Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Poďte sa okúpať do Bibione! Sobota pri mori!

4,6 / 5 VIATOUR Bibione - Taliansko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Erika

Dobry den, 1.9. Je uz obsadene?

VIATOUR

V ponuke su momentalne este dve miesta, pravdepodobne zajtra po 12.00 doplnime este 5–6 miest.

Jozef Gališ

13.8.2017 som si zakúpil 3.posledné miesta na tento zájazd a dali ste mi 10 kreditov na zľavu na ďalší nákup.Dnes som prekvapivo dostal znova tú istú ponuku kde už je znova 9.posledných miest a upozorňujete ma, že si môžem uplatniť zľavu na nákup do 20.8.2017 ,40 centov inak mi kredit prepadne.Je to tragikomické a trápne,nezdá sa vám?Škoda času pri točení kolesa šťastia

VIATOUR

Dobry vecer, diskusia sluzi k produktu – predpokladam, ze Vasa pripomienka je smerovana na zlavovy portal. Nasa CA kredity, ktore Vam zlavomat pripisuje, nijako neovplyvnuje, poprosim, aby ste kontaktovali podporu zlavomatu. Ohladom otazok k vyletu sme Vam k dispozicii. Co sa tyka „poslednych miest“, v case Vasej rezervacie vypredane miesta neboli, je mozne, ze sa jednalo o rezervaciu, kedy sa v pripade jej uvolnenia miesta znovu odblokuju. VIATOUR

František Cenkner

Sme v Bibione nedá sa nájsť ubytovanie od soboty do utorka?

Lucia

Dobrý deň 18.8–20.8. Už sa 2 voľne miesta nenájdu ? Aké budú ďalšie termíny?

VIATOUR

Dobry den, volne miesta vidite na stranke zlavomatu, buduci tyzden doplnime odchod 25.8.17 a 1.9.17, rovnako skorsie datumy, ak sa nieco uvolni.

Verus

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či sú ešte nejaké voľné miesta v dakomu termíne. Ďakujem

VIATOUR

Dobry den, volne miesta vidite na stranke zlavomatu, buduci tyzden doplnime odchod 25.8.17 a 1.9.17

Zuzana Bartová

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, kde uvidím platobné údaje k zaplateniu a ako by som si vedela zariadiť miesta v autobuse, aby sedeli vedľa seba???? Kde to uvidím???Ďakujem.

VIATOUR

Dobry den, ohladom patby volate podporu zlavomatu, po obdrzani a preposlani kuponov ohlasom miest komunikujete s CA

Katarí a

Prosím Vás chcela by som sa spýtať ,že mám 17 rokov a že či musim isť s dospelým doprovodom alebo stačí len kamarátka 18-ročná? Ďakujem :)

VIATOUR

Dobry den, je potrebne mat suhlas rodica.

Sona

Dobry den,aka by bola komplet cena za 2 dosp.a 3 deti vo veku 10,12,16 aj s poistenim a kolko hodin sa da kupat pri mori

VIATOUR

Dobry den, cena na osobu bez rozdielu veku = 45.-, poistenie 5,37/dospely, 5,10/dieta, pobyt Bibione cca 7.00–20.30.

Lila

Je možné zmeniť už zaplatený termín za iný?

VIATOUR

Dobry den, kontaktujte VIATOUR. 0905 285615

Jaroslav

Dobrý deň chcem sa opýtať či je tam možnosť použiť lehatko a slnečnik alebo to je na pláží pre ubytovanich hostí.

VIATOUR

Dobry den, vsetky plazove sluzby (lezadla a slnecniky) su na pokladni mozne zakupit i pre neubytovanych – 1 slnecnik a dve lezadla = cca 17.-EUR/den. Bezplatne pouzitie nie je mozne, neplatena zona bez slnecnikov je priamo pri mori.

Michaela Donovalová

Dobry den, a ubytovanie nieje zabezpecene? Cena je iba za cestu?

VIATOUR

Dobry den, nie, v cene 45.-EUR nie je realne zabezpecit cestu 1100 km a ubytovanie v Taliansku. Jedna sa len o dopravu, ako je uvedene v popise akcie.

Eliška Sepešiová

Dobry den, uvazovali ste nad nastupnym miestom aj z Kosic? Bolo by to super pre klientov z vychodnehu kutu nasej krajiny. Hoc aj za vacsi priplatok, nastupny…ale urcite by sa nasli klienti :)

VIATOUR

Dobry den, na takuto zlacnenu akciu, ktora je len dopredajom max. 10 miest v autobuse, neuvazujeme.

petrík

Zdravím, chcem sa opýtať na miesto dojazdu, bude niekde blízko v centre, pri pláži, alebo je potrebné ešte nejako si zohnať taxík? Ďakujem

VIATOUR

Dobrý deň – 500 m od pláže, prístup na pláž voľným krokom 10–15 min :) výstup Bibione – parkovisko pri lunaparku

Mira

Dobry den!
Termin 04–06.08.2017 nieje volny?
Dakujem.

VIATOUR

Dobry den, ak budu volne miesta (prednostne sa prepravuju pobytovi klienti), pojde do predaja po 25.7.17.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore