Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Aplikácia botulotoxínu – zbavte sa vrások!

4,5 / 5 MAURO SIMON Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Kika

Dobry den,
dakujem za odpoved.
Len pre upresnenie, otazka bola skor zamerana na to, ci je normalne, aby botox prestaval ucinkovat po cca mesiaci a pol, kedze vy uvadzate, ze vydrzi 5–8 mesiacov.
A podla nich strati ucinnost uplne po 3 mesiacoch. Mala som napichane 3 oblasti celo, glabella, okolie oci + po 14 dnoch dopichnutie glabelly. Este doplnim, ze botox si davam 5 rokov a nikdy ucinky neboli tak kratkodobe (u tejto doktorky som bola 1×)

Dakujem za odpoved

MAURO SIMON

Tažko je nám sa vyjadrovat k práci iného lekára, kedže sme Vás nevideli a keďže nevieme presne, aké množstvo Vám tá iná pani doktorka aplikovala. Predpokladáme , že 150 IU spolu, kedže uvádzate 3 lokality.
U každeho môže mať aplikácia botoxu však iné učinky.
Musíme Vás upozorniť,
že ak sú injekcie botulotoxínu podávané příliš často za sebou alebo
AK ste mali v minulosti aplikovaný botulotoxín na prve sedenie v příliš vysokej dávke, môžu sa vytvoriť protilátky,
ktoré účinnost bolulotoxínu v buducnosti znižujú.
Vytvára sa rezistencia /odolnosť / na botulotoxín, takže nemusí Vám už tak silno zaberať ako v minulosti.
Pri aplikácii botoxu sa Však musí dodržiavať vždy aplikačný protokol, takže sa musí dodržať aj určitý čas medzi jednotlivými dávkami.

Kika

Dobry den,
botox som nemala aplikovany u vas, ale chcem sa spytat, ci je normalne, aby prestal ucinkovat botox podany 4.9.2017 a ci sa moze teraz „dopichnut“, tj opravit nekvalitnu aplikaciu. Lekarka ma totiz presviedca, ze to nie je mozne skor ako po 3-och mesiacoch, kedy botox prestane uplne ucinkovat a je potrebna nova aplikacia, samozrejme s opatovnou uhradou.
Dakujem za odpoved

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Áno pani dotorka Vám správne odpovedala. S pozdravom

Lilinka Malinka

Dobry den mam otazku ohladne davky množstvo 0,75 – 1 IU na jednu lokalitu) kolko jednotiek je to 50 ci viac?

MAURO SIMON

Dobrý deň! áno je to 50 jednotiek. S pozdravom

Erika Soltisova

Dobry den.
Chcem sa opytat ze co mam robit, ked botox nezaberie tak ako ma ani po oprave resp.po dopichnuti. Volala som k vam, bolo mi povedane ze sa telefonicky ozvete, no bohu zial. Ziadna reakcia z vasej strany neprisla.
Poprosila by som p.Dr.Uias aby sa vyjadrila k naprave. Inac budem pozadovat vratenie penazi. Kedze doteraz mi aplikacia botoxu zabrala na prvy raz.
Dakujem za odpoved.

Adriana

Dobry den,botulotoxin vydrzi 5–8 mesiacov…potom treba znova aplikovat davku,alebo zavisi aka je vraska hlboka.Dakujem.

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Áno botox vydrží cca 5– až 8 mesiacov. Potom treba znovu aplikovať. Záleží len od Vás či Vám vrásky vadia alebo nie

Erika Soltisova

Dobry den.
Neviem ci potrebujem 3 davky botoxu, alebo stacia len 2. V pripade ze treba 3 , da sa u vas ta jedna davka dokupit?
Dakujem za odpoved a prajem pekny den.

MAURO SIMON

Ak Vas pani lekarka uvidí, doporučí Vám počet dávok. Takto na dialku, ked Vas nevidime sa to nedá odhadnúť.
Kludne pridite a samozrejme ďalšiu dávku si možete u nás na mieste dokúpiť v tej istej cene. Prajeme pekný deň…

Martina

Dobry den, prosim ako dlho vydrzi aplikacia botulotoxinu a od akej vekovej hranice by ste ho odporucali? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď.
Botox vydrží 5–8 mesiacov. Zákazník musí mať 18 rokov a ďalšia vec, presne sa neurčuje hranica veku ale či to klientka potrebuje alebo nie. Je to veľmi individuálne.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore