Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Veľkoformátový obraz na oživenie vašich priestorov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Ivana

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či bežne posielate súkromné fotoobrazy na iné adresy. Môj skončil bohviekde a u mňa zas dáky iný. Ešte aj dotyčná pani, čo mi volala, bude klamať, že môj obraz nestihli doručiť ha-ha. Milá pani, ani by ste na to neprišli, keby ho neboli doma otvorili. Z ľudí bláznov robiť

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa ak vznikla pri dodávke chyba. Evidujeme prvú takúto sťažnosť, prosím, keby ste nás kontaktovali na faxcopy@faxcopy.sk s číslom Vašej objednávky, radi by sme danú záležitosť prešetrili, aby sme sa prípadne vyvarovali podobným prešľapom v budúcnosti. Podľa mojich predbežných informácií bol Váš obraz doručený do našej kamennej predajne v Pezinku, odkiaľ Vám bol následne zasielaný naším zamestnancom na Vašu adresu.

Peter Kvaka

Neplánujete tuto akciu aj na predajne v Ke? Ďakujem

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, nie, neplánujeme.

Ivana

Dobrý deň, chcem sa opýtať dokedy mám čakať na voucher, keď som pred štyrmi dňami zaplatila za obraz. V informáciách bolo, že príde na email do dvoch dní

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.

Prajem Vám pekný deň

Zuzana

dobry den, mam zaujem o zakupenie vouchera na 100×100, ako svadobny dar, zaujimalo by ma:

  1. dokedy je mozne voucher uplatnit?
  2. ci si mozu mladomanzelia potom objednat mensi format, resp. iny rozmer a nedoplacat za to? 
dakujem
FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, voucher k tejto kampani je platný do 30.9.2017. Tento typ obrazu je v ponuke od veľkosti 100×100 cm, menšiu veľkosť nemáme v ponuke. Ak by ste mali záujem o menší rozmer, odporúčam vám náš Fotoobraz na plátne, ktorý je tlačený na kvalitných atramentových veľkoformátových fototlačiarňach a ponúkame ho v rôznych veľkostiach od 20×20 cm až po 100×200 cm : https://www.faxcopy.sk/detail/fotografia-na-platne-v-rame/93966
Spustenie kampane na tento typ obrazu na zlavomate máme naplánované na 31.7.2017

Tomas

Dobry den, chcem sa opytat, ci sa postovne vztahuje aj na osobny odber v predajni mimo BA, alebo len na dorucenie na adresu (mimo predajne). Vopred dakujem. Tomas

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, áno, nakoľko sa jedná o nadrozmernú zásielku, poštovné sa vzťahuje aj pri osobnom odbere v ktorejkoľvek predajni mimo BA.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore