Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt pre 2 osoby so vstupom do SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice

4,4 / 5 Penzion Frizzante Turčianske Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Alena Kucharovicová

Zdravím dá sa kúpiť aj pobyt pre tri ženy dohromady do jednej izby? Väčšinou máte v ponuke pre dve osoby ale my cestujeme tri. Ak ano máte ešte do konca roka voľné termíny?

Penzion Frizzante

Dobrý deň p. Kucharovicová,
áno máme voľne termíny. Je to možne tak, že si zakúpite voucher pre 2 osoby a na mieste doplatíte prístelku 15 eur na noc. V cene prístelky je polpenzia. Ak si vyberiete voucher s aquaparkom, pre tu tretiu osobu na prístelke je potrebné doplatiť aquapark.
S pozdravom
Penzión Frizzante

Anna

Pekný deň želám
Rada by som si zakúpila nejaký pobyt,ale keďže cestujem sama je to možné a aký by bol príplatok…ďaku­jem Anna

Penzion Frizzante

Dobrý deň,
v ponuke máme pobyty len pre 2 osoby.
Ale ak máte o pobyt aj tak tak Vám dáme všetko to čo je uvedené v ponuke.

S pozdravom
Penzión Frizzante

magdaléna

do kedy sa treba prihlásiť na pobyt, chceli by sme niekedy v novembri na štyri dni,a kolko by to stálo, ďakujem

Penzion Frizzante

Dobrý deň p. Magdálená,
voucher platí do 20.12.2017. Čo sa týka termínu, závisí to o aký termín máte záujem, taktiež cena závisí od variantu pobytu, ktorý si zvolíte na zlavomate.
S pozdravom
Penzión Frizzante

Marta Bachurova

Dobry deň. Chcela by som sa spytať či je možne si u Vas objednať pobyt od pondelka do pondelka a to od 4 teho do 11 teho decembra 2017 a v akej cene pre dve osoby s polpenziou. Mar­ta.

Penzion Frizzante

Dobrý deň ,
samozrejme je to možné ale pre takýto dlhší pobyt je potrebné si zakúpiť 3× voucher na dve noci a 7mu noc by ste si museli doplatiť v plnej sume.
Pre viac info nás prosím kontaktujte na náš e-mail:recepcia@friz­zante.sk alebo na telefónnom čisle :+421 917 864 837

S pozdravom
Penzión Frizzante

nosal juraj

Já by som sa chcela spytať či je možný pobyt pre 16 ludi,ak by sa dalo v 2 miestne izby . My sme kolektív a chceme isť spolu.Tiež by ma zaujímalo či sa dá vybaviť cena pre seniorov. členov má nad 55 roko.Jedna sa o telesne postihnutých nie však vozičkárov.Chceli by sme pobyt na 3–4 noci. ja som chcela rezervaciu pre viac osob.Termín by sme potrebovali 7–11.10.2017 tešime sa na vašu odpoved. Svoju rezervaciu inak ruším. Ďakujem. Tiez sa vam neda dovolat na uvedene telefonné čísllo.neviem sa s vami spojit ,rada by som si svoje otazky prediskutovala telefonicky.

Penzion Frizzante

Dobrý deň p. Nosal,
2 miestne izby máme len 3, to je pre 12 osôb a potom apartmán pre 5 osôb. 4-lôžková izba stojí 99 eur a apartmán 129 eur/noc. Odporúčame Vám využiť pobyty cez zlavomat.sk, kde máte aj polpenziu, prípadne vstup do aquaparku. Zľavy pre seniorov nemáme a ani výťah, bohužiaľ. čo sa týka termínu od 7.10–8.102017 sme obsadený, voľný termín máme od 8.10. ale nie pre 4-lôžkové izby. Naše tel. číslo je 0917 864 837. Za­tiaľ sme Vám rezerváciu nevytvorili, ak si prajete iný termín, dajte nám prosím vedieť.
S pozdravom
Penzión Frizzante

ele

Dobry den, čiže ked si vyberiem pobyt na 2 noci, 3 dni pre 2 osoby mame kazda osoba moznost len jedneho vstupu do SPA AQUAPARK ? tak aspon čitam hore vyssie.

Penzion Frizzante

Dobrý deň,
ak si vyberiete pobyt s aquparkom, každá osoba ma jeden celodenný vstup do aquaparku.
S pozdravom
Penzión Frizzante

Viera Luptakova

Dobry vecer, chcela by som opytat, ci mate volny termin od 22,9–24.9.2017.Dakujem za odpoved. Luptakova

Penzion Frizzante

Dobrý deň,
bohu žiaľ v tomto termíne máme plne obsadené.

S pozdravom
Penzión Frizzante

Lauko Ľubomír

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či máte ešte voĺnú izbu pre 2 osoby na 2 noci v termíne od 25.9. do 29.9. 2017. Ďakujem za odpoveď.

Penzion Frizzante

Dobrý deň p. Lauko,
áno vo Vami vybranom termíne máme ešte dostupné izby.
S pozdravom
Penzión frizzante

Miroslav Várady

Dobry deň, chcel by som sa opýtať či máte ešte voĺnu izbu pre 2 dosp.osoby a jedno dieťa od 15. po17.9. 2017.
Ďakujem.

Penzion Frizzante

Dobrý deň,
žiaľ v tomto termíne nemáme voľné kapacity.

S pozdravom
Penzión Frizzante

Alica Danková

Dobrý deň, mám záujem o pobyt pre 2 osoby cez týždeň (bez vstupu do aquaparku v cene), ten čo máte za 159 eur. Avšak nie iba na 3 noci, ale až na 4 noci a to od 24. do 28.9. Taký balíček v ponuke síce nie je, ale bol by to možné? Aj s polpenziou a prosím ás, koľko by to stálo?

Penzion Frizzante

Dobrý deň,
je možnosť si zakúpiť balíček na tri noci za 159€ a tretiu noc si doplatiť v plnej sume.

S pozdravom
Penzión Frizzante

Nora Lukačovičová

Pri pobyte…kolko vstupov a na aku dobu je moznost byt v kúpeľoch SPA Afrodite?

Penzion Frizzante

Dobrý deň,
v cene máte zahrnutý 1× celodenný vstup pre dve osoby do SPA AQUAPARK Turčianske Teplice.
SPA Afrodite sa nachádza v Rajeckých Tepliciach.

S pozdravom
Penzión Frizzante

marta.muri@azet.sk

Prosim vas, mohla by som si zrušiť tento pobyt?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, prosím kontaktujte nás emailom na podpora@zlavomat.sk. Prajem pekný deň!

marta.muri@azet.sk

chcem si uplatniť 50 kuponov, plati to?

Penzion Frizzante

Dobrý deň,
pre takúto väčšiu objednávku je potrebná telefonická komunikácia aby sme mohli dohodnúť termíny.

S pozdravom
Penzión Frizzante

marta.muri@azet.sk

Dokedy plati kupon

Penzion Frizzante

Dobrý deň,
platnosť akcie je do 10.12.2017 a kupóny si môžete uplatniť do 20.12.2017

S pozdravom
Penzión Frizzante

Petra Čajkovičová

Dobrý deň prajem,

prosím Vás máte voľné ubytovanie od 15.9. do 17.9.2017 ?

Za odpoveď vopred ďakujem.


S pozdravom, Valancová.

Penzion Frizzante

Dobrý deň,
v tomto termíne máme ešte voľné kapacity.

S pozdravom
Penzión Frizzante

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore