Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celotelová thajská masáž, aromaterapeutická či olejová masáž

4,6 / 5 Hotel MAX PLAZA Trnava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Beata Matuskova

Dobry den, prosim Vas platnost akcie je do 20.10., to znamena ze objednanie si terminu je mozne iba do tohto datumu? Alebo zakupenie zlavy do 20.10.?, Dakujem velmi pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň, vouchery sú platné do dátumu 20. 10. 2017, preto je potrebné do tohto termínu aj masáž absolvovať. Prajem Vám pekný deň.

Martin

Dobrý deň,
Je možné absolvovať túto masáž vo dvojici v jeden čas, aby sme sa nemuseli čakať hodinu.
S pozdravom,
Martin Galbička

Adriana Baračka

Dobrý deň, prosím robia tieto masáže Thajčanky? Ďakujem

Hotel MAX PLAZA

Dobry den,

áno, samozrejme :)

Pekny den

Miroslava

Dobry den, objednala som si thajsku masaz v hoteli Max Plaza v Trnave, poukaz som zaplatila bankovym prevodom, ale neprisiel mi ziaden mail s voucherom.

Zlavomat.sk

Pekný deň Miroslava,

Váš voucher sme Vám odoslali opäť. Prosím, skontrolujte si aj priečinky ako spam, reklama, propagácie… Voucher nájdete aj na našej stránke po prihlásení v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť voucher, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk

Monika musilova

Dobrý den, objednala som si 2× masaz v trnave thajska olejova v max plaza na stefanikovej ulici a neprišiel mi zoden mail. monicka21041987@gmail.com

Hotel MAX PLAZA

Dobry den. Skuste tel kontakt 0948 709 710.

Dakujeme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore