupit voucher na zlavovy pobyt u Vas,nic take som tu nenasla.Viete mi prosim poradit? Dakujem,Vojtekova

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prvom rade Vám odporúčam kontaktovať recepciu hotela (048/47 17 800, recepcia@dixon.sk) a overiť si dostupnosť termínov. Následne prejdete k platbe – zvolíte si variant, ktorý Vás zaujal, zvolíte „Kúpiť“ a prejdete k platbe. Po úhrade Vám príde na e-mail voucher/kupón, ktorý slúži ako doklad o úhrade pobytu. Tento voucher je potrebné poskytnúť hotelu k záväznej rezervácii aj pri vstupe do hotela. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore